Reklama

Začínám hubnout, nechci v tom být sama, přidá se někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beruska248
Kecalka 147 příspěvků 03.01.17 20:14
Začínám hubnout,nechci v tom být sama, přidá se někdo?

Ahoj holky :)

Ráda bych začala hubnout. Odhodlávám se od Vánočních svátků, ale vždycky to nevydržím, dám si čokošku, cvičit se mi večer nechce.. Byla bych ráda, kdyby se ke mě některá z vás přidala, ve dvou nebo klidně ve dvaceti :) se to lépe táhne :) Navzájem bychom se podporovali, svěřovali se s hříšky, chlubili se shozenými kilogrami či ubytými cm, nebo si radili co papkat, když dojdou nápady :) Vážím 80 kg a můj minimální cíl je 65 kg :) Těším se :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 03.01.17 20:22
@Beruska248 píše:
Ahoj holky :)Ráda bych začala hubnout. Odhodlávám se od Vánočních svátků, ale vždycky to nevydržím, dám si čokošku, cvičit se mi večer nechce.. Byla bych ráda, kdyby se ke mě některá z vás přidala, ve dvou nebo klidně ve dvaceti :) se to lépe táhne :) Navzájem bychom se podporovali, svěřovali se s hříšky, chlubili se shozenými kilogrami či ubytými cm, nebo si radili co papkat, když dojdou nápady :) Vážím 80 kg a můj minimální cíl je 65 kg :) Těším se :mavam:

To je dobře, budeš se i lépe cítit :palec:
když ono je to spíš o tom co „nepapkat“…
dneska mi poslala kamarádka toto:
http://www.bikini-fitness.cz/vase-promeny/
a některé fakt na sobě mákly, klobouk dolů…

Pínečka
Kecalka 120 příspěvků 03.01.17 20:22

Taky bych se ráda připojila! Vždycky začnu jednou za půl roku cvičit Jillian Michaels, dám se do formy a pak se na to zas vyprdnu :( Mám cca 70 kilo, už jsem se delší dobu nevážila, ale nejsem moc vysoká. Hodně jsem přibrala, když jsem v létě přestala brát antikoncepci. Moje práce je dost náročná, k tomu dálkově studuji, takže stres hraje taky svoji roli. :? Těším se na Vás!

Beruska248
Kecalka 147 příspěvků 03.01.17 20:26
@Pínečka píše:
Taky bych se ráda připojila! Vždycky začnu jednou za půl roku cvičit Jillian Michaels, dám se do formy a pak se na to zas vyprdnu :( Mám cca 70 kilo, už jsem se delší dobu nevážila, ale nejsem moc vysoká. Hodně jsem přibrala, když jsem v létě přestala brát antikoncepci. Moje práce je dost náročná, k tomu dálkově studuji, takže stres hraje taky svoji roli. :? Těším se na Vás!

Vítej! Já jsem na MD, dcerce je 15 m, rodit jsem šla se 105 kg, ale teď už delší dobu se právě nemohu přinutit hubnout dál :) Mám doma manžela, který sní asi tak 20 kg sladkostí týdně a je jak lunt, takže je to pro mě těžké, když on furt něco láduje :/

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 03.01.17 20:26

Hodne stesti :kytka:

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 03.01.17 20:41

Jsem tri mesice po porodu a mam nahore porad kolem 20 kil, rodit jsem sla se 107 :zed: No na svoji obhajobu rikam, ze v porodnici jsem nechala asi 11 a cele tehotenstvi jsem lezela.
Od nedele se snazim, nechtela jsem si o svatcich vycitat kazde piti a sladkost.
Takze ja se rada pridam.

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 03.01.17 20:45

Taky bych se přidala:) Přes 80 kg mám už od prvního porodu a nehýbu se z místa. Taky jsem chvíli cvičila Jill - ta mě moc nebaví. Víc mě chytla Tiffany. U mě je to hodně o jídle - jsem fakt mlsná a přiznám se - hodně rozežraná. Teď bych pár kilo ráda dala dolů a snad i dám. Muž jde na operaci a bude muset dodržovat dietu, tak se aspoň doma nebude vyskytovat tučné jídlo.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 21:08

Ahoj jsem půl roku po porodu a pořád se mi nejak nedaří zhubnout poslední 3 kg na víc, vím že je to houby oproti vám ale manžel mi to furt přehazuje a už me to štve…sladké mic nejím výjimečně, ale myslím že jen u me problém v režimu a donutit se cvičit, když večer obe ty moje breberky uspím sem rada ze žiju, tak bych ziskala motivaci

misicka 149
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 03.01.17 21:15

Ahoj taky bych se rada pridala. Mam dva mesice po porodu a vaha 77 kg. Chci se dostat postupne az na 55. U me je to jidlem. Casto jim prvni jidlo az v poledne. A vubec se nezamyslim nad slozenim a mnozstvim. Proste se… Na co prijdu :oops: Pohybu mam hodne kdo me zna vi ze neumim odpocivat. V patek chci jeste zacit s Jill driv to bohuzel kvuli ostatnim aktivitam nestihnu :nevim: Tak hura dotoho.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.01.17 21:22

Děvčata, začněte tím, že si dáte za cíl denně dvě procházky, za každého počasí, kdo žije v kopcích má výhodu, žádné cvičení a pod… Prostě svižná chůze hodinu dopoledne a hodinu odpoledne. Vyhoďte váhu, ta vám stejně nepomůže zhubnout, naopak může uškodit psychice v případě, že z nějakého důvodu naskočí pár kil nahoru. Kupte si těsnější kalhoty, donutí vás to pohybovat se, aby vám byly pohodlné. Omezte internet, max hodinu denně, jedno v jakou dobu. Prostě se tu sejděte vždy ve stejnou dobu od-do. A naplňte ledničku zeleninou a ovocem, namísto uzenin a krá..vovin. Kdo nemůže být bez sladkostí, omezte to na jednu sladkost za den. A hlavně pijte, pijte, pijte. Dva litry denně čisté vody, žádné limonády a džusy.
Do léta budete jak topmodelky.

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 03.01.17 21:23

Ahoj holky taky se rada přidám, mam 6 měsíční princeznu a z me téměř dokonale postavy :D :D jsem šla rodit o 21 kg těžší :roll: takze se rada připojim ted mam stále tak 7 kg nahoře s tim ze jsem doufala, ze vsechno vykojim, ale houbelec 8o porad tedy kojim a stále chci co nejdéle takze nejake výrazne diety asi nepůjdou, ale pohyb musi byt a rady se tu taky rada nejake doctu :srdce:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 03.01.17 21:25

Tak já před dvěma lety zhubla 10 kg - hodně mi pomohla Danča https://www.youtube.com/…bnuti/videos?…
http://www.dancahajkova.com/
http://www.nechcichybovat.cz/
https://www.facebook.com/nechcichybovat/?…
a to v té době měla jedno videjko, dnes má mraky desetiminutovek :-)
Pak je taky super Břicháč Tom! :-)
No a jinak, základ je: omezit sladké a tučné, jíst hodně ovoce a zeleniny, ovoce tak do 14hod, zeleninu od oběda do večera…
Hodně pít!!! A nejlépe vodu :-) Pokud pijete kafe, čaj - omezit slazení - nejde to ze dne na den, ale postupně ano - já dřív jedině slazené laté a dnes buď karo nebo kvalitní čer. káva.
Krom toho, lze jedině doporučit pohyb a chůzi a běh - Vystoupit o zastávku dřív a jít do práce pár minut, nebo se jít odpo projít.. Já pak i běhala..
Dala jsem 10kg a 15 cm v pase - do velké míry svým selským rozumem…
Teď mám opět 5 kg nahoře a chci je dát zas dolů - možná si řeknete, co sem mezi vás lezu, ale! věřte, že první kg jdou dolů nejsnáz a pak to je jen a jen horší, já dala 7 kg asi za dva měsíce, ty zbylé tři jsem hubla 3 měsíce :-/
Začala jsem už v listopadu a do Vánoc zhubla pře kilo, po Vánocích to mám samozřejmě zpět!!! a navíc teď potřebuju být v kondici…
Přeju vám všem úspěchy! :-)

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 03.01.17 21:47

Ahoj, take bych se pridala. Mam 2 deti. Mladsimu jsou 2. Rodit jsem sla s 85 kg a porad mam 75 kg. A jsem hrozna, protoze miluji sladky. Jinak myslim, ze celkove jime zdrave. Akorat to zkazim tim, ze zacnu mlsat. Dam si treba snidani a pak sounim neco na chut. :D Piju jen vodu. Svatecne si pochutnam na cole :) jinak od pristiho tydne chci chodit cvicit.

Mia. Prcek
Kecalka 169 příspěvků 03.01.17 22:06

Ahoj hubňulky :D ráda se přidám. Dcera má 15 měsíců a já jsem narostla do extrémních rozměrů

Mia. Prcek
Kecalka 169 příspěvků 03.01.17 22:08

Ahoj hubňulky :D ráda se přidám. Dcera má 15 měsíců a já jsem narostla do extrémních rozměrů

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama