Začínáme s příkrmy - ovoce

19.1.20 15:53

Začínáme s příkrmy - ovoce

Dobrý den, dnes zkoušíme 25. den zeleninu a zatím dvojčatům vše chutná :D :palec:
Kdy jste začali zařazovat ovoce do jídelníčku na dopolední svačinku, prosím? :)
A zařadili jste první maso a pak třeba až za měsíc ovoce nebo jinak?
Děkuji za rady a tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

193
19.1.20 16:14

Doktor nám dal toto. Řídím se podle toho a vše v naprostém pořádku. Od 7.m dávám občas do příkrmu olivový olej nebo do jablka skořici. Co nedělám je míchání ovoce a zeleniny dohromady (na škole nás učili, že to není úplně vhodné u tak malých dětí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11259
19.1.20 16:35

Zařazovala jsem zeleninu, pak za měsíc asi maso, pak za 2 týdny ovoce a ke konci 6. měsíce lepek. příší týden má 6. měsíců, dostane žloutek, reakci neočekávám, když nebyla na vaječné těstoviny…pak už jsem mléčné výrobky, už ted mu do každého příkrmu dávám máslo, ale jogurt dostane až později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3074
19.1.20 21:44

4,5m jsme začaali zeleninou, po měsící maso, za další měsíc ovoce na svačinu. A takto jsme pak jeli do 8m. A pak jsme odbourali další mlíko další sváčou (jogurt, kaše). Kaši jsem dala prvně v tom 8m. Na zavedení lepku kuskus v 6m. žloutek v 8m. A tak nějak to vyšlo že cca 11-12m měla UM jen ráno a večer. Občas přes den malou dávku mezi jídly, a před poledním spánkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11877
20.1.20 07:02

@-xoxo_Ivv- já jsem dala nejdříve maso a pak ovoce. A jestli dáš dopoledne nebo odpoledne je zatím jedno.
Na druhou svacu jsem pak přidala v 8.mesici jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama