Začínám vztah s hodným mužem ale sex není ono

Anonymní
19.5.20 18:36

Začínám vztah s hodným mužem ale sex není ono :(

Měsíc jsem randila vážně s hodným chlapem. Je na mě hodně hodný a na moje děti také. 3× jsem s ním teď spala. A bohužel sex me vazne zklamal. Bohužel má max 10cm a má ho šílené hubenýho. Orálně ho dám celého do pusy a není ani v krku, to se taky dělá špatně orální sex když je fakt malý. Když zajede do mě Absolutně nic necitim :,( vzruší mě, ale prostě jeho penis v sobě necítím. Neudělá mě ani se mi to nezačíná líbit kvůli tomu, že to necítím. A já teď přemýšlím, jestli mám dal pokračovat a začít vztah. Je na mě vážně hodny, vzal nás na výlet, nenechal mě platit, pořád mě hladí, měl o mě starost když jsem musela do nemocnice teď na kapačky, pořád mi volá, vozí kytičky. Na druhou stránku si říkám, sex není vše. Ale mít vztah ve kterem me sex nebude bavit taky nevim :think: co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.5.20 18:43

Za mě určitě ne! Sex a intimita je velmi důležitá složka vztahu a pokud to nebude fungovat v tomhle, tak to nikdy nebude k tvé plné spokojenosti. Krom toho jeho problém je malý penis, což je věc neměnná. Ani ty, ani on s tím nic nenaděláte, ikdyby dělal kdoví co, tak se nic nevyřeší. Bez urážky a ve vší slušnosti, má malý penis a jistě nebudeš první, která to neustála, takže dotyčný sám asi tuší, asi to pro něj nebude šok a záhada, když to ukončíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6917
19.5.20 18:43

Ukonči to. Tohle nemá budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10602
19.5.20 18:47

Jste spolu mesic a uz jsi nespokojena. Myslis, ze za dalsi mesic nebo rok spokojena budes? Asi ne, ze? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 18:51

Měl dva vztahy. Je mu 35 a stále sám. Já si říkala, jak může být sám takovy hodný muž. Nikdy je nepodvedl ale oni jeho ano. A to jsem je proklinala jak to mohli udělat. A pak jsem to pochopila. :( když mě je to tak líto, je mi s ním dobře. Ale myšlenka na sex. Vůbec se mi do toho sexu už nechce :(já ale byla herečka, aby si nepřipadal blbě. Tak teď trosku nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.20 18:51

To je těžký. Asi záleží na tvých prioritách. S dětmi máš jiné požadavky na partnera, než když jsi ještě bez dětí. Já si říkám, že kdybych byla v tvé situaci, tak by pro mě byla důležitější ta jeho povaha a vztah k mým dětem. To, že se můžeš na chlapa spolehnout a je tvoji skálou je to nejvíc. A říkám si, že na sexu se dá pracovat… Pokud tě přitahuje, tak určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
26421
19.5.20 18:54
@Anonymní píše:
Měsíc jsem randila vážně s hodným chlapem. Je na mě hodně hodný a na moje děti také. 3× jsem s ním teď spala. A bohužel sex me vazne zklamal. Bohužel má max 10cm a má ho šílené hubenýho. Orálně ho dám celého do pusy a není ani v krku, to se taky dělá špatně orální sex když je fakt malý. Když zajede do mě Absolutně nic necitim :,( vzruší mě, ale prostě jeho penis v sobě necítím. Neudělá mě ani se mi to nezačíná líbit kvůli tomu, že to necítím. A já teď přemýšlím, jestli mám dal pokračovat a začít vztah. Je na mě vážně hodny, vzal nás na výlet, nenechal mě platit, pořád mě hladí, měl o mě starost když jsem musela do nemocnice teď na kapačky, pořád mi volá, vozí kytičky. Na druhou stránku si říkám, sex není vše. Ale mít vztah ve kterem me sex nebude bavit taky nevim :think: co myslíte?

Hlavně nechápu, když se znáte jen měsíc, proč jsi do toho tahala hned děti…

Zbytečně se jim pletou hlavičky… :?

Budou se ptát, proč ten hodný strejda už nepřijde a nevím, jestli jim chceš vysvětlovat, že ho má malého…

Ještě bys třeba mohla zkusit posilování pánevního dna, po porodech ty svaly mohou být povolené…

Ale nevidím to dobře, ze začátku bys měla být zamilovaná a ze sexu nadšená, tohle nedopadne dobře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
19.5.20 18:54

Milá zlatá, na ptáku přeci vůbec, ale vůbec nezáleží.

Jenom musí bejt pořádně dlouhej a pěkně tlustej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
19.5.20 18:56
@free333 píše:
Hlavně nechápu, když se znáte jen měsíc, proč jsi do toho tahala hned děti…

Zbytečně se jim pletou hlavičky… :?

Budou se ptát, proč ten hodný strejda už nepřijde a nevím, jestli jim chceš vysvětlovat, že ho má malého…

Ještě bys třeba mohla zkusit posilování pánevního dna, po porodech ty svaly mohou být povolené…

Ale nevidím to dobře, ze začátku bys měla být zamilovaná a ze sexu nadšená, tohle nedopadne dobře…

Nebo pokapat citromnem a pobouchat pěstí, se stáhne a bude jak šestnácka. Ne tramvaj nemyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14913
19.5.20 18:58

Záleží na tom, jaký máš vztah k sexu, jak moc jsi sexuálně založená.
Pokud na to nic nejsi a sex neresis, nemusí to být problém a byl by to ideální partner, hodný, slušný, nemusela by ses bát nevěry atd.
Pokud to máš ráda a už teď jsi z toho smutná, tak to asi nemá cenu protahovat, budeš se tomu podvědomě snažit vyhýbat pořád víc a víc a v tvých očích to nikdy nebude pořádný chlap…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 19:00

Funguje ti s nim chemie - libi se ti jako chlap, voni ti, vzrusuje te?
Dosahnete spolu oba orgasmu, aspon nejakym zpusobem?
Jestli ano, sla bych do toho. Existujou pomucky, techniky…
Ale fakt zalezi, co je pro tebe v posteli presne dulezity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
641
19.5.20 19:08

Presne, souhlasim s tim, ze s detmi radsi hodneho, starostliveho, mileho.
Urcite lepsi, nez chlap kde krom sexu je vsechno na prd.
Lze na tom nejak pracovat urcite, pomucky, techniky,…
asi bych mu to rekla narovinu, ze z toho „nic nemas“, ale je ti s nim jinak moc fajn tak proberte moznosti jak sex posunout i k tve vetsi spokojenosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
19.5.20 19:18

Mno, a jak moc je pro tebe sex v zivote a ve vztahu dulezity? Pokud hodne tak to asi skonci, protoze casem to nevydrzis a najdes si nejakeho, ktery bude mit v kalhotach poradnej kanon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574

Spala jsi s nim 3×, to je celkem malo na nejake zavery. Velikost je teda spatna, to se poprit neda. Jsi si jista, merila jsi ho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152

Chyba je v tobě. To je jasný. Nech si ji operativně zúžit na požadovaný midi rozměr. Máš tři děti, můžeš si vybírat? Hladí tě? Hladí. Každý člověk potřebuje alespoň 3× denně pohladit. Jinak mu vysychá mícha. Borec si je vědom handicapu. Využij toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama