Začínam hubnout, poradíš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 21:25
Začínam hubnout,poradis ?

Ahoj vsem :dance: (je mi 23let)
Chtela jsem se jen zeptat, uz pres rok nic nedelam..denne mam nachozeno cca tak 4tis kroku nekdy ani to ne. Pribrala jsem dost.
Posledni mesic se zacinam hybat, omezuji sladke, davam si mensi porce jidla. Plus jsem zaradila rotoped, 4krat tydne 45minut. K tomu denne chodim 3km se psem na prochazku. A udelam 10tis kroku denne. Mohla bych se zeptat jestli je to malo nebo jestli to bude mit nejaky ucinek na hubnuti? Dekuju moc :srdce:
Ps: aktivity jako beh, brusle apod bohuzel nemohu jelikoz mam nemocne koleno (artritida)

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8311 příspěvků 19.06.19 21:28

Těžko říct, když nepíšeš co jíš a kolik. Zkus kaoricketabulky.cz, hubnutí je vždy o kalorickem deficitu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 19.06.19 21:31

Pokud jsi porce zmenšila a fyzickou aktivitu přidala, mělo by to pomoci s hubnutím. Uvidíš, počkej cca 2 měsíce a změř se a zvaž a pak hodnoť, jak jsi spokojena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 21:51

Dekuji :)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 19.06.19 22:00

Dej tomu cas a uvidis, jestli to staci. Kdyz jo, delej to dal… :nevim:

Marben
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 19.06.19 22:06

Já zhubla 9 kg jen tím, ze jsem přestala jist sladké, dojidat zbytky po dětech, přestala jist přílohy a kde to šlo nahradila zeleninou. Zmenšila jsem porce a zvýšila pohyb. Nyní se držím a jsem spokojena.
Držím palce, to půjde

Koblyha
Povídálka 23 příspěvků 20.06.19 20:10

Pracuji jako servírka plus do práce chodím pěšky cca denně udělám 13 000 někdy i víc kroků. Jim no tam je to špatný ráno rohlik se sýrem někdy ovesnou kaši v práci ve 12h polévku a 15h oběd většinou rýži nebo těstoviny někdy salát a večer jak kdy zas většinou rohlík salát. Do teď pohoda ale v lednu mě bylo 30 vysadila jsem antikoncepci a váha letí nahoru jak střela od ledna 15 kilo a to jim furt stejně večer mám břicho jak před porodem a je mě těžko. Nejaka rada jak změnit jídelníček? Já si totiž vůbec nevím rady pac nejim maso a ani sladké mě moc nejede.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 20.06.19 22:01
@Koblyha píše:
Pracuji jako servírka plus do práce chodím pěšky cca denně udělám 13 000 někdy i víc kroků. Jim no tam je to špatný ráno rohlik se sýrem někdy ovesnou kaši v práci ve 12h polévku a 15h oběd většinou rýži nebo těstoviny někdy salát a večer jak kdy zas většinou rohlík salát. Do teď pohoda ale v lednu mě bylo 30 vysadila jsem antikoncepci a váha letí nahoru jak střela od ledna 15 kilo a to jim furt stejně večer mám břicho jak před porodem a je mě těžko. Nejaka rada jak změnit jídelníček? Já si totiž vůbec nevím rady pac nejim maso a ani sladké mě moc nejede.

Tvuj jidelnicek je zalozeny pouze na sacharidech 8o

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 21.06.19 08:38
@Lenka_Hal píše:
Tvuj jidelnicek je zalozeny pouze na sacharidech 8o

Což je sice špatně, nicméně pokud nepřijímá víc kalorií, než by měla, nemělo by to způsobit přibírání. :nevim: 2 rohlíky, trochu zeleniny, rýže a polévka… je podvyživa.

Koblyha
Povídálka 23 příspěvků 21.06.19 12:19

@Tiger-lily tak do teď jsem byla spokojená ale od ledna váha jede nahoru jak střela a jim furt stejně jestli to je tou antikoncepci že jsem vysadila.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 21.06.19 15:28

Myslim, ze to uzce souvisi. Podle mne mas nejakym zpusobem rozhozeny hormony a ver, ze tomu tahle vysokosacharidova, nizkotucna, nizkoproteinova dieta vuuubec nepomaha, jestli neni primo pricinou :think: Kdyz se hormony „rozhodnou“, klidne muzes jist min nez pred tim a stale pribirat.

Koblyha
Povídálka 23 příspěvků 21.06.19 18:58

@Lenka_Hal jenže já zní to blbě ale nemám na nic moc chuť ráno rohlík pac ho ji syn oběd v práci a večer zas stejně jak syn plus salát nejsem schopná se donutit jíst jinak líp prostě se vždy tak nějak osidim ať nemám hlad. Zní to divně ale já nikdy moc jídlo neřešila byly dny kdy jsem za celý den nic nesnedla. Teď jsem se rozhodla to změnit a hledám inspiraci jak začít

sandrusa
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 21.06.19 19:04

@Koblyha podla mna ked nemas hlad, tak nejedz. Ked ho mas, tak si daj nieco „vyzivne“. Co sa toho brucha tyka, ze sa vecer citis ako tehotna a je ti tazko moze mat suvis s oslabenym stredom tela.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 23.06.19 11:17

@Koblyha Základem je strava, která je vyvážená, tedy obsahuje přiměřené množství tuků, cukrů a bílkovin a v přiměřeném množství. Dostatek čerstvé zeleniny a dodržování pitného režimu. Od toho bych začala. Já třeba věnuju čas tomu, že vařím, tak mám lepší kontrolu nad tím, co zkonzumuju a mám větší variabilitu než jen pečivo s něčím.

Váš příspěvek
Reklama