Začínám hubnout, start 123,9 kg. Kdo se přidá?

20.3.17 10:41

Začínám hubnout,start 123,9kg.Kdo se přidá?

Ženy je tu někdo s podobnou váhou? Mohli by jsme hubnout spolu…podporovat se… hubnoucích diskuzí je tu spousta, ale ne v této váze.. :,(.mohly by jsme udělat i uzavřenou skupinu..Hubnutí zdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.3.17 10:43

Ahoj, jdu do toho s tebou :) Ja mam 101 kg pri 173 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
20.3.17 10:45

Já bych se taky pridala. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 10:48

Taky se klidně přidám. Nejsem na tom až tak „bídně“, ale už tak 2 týdny se snažím doma cvičit a v pátek se budu přeměřovat, zda to má nějaký výsledek :) Ráda bych dala tak do roku a půl dolů 10kg :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
20.3.17 10:48

Ahoj :) Můžu se také přidat? Já už teda začala v půlce února. Měla jsem 81kg a výška 164. Nyní mám 76 a snad to pujde dolů :) Cvičím denně Jillian Michaels, případně boba Harpra nebo Tiffany. Jídelníček moc neupravuji. Jídlo je něco, čeho se prostě nedokážu vzdát :D Jen jsem vypustila rohlíky, trochu sladké (čokoládu stejně nemám ráda), nepřejídám se, jím pravidelněji a více zeleniny a ovoce. A podpora mi moc pomůže :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
20.3.17 10:51

Ahoj holky :D počkejte na mě :D já jsem teď těhotná, ale až „to vrhnu“ :D :D tak můžu začít :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 10:51

@x.betty Jsme na tom podobně. Já mám 166cm a 77kg :) Stáhla jsem si Jillian, jak budu mít více volna, ráda bych s ní začala. Jinak si přes den dávám po chvílích sedy lehy, pár kliků, dřepy a posilování s gumou :) Mám 2 děti, tak mi váha docela stoupla a i když mě občas prohání, je to na hubnutí a zpevnění postavy málo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 10:54

Hackuju se, doufam, ze nam to vydrzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
20.3.17 10:57

@Paprika.Cervena Taky mám 2 děti :) první 2013 a druhé téměř před rokem :D Břicho mám jak polštářek (to aspoň tvrdí manžel) se strašným převisem. A když vidím moje krásné děti, chci aby měli i maminku, která nějak trochu vypadá k světu :D Po jillian jsem první 3 dny nemohla sejít schody, ale už to jde. Vždy se u ní pěkně zapotím, tak doufám, že pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:00

Ženy to je super. Jen a neberte to zle, ono je to jine když máte 120 nebo 70kg. Ty dřepy jdou huře…myslela jsem, že by jsme udělaly skupinu 100+ (kg). Třeba jen pár členu, aby jsme se fakt poznaly a tak. Třeba by si ty „hubene“ mohly udělat druhou skupinu.. Co myslite? Zase abych v te 100+ nebyla sama… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:01

@x.betty Tak to máme stejné. Taky mi visí pneumatika :roll: A v šatníku mám pár kousků z dobu, kdy jsem měla postavu lepší, tak pro motivaci, že bych to zase mohla někdy vzít na sebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:02

Viděla bych to ideálně na měření co 2 týdny, že bysme to zapsaly, jedna skupinka takhle fungovala kdysi :) Třeba občas napsat, co kdo dělá, rady na cvičení, klidně recepty, cokoliv :) Můžu vytvořit skupinu, pokud byste chtěly a nechce se vám ji tvořit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
20.3.17 11:04

@tamara1984 dobře :) já to chápu. Už jsem byla v jedné skupině, kde holčiny měly kolem 60 kg a chtěly hubnout 8o. Já se mezi ně nedokázala pořádně se svojí váhou zapojit. Takže OK, já to beru. Držím Ti palce, ať to zvládneš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
20.3.17 11:08

@Paprika.Cervena Papriko, založila bys prosím skupinu pro nás kolem těch 80kg? Budem se tam podporovat a hecovat, abychom si v létě troufly do bikin bez schovávání bříška v tričku? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:11

@x.betty Jen cca 80kg? Není to lepší pro všechny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama