Reklama

Začínáme cvičit na Orbitreku, Elipticalu, Rotopedu

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.12.10 15:16
začínáme cvičit na orbitreku, eliptikalu, rotopedu...

Ahoj holky píšu trochu s předstihem,ale nemůžu se už dočkat, zítra přivezou orbitrek, určitě někdo dostane taky,anebo ho doma už má a neodhadlal se (zase..) začít, hledám parťačky, se kterýma budem probírat úspěchy a držet se nad vodou a vzájemně povzbuzovat v době „krize“. Něco maličko o mě, mám dceru dva a půl roku, nyní na MD, po porodu se mi podařilo dát během roku dolů 30kg( jen ovoce, zeleninka, masíčko, bez sladkostí a pečiva byl to hroznýýýý boj, jenže nyní jsem zase už +8kg, stravovací návyky šílený!!!Po porodu jsem nedržela žádné brutální diety, ale pomáhala jsem si stránkama STOB Obězitě, ale nyní bych to chtěla ještě více vylepšit a špeky zničit za pomocí jak jídelníčku, tak pohybu hlavně zpevnit. Tak co najde se nějaká holčina, která by se ráda přidala a šla cestou racionální. Pomalu a jistě:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 160 Další »

Reklama

Reakce:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.12.10 15:26

Ahoj,tak ja jsem zacala pravidelne cvicit na orbitreku 23.listopadu :) Zacinala jsem rano 10 minut,vecer 20 minut.Ted uz 14 dni jezdim 20 rano a 20-30 vecer.
Zacatky byli sice narocne,ale zacalo me to bavit a je to uz takovy muj ritual :) ale nejtezsi je proste se odhodlat a vydrzet :) protoze predtim nam tady uz dva mesice jen tak stal a byl to jen vesak na hadry :D
Zatim vubec netusim,kolik jsem zhubla a jestli aspon ubyli nejake cm,to se dozvim az 23.prosince :)

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 20.12.10 15:34

ahoj,já jsem 7 měsíců po porodu a za těhotenství jsem přibrala 25kg :poblion: a dole mám 10 a jsem stráááášně líná,tak jestli můžu,ráda se přidám,třeba se dokopu cvičit… doma mám orbitrek…

Alichi
Kelišová 5631 příspěvků 20.12.10 15:35

Ahoj, tak my jsme právě pořídili eliptical, už jsem se strašně těšila a těším, je to přesně tak - po porodu jsem v pohodě dostala kila dolů, ale teď mám něco navíc a nechci!. Manžel ho už i minulou sobotu smontoval (on teda navíc nemá nic, ale říkal, že pro fyzičku si to dá taky :-) )a tak se večer většinou vystřídáme na „dvacetiminutovku“. :-) Teda teď byl 3 dny pohov, byli jsme u mých rodičů, ale aspoň jsme vyrazili na běžky. :-) Tak jen vydržet! A to musíme.

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.12.10 15:49

Ahoj Pajule22 wau, krásný měsíc cvičeníčka :lol: .Určitě pak písni výsledky, jsem zvědavá.Hlídáš i jídlo? Kolik chceš hubnout, nebo jen zpevnit? Co vše budeš poměřovat na objemu? Cítíš únavu, nebo už jsi ve fázi, kdy jsi nabitá energií?

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.12.10 16:01

Ahoj Kocunka a Alichi
super, budu moc ráda, když se budem navzájem povzbuzovat.Zatím ho doma nemám,ale už je na cestě.Takže probíhají velké připravy…manža mě vyfotil v plavkách (ze všech stran) no po stáhnutí do PC jsem myslela, že omdlím :oops: ,ale co už. A pak jsem si změřila objem (krk,prsa,pas­,boky,stehno,lýt­ko,paže) a jak dorazí jde se do toho.Ale nemám žádné zkušenosti, tak nevím jak to půjde, kolik vydržím minut, na jaké zátěži (asi hodně zvolna…)a na jaké tepovce cvičit. Bude fajn, když se budeme navzájem hlídat :lol:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.12.10 16:04
Jíťa28 píše:
Ahoj Pajule22 wau, krásný měsíc cvičeníčka :lol: .Určitě pak písni výsledky, jsem zvědavá.Hlídáš i jídlo? Kolik chceš hubnout, nebo jen zpevnit? Co vše budeš poměřovat na objemu? Cítíš únavu, nebo už jsi ve fázi, kdy jsi nabitá energií?

Jidlo jsem ze zacatku hlidala,jako ze jsem jedla pravidelne,mensi porce a hlavne teda nejim po 19.hodine,coz byl predtim pro me problem,protoze jsem se vdzycky chtela najist v klidu,az kdyz malej usnul.A to bylo az po osmy vecer.A snazila jsem se nejist sladky(na kterym jsem byla hrozne zavisla) vydrzelo mi to tak 14 dnu,protoze ted jak pecu na vanoce,proste odolat se neda :) Ale doufam,ze v lednu zas s tim sladkym prestanu.
Ja jsem v tehu nabrala 25 kg,pred tehu jsem mela 58kg a chtela bych se na tu vahu zase vratit,pred zacatkem cviceni jsem mela 70 :( takze snad tech 12 hnusnych kil zmizi :)
Merila jsem,prsa,bri­cho,boky,paze a stehna.
Ted uz jsem ve fazi,ze rano to jde sice hur,ale vecer me to fakt vylozene bavi a mam na to spoustu energie,coz se teda divim,po tom celodennim litacim maratonu za nasim prckem :)
Akorat jsem si fakt vybrala bbou dobu no,pred vanocema,kdy vsude do me kazdej neco chce cpat a ja se pak citim blbe,kdyz vsude vsechno odmitam :)

Hanulaa
Povídálka 39 příspěvků 20.12.10 19:49

Ahoj holky, taky se hlásím do klubu cvičících :-D Jsem 9 měsíců po porodu a je to měsíc a fous co pravidelně cvičím na elipticalu. Téměř 10 kg je dole a ještě 10 mi schází. Samozřejmě jsem taky upravila jídelníček. Teď před vánoci je to ale mučení :-? Používám ještě Ab rocket a je to super. Jen někdy ta chuť na sladké je hroznáááááááá

Jíťa28
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.12.10 20:05

Ahoj Hanulaa vítej v klubu :kytka: , téda jedeš hezky, budu moc ráda,když se budem navzájem povzbuzovat:) Jak jsi začínala? Po kolika minutách a teď? A co cenťáky, měříš objem? 10kg za měsíc a něco málo je mega úspěch, přiznám se, že s tolika kg vůbec nepočítám, tak 4 kilča za měsíc a byla bych max spokojená a jídlo nooo, po porodu jsem byla krásně zajetá, jedla jsem málo, často a ukázkově, jenže jsem se hrozně zvrhla :oops:

Hanulaa
Povídálka 39 příspěvků 20.12.10 20:43

Jíťa28: No začínala jsem na 20 minutách ráno, pak jsem dělala 20 minut ráno a večer a teď vcelku 40 minut večer. Vyhovuje mi to tak nejvíc. Přidávat už ani nebudu, stačí mi to takhle. Obvody měřím, zatím 8cm v pase a 9cm přes boky, ostatní míry mě až tak neberou :-) Co se týče toho úbytku, tak první měsíc je to vždycky nejvíc, hodně dělá zadržovaná voda. Dál už ty úbytky nejsou tak velké. Po prvním porodu jsem zhubla ten první měsíc cvičení taky kolem těch 10 kg, dál už pak cca 4-5 kg za měsíc.
A co ty, kolik celkem plánuješ shodit, abys byla spokojená? :-)

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.12.10 20:57

hanulla jak hodne jsi upravila jidelnicek??
To fakt jezdis jen 40 minut vkuse vecer a kilca jdou tak dolu?? 8-o
Ty vado,ze bych taky zacala jen 40 vecer,protoz 8-o ja myslim,ze jsem beztak za ten mesic cvica nic moc neshodila :( jako na cm asi ne :(
Tak prosim prosim nejakou radu :)

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 20.12.10 21:56

Holky já se k vám taky přidám, ale přiznávám, že až po Vánocích. Výnoční přípravy jsem totiž začala až dnes (včetně pečení, kupování dárků apod.), takže mě čekají tři dny dosti značného shonu :-( a po Vánocích mě čeká cesta k našim. Tak začnu až po návratu. Tedy doufám, že to zvládnu. S tím malým je to zatím dost složité :-) Ale třeba aspoň čtvrthodinku dopoledne, když je malej ještě vyspinkanej a hodnej, bych dát mohla :-) Ale kromě toho jsem začala hchodit na Zumbu a to je super! Obrovský výdej energie a přitom super zábavným způsobem.
Pokud si pamatuju z dob, kdy jsem chodila na spinning (ještě v pátém měsíci těhotenství) a bavili jsme se o tom s instruktory, tak na hubnutí je ideální lehký převod, žádné těžké převody - ty jdou na tvorbu a posilování svalů.

Hanulaa
Povídálka 39 příspěvků 20.12.10 22:17
Pajule22 píše:
hanulla jak hodne jsi upravila jidelnicek??
To fakt jezdis jen 40 minut vkuse vecer a kilca jdou tak dolu?? 8-o
Ty vado,ze bych taky zacala jen 40 vecer,protoz 8-o ja myslim,ze jsem beztak za ten mesic cvica nic moc neshodila :( jako na cm asi ne :(
Tak prosim prosim nejakou radu :)

Jídelníček jsem osekala pořádně :-D Snažím se mít denní příjem kolem 4000 kJ a celkem poctivě si to počítám. Jím drůbež, ryby, hodně zeleninu, i nějaké ovoce, rýži, těstoviny, nízkotučné jogurty, sýry…je toho hodně. Jen si prostě počítám, aby mi to dalo cca těch 4000 kJ. Když mám víc, přizpůsobím tomu výdej. Zkrátka se snažím mít denní deficit -3000 kJ. No a taky hodně piju, tak 4 litry obyč vody.
Ze začátku to byl boj, vydržet to, ale teď už jsem si na tenhle režim zvykla a větší problémy mi to nedělá. Občas sice chuť na sladké je, ale většinou vydržím.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.12.10 22:22

No prave,to pocitani pro me moc neni,ja potrebuju spis uz napsanej jidelnicek a jet podle toho.
A taky je u me problem s pitnym rezimem :( ja do sebe proste vic jak 1,5 litru za den nedostanu :(
Ale asi se budu muset zacit vic snazit.

Hanulaa
Povídálka 39 příspěvků 20.12.10 22:32
Pajule22 píše:
A taky je u me problem s pitnym rezimem :( ja do sebe proste vic jak 1,5 litru za den nedostanu :(

Jo, tak to byl u mě taky problém. Nebyla jsem vůbec zvyklá pít, max taky tak 1.5l, ale i na to jsem si zvykla. Jen by člověk ale měl být k WC přivázaný :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 160 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >