Reklama

Začínáme se cvičením po porodu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 12:17
Začínáme se cvičením..

Ahoj maminky, mám 172 cm a 66 kg. Nejsem tlustá ale potřebuji se zpevnit po porodu..Začala jsem běhat, dnes jsem byla také poprvé na jednom cvičení s kočárkem a ještě budu chodit na jedno. Máte nějak rady a tipy jak se zpevnit? Respektive co vám pomohlo pse zpevnit.. jídlo?/ Bylinky.. prostě všechno :mavam: :kytka:

Reklama

Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 12:23

Tak zkus dřepy, na zadek :mrgreen:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 07.02.17 12:24

Pokud zpevnit, tak hlavně pohyb a cvičení :-) resp. na zhubnutí pohyb (kardio) a na zpevnění cvičení jako takové (budování svalů). Osobně mám ráda desetiminutovky od Danči https://www.youtube.com/…ti/playlists. A jídlo souvisí s hubnutím no, plus na svaly hooodně bílkovin :-) mě se dobře cvičilo a hublo s chlorella-spirulina, není to zas tak drahé a mě to vyhovovalo…

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 07.02.17 13:12

Vyškrtla jsem z jídelníčku lepek a cukr. Přidala více ovoce a zeleniny. Ke cvičení mi osobně nejvíc vyhovuje přes den Jillian a k večeru si dávám posilování břicha, protože to je po porodu dost katastrofa, vysledky už jsou.

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 07.02.17 13:12

@mixit24 mě nejvíc pomáhá běh - cca 4× týdně po 8 km a k tomu odtučnit trochu stravu… jídlo dělá 80%… už se taky těším až porodím a zase vyběhnu :-) zatím aspon chodím rychlou chuzí do kopce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 13:30

Ahoj, behem tehotenstvi jsem nabrala 20 kg a voda to vazne nebyla :) jsem hodne aktivni, takze kila sla dolu celkem rychle ale nebyla jsem pevna. Zacala jsem s posilovanim pri beznych cinnostech…kdyz jsem chovala a uspavala mimco, tak ksem si vymyslela takovou serii cviku, ktere jsem delala kazdy vecer. (Tzn. Misto pohupovani miminka jsem s nim cvicila), delala drepy, vypady, beh na miste…vse samozrejme v takovem tempu, aby to mimcu nevadilo. Kdyz jsem ho zvedala, tak jsem zapojovala brisni svaly a ne zadove, ted kdyz ma 16 m, tak s nim cvicim na mici. On hopsa, to ho bavi a ja u toho procvicim nohy, zadek, ruce…nebo na zemi ja si lehnu, on si mi vleze na skrcene nohy a delame letadlo do vsech stran…atd… Delas to vzdy jen chvili, takze ti to ani neprijde otravne, namahave…ale delas to x krat denne a vysledky se dostavi a navic dite tohle blbnuti miluje. Prikladam foto po 4 mesicich.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 07.02.17 13:30

@mixit24
Strava je důležitá, ale bylinky že by ti zpěvnily tělo? :D Na to je třeba cvičení. Není tzřeba vyřazovat žádný cukr (v rozumné míře úplně vpohodě), stejně tak lepek (pokud nemáš inteleranci), ale zase se cpát od rána do večera rohlíkama taky nebude vhodný. Ale vyřadit lepek to je tak akorát na podporu všech předražených bezlepkových výrobků (vím jak před lety skutečná bezlepkáři brečeli, že je výrobků málo a jsou drahý, takhle „moda“ jim možná pomohla, ale kdo ví).
Hlavně vyřadit cukr a přidat ovoce (cukr) :D
I tuky jsou ve stravě třeba (v čem by se měly jinak ty vitamíny rozpouštět?)

Jinak běh/rychlá chůze - kardio, na fyzičku ok, na zpevnění k ničemu. Ale nezatracovala bych to, je třeba k tomu nějaké cvičení. Na posilování břicha po porodu pozor…

Jinak za mě - jednoznačně posilovna, váhy, nebát se jich. Takový dřepy :srdce: Ale není to pro každého a hlavně pokud tě to nebude bavit nemá to smysl.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 07.02.17 13:46

Z doplňků výživy bych bral bych hořčík (napomáha trávení), b komplex, omega 3 (okysličení svalů). A snížil retenci vody jejím pravidelným příjmem (3 litry denně) a sníženým příjmem soli. Taky se teď po 2 letech chystám vrátit ke cvičení. Jídelníček upravovat nebudu, jde to i bez něj:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama