Začínáme kolotoč s CAR - leden 2018

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 08.01.18 17:10
Začínáme kolotoč s CAR - leden 2018

Ahojky,

je tu někdo, kdo začíná v lednu 2018 kolotoč s návštěvami s CAR atd?
Kdo chce společně diskutovat a probírat?

:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 08.01.18 17:33

@dreana Ahoj, my jdeme ve středu, ale není to poprvé, tak jestli mužů, tak se stejně přidám. :mavam:

NikushV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 08.01.18 17:47

@dreana Ahoj :mavam:, taky bych se přidala, sice první návštěva proběhla už v listopadu, ale zatím proběhlo jen 1 IUI. Teď se preléčujeme antibiotiky a mám před sebou HSG vyšetření průchodnosti vejcovodů a hned po tom bych nejraději IVF, ale pořád nás tlačí do dalšího IUI :(.

Leila2016
Povídálka 39 příspěvků 08.01.18 17:48

Tak já se přidám, dnes odeslána do CAR po 2 letech snažení

Luciiiš83
Kelišová 5280 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 22:19

Ahooj já jsem v Car od listopadu po dvou letech snažení v srpnu jsem byla na laparoskopii hysteroskopii chamopertubaci atd… Jen srusty které odstranili. Zatím v Car byli jen odběry atd. Mám dlouhé cykly teď čekám na MS a 11 DC kontrola utz a měli bychom mít první iui. A kam chodíte? Já do Eurofertilu Ostrava.

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 09.01.18 07:18

Ahojky holky, to sem ráda že se nám to trošku slejzá :-)

U nas mame snažení nějaké 3 roky. Pan doktor byl včera celkem jasný a řekl že přirozeně není šance, tak ted čekám na konzultaci at uvidíme kde ta šance vlastně je…

NikushV
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 09.01.18 10:40

Já chodím do IVF Clinic Olomouc a snažíme se skoro 3 roky, jednou se přirozeně otěhotnět povedlo, ale hned v 7 tt to bohužel zaniklo :(. Od té doby opět rok v háji a nic.
@dreana Koukám na tvůj metřík vztahu, taky jste spolu dlouho, my od května 2008 a svatba byla teď v srpnu 2017, takže se teď do toho obouváme plnou silou a buď anebo.

A co máte za problém? Já mám šíleně dlouhé cykly a prý PCO a manžel nic moc spermiogram - málo, pomalé a ještě nějaké deformované nebo nevím, jak to napsat. Jinak jsem teď řešila, jestli jít jen na HSG průchodnost vejcovodů anebo na laparoskopii, kde udělají hysteroskopii, drilling a chromo. Ale nakonec jsem se rozhodla jen pro HSG, sice nezjistím, jestli tam někde nejsou srůsty nebo endometrioza, ale zase se mi nechce pod narkozu a nechat do sebe řezat a prý tohle na IVF nemá vliv. Jinak sem se chtěla zeptat, kdo absolvoval nebo bude absolvovat IUI, tak s jakými problémy do toho jdete? Mě přijde, že nás do toho ženou zbytečně s takovým SPG.

Luciiiš83
Kelišová 5280 příspěvků 3 inzeráty 09.01.18 10:56

@NikushV nám se nedaří prirozene početí Spg máme dobrý nevidí problém. Pokud se nezadari ani v iui tak na podzim jdeme do ivf.

Virgina123
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.01.18 11:22

Ahoj holky. My teda máme schůzku v caru až za tři měsíce má první konzultaci. Ale manžel má azoo dřív astenozoospermii. Teď dostal nejaky hormony v malé dávce za pár týdnů krev a pak se uvidí zda to bude stačit a pak operace a ivf nebo bez operace. Marně se ale snažíme už tři roky :(

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 09.01.18 12:56

Ahojky holky,

@NikushV jooo, celkem už jsme spolu asi 13 let, letos budeme mít 10 let od svatby.. :-)

My mame velmi špatny harmonogram, když už tam nějaké jsou tak jsou deformovane.
Uvidíme ve středu, ale podle mě bych rada šla rovnou IVF. :nevim:

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 11.01.18 13:57

Ahojte, nas ceka dalsi navsteva koncem ledna. Jednoho prcka mame prirozene po 2 letech, druhe nam opet nejde. Spermio mame super, ale ja z horm. profilu vyssi FSH a nizsi AMH. Na gynde me strasila predcasnym starnutim vajecniku, tak nas odeslala do CAR.Mela jsem zrovna i anovulak, vajicko vubec nerostlo. V CAR ale doktor rikal, ze to neni tak hrozne, spise hodnoty oznacil za hranicni. V listopadu jsme zkusili IUI, dokonce se uvolnily 2 vajicka, ale stejne jsem MS dostala. Druhy pokus vychazel mezi svatky, takze nas uz nevzali. Ted cekam na MS (no kez by se zadarilo prirozene) a druhy pokus vychazi koncem ledna, jestli bude pekne vajicko. Budeme zkouset jen IUI. Ja do IVF jit nechci. Jednoho prdolu mame prirozene, tak verim, ze se dockame..
Jinak my chodime do Gyncentra v Ostrave.

susa92
Kecalka 163 příspěvků 14.01.18 00:03
Azoospermie

Ahoj holky, my jsme byli na úplně první konzultaci v prosinci. Manžel má azoospermii, tedy žádné spermie v ejakulátu. Pravděpodobně nás čeká operace TESE/MESA, ale ještě budou dělat další spermiogram. Po operaci, když se najdou nějaké kousky, nás čeká IVF. Jsem netrpělivá, chtěla bych všechno hned, ale zároveň mám ze všeho hrozný strach :)

Luciiiš83
Kelišová 5280 příspěvků 3 inzeráty 14.01.18 06:43

Dobre ráno, pokud vam mohu poradit kotvičnik je úplný zázrak :srdce: Lékař v caru tento cyklus viděl na anovulační a na další cyklus mi už předepsal clostik. Já teda najela na kotvičnik jelikož pomáhá dozravat vajíčka.
A zázrak se stal jsem tím důkazem :srdce:
Budeme mít miminko :srdce: :srdce: :srdce: Zítra jdu na 7 h na odběry hcg.

staring
Povídálka 13 příspěvků 15.01.18 07:06

Ahojda, ja jsem začala v patek se stimulaci vaječníků pred IVF. V říjnu jsem byla na IUI, která nevyšla. Přítel ma špatné vysledky, hlavne morfologii. Sice bral 2,5 mesice vitamíny, morfologie se zlepšila o 3%,
Ale ostatní se zase zhoršilo, takže další IUI je zbytečné. Dnes ultrazvuk a pripadna uprava davky stimulace, ve čtvrtek opět a to se i dozvim datum odběru. Tak snad to vše vyjde, snažíme se rok.

dendaj1
Povídálka 12 příspěvků 15.01.18 11:37

Ahoj holky, přidávám se do vaší diskuze, ať se můžeme vzájemně podpořit. My to nechávali na přírodě 6 let, ale neúspěšně, takže jsme se rozhodli s tím něco dělat. Teď jsme na IVF v Olomouci, mám za sebou 2 IUI (v říjnu a listopadu), ale bez pozitivního výsledku. Manžel má velmi dobrý spermiogram (prý by mohl být dárcem), nicméně se nám nedaří. Hormonální profil mám dobrý, jediné, co mi zbývá je vyšetření HSG (průchodnost vejcovodů), čeká mě to zítra, tak jsem zvědavá na výsledek. Budu informovat… a děkuji za vaše zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama