Začínáme s příkrmy - miminko bolí bříško

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
5.12.21 17:06

Začínáme s příkrmy - miminko bolí bříško

Ahoj prosím o radu. Synovi je 5,5 měsíců, kojen. Do teď neměl s prdíky ani s kakanim problém. Kakal 3-4× denně. Teď, jelikož se začal sápat po jídle jsme pomalinku začali zařazovat zeleninu. K obědu dostane bramboru vzdycky s něčím. Zkusili jsme mrkev, dýni a batatu zatím. Trochu zakapnu olejem. Jenže malý začal kakat jen jednou denně, někdy vynechá a strašně začal trpět na prdy. Tlačí, nejde mu to ven a fakt trpí chudak. Nevím co s tim, zase mu zeleninu vzít i když ji papá rád? Nebo si zvykne a přestane to bolet? Mohu mu pomoci nějakými kapkami? Děkuji zkušenějším za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27739
5.12.21 17:14

Rid mu příkrm víc vodou nebo odstrikanym mlékem. Zkoušej mu dávat jidlo zapít vodou. Vynech mrkev, ta staví. Škrobovitá brambora taky pro začátek není to úplně ideální.
Kapky mu na zácpu nebo nedozrálé trávení nepomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
5.12.21 18:03

Víc vodové.. brambory bych vynechala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
5.12.21 18:35

Hlavně se nemá dávat jen samotná zelenina, to by zacpalo úplně každýho. Já nevím, kde se pořád bere tahle myšlenka. Dává se i ovoce. Vsaď se, že jen dáš ovoce, bude po problému. Ideálně švestky, borůvky, jablíčko, meruňky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
5.12.21 20:31

Moc děkuji. Nemohli byste mi doporučit nějakou literaturu, nebo webovky, kde se dá spolehlivě inspirovat, co malymu teda dávat? Nic komerčního, kde doporučí kupte skleničku, chtěla bych mu vařit doma, ty skleničky strašně páchnou.
Začala jsem bramborou, protože mi to poradila máma, ale tenkrát byla jiná doba a fakt mě nenapadlo, že je na bramboře cokoli špatně. Jak čtu, podcenila jsem přípravu. Moc děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat