Začínáme IVF - červen, červenec 2016

82
20.5.16 09:22

Zaciname IVF cerven,cervenec 2016

Ahoj holky' je tady někdo kdo bude začínat s IVF? Mam po první neúspěchu IVF s krátkým protokolem. a začínáme K2.tentokrát s dlouhým protokolem, chtela bych pár zkušenosti zda li je to lepší než krátký, hlavne se taky trošku povzbuzovat do pozitivního testiku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10
21.5.16 13:48

@Mailouska Ahoj, já jsem taky po prvním IVF s krátkým protokolem, bohužel neúspěšném, z 11 vajíček bylo 8 kvalitních, 6 se oplodnilo a do stadia blastocysty se vyvinulo jen jedno, které mi zavedli, takže ani nic nezbylo na zamražení, jdeme znovu na konci července a budu mít dlouhý protokol. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
22.5.16 20:47

@niki1234 ahoj, no me to ted čeká, už jsem dostala injekci na zastaveni ovulaci a v úterý jdu na UZ a zřejmě začnu stimulovat. Ja měla při krátkém protokolu 5 vajíček stoho 2 dobra, ale vložení bylo za 3 dny druhé vajíčko nevydrželo vůbec, takže ted doufam ze už se nám to povede :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
22.5.16 20:47

@niki1234 ahoj, no me to ted čeká, už jsem dostala injekci na zastaveni ovulaci a v úterý jdu na UZ a zřejmě začnu stimulovat. Ja měla při krátkém protokolu 5 vajíček stoho 2 dobra, ale vložení bylo za 3 dny druhé vajíčko nevydrželo vůbec, takže ted doufam ze už se nám to povede :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.5.16 00:12

@Mailouska držím moc palce, určitě se to povede! :palec: jak dlouho se snažíte a co máte za problém? Já nemám bez hormonů ovulaci, partner je v pohodě, před ivf jsem chodila 5 měsíců na akupunkturu, pila čínský byliny, kontryhel, gynex, malinik, snažila jsem se pořád něco dělat, abych na to nemyslela, měli jsme PK, AH, ICSI, a už nevím co při druhém pokusu více udělat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
23.5.16 00:45

@niki1234 no my se snažíme tak 2 roky, přítel taky v pořádku, ale ja nemám jeden vejcovod a říkají ze asi ten druhy je taky na prt ale nechci ho dávat pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.5.16 20:52

@Mailouska aha tak snad to bude dobrý, my se snažíme rok a půl, modlim se aby druhý pokus vyšel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
23.5.16 21:17

@niki1234 určitě vyjde, zitra jdu na UZ a uvidím kolik injekci dostanu, pak pisnu :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
26.5.16 16:56

@niki1234 Ahoj tak mám po všech vyšetření krve ATd, od včerejška si píchal 250 gonal a k tomu lutrelix a tabletku ráno a večer v pondělí jdu na UZ a vypadá to na víkend odběr, snad jich ted bude více vajíček, a transfer 5 den doufam, ze vše zvladnu :) a jak co ty jak si daleko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
31.5.16 19:04

Ahoj holky,

dnes jsme zažádali o IVF na pojišťovně…počítám že 1 IVF budeme mít červenec/ srpen.
Všem vám držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
31.5.16 19:32

@Lentilanek Ahoj :mavam: ja zřejmě v sobotu odběr :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
31.5.16 19:38

@Mailouska ahoj tak to mi musím pak napsat jaké to je. A co hormony nějaká reakce jak to snášíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
31.5.16 19:44

@Lentilanek docela dobrý ale už mám nafouklé břicho už to chci mít za sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
31.5.16 19:48

@Mailouska no toho se právě bojím já tedy mám břicho ale říkám si že až si budu píchat tak aby třeba v práci neco nepoznali…nevím no jeste podle vyšetření mám sklon k hyperstimulačnímu syndromu
:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
31.5.16 20:50

@Lentilanek v práci si to pícham před lidmi a nějak mi to nevadí no ja porad piju ale stejně vypadam jako balonek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama