Reklama

Začínáme se snažit o miminko 04/2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 13:22
Začínáme se snažit o miminko 04/2018

Ahoj.
Je tu někdo, kdo se také teď začíná snažit o miminko? Nebo se už snažíte? :D
Chtěla bych založit tuto diskusi, aby jsme si mohli vzájemně vyměňovat rady a podporovat se. :srdce:

My se snažením začínáme teď, jelikož mám celkem nepravidelné cykli mám strach, že to nepůjde tak jednoduše.
Každopádně se chystám si pořídit Femibion a uvažuju o Gynexu časem pokud to nepůjde. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9852 příspěvků 03.04.18 13:59

@Mipetonka Určitě do Femibionu jdi a k tomu si kup kontryhelový čaj :palec: mě to pomohlo. Hodně štěstí ve snažení :kytka:

Pedrrita
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 03.04.18 14:01

Ahoj, my se snažíme už asi rok a půl, už jsme se vložili do rukou doktorů a já mám za sebou minulý čtvrtek první IUI, takže teď 14 dní pekla čekání, jestli to vyšlo :dance:

ZelenaHlava
Nováček 6 příspěvků 03.04.18 14:32

To já mám cykly sice pravidelné až moc, ale muž je zase věčně pracovně v zahraničí, takže trefit se do ovulace je taky sranda. Zatím to ale beru spíš stylem „nebráníme, nesnažíme“ a když se nebude dařit déle, tak to začneme řešit více. O tom kontryhelu teda též uvažuji no, ublížit to nemůže tak proč ne :)
Jak moc „nepravidelné“ cykly máš? Co na to doktor, neporadil něco na srovnání?

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:00
@Petruna21 píše:
@Mipetonka Určitě do Femibionu jdi a k tomu si kup kontryhelový čaj :palec: mě to pomohlo. Hodně štěstí ve snažení :kytka:

Moc děkuji
o tom kontryhelovým čaji jsem už taky slyšela. určitě zkusím, za to nic nedám. :kytka:

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:01

@Pedrrita Tak budu moc držet palce.

Petruna21
Echt Kelišová 9852 příspěvků 03.04.18 15:04
@Mipetonka píše:
Moc děkuji
o tom kontryhelovým čaji jsem už taky slyšela. určitě zkusím, za to nic nedám. :kytka:

Stojí pár korun a mě to vážně pomohlo vše jsem užívala cca měsíc a pak jsem otěhotněla celou dobu to jinak nešlo snažili jsme se půl roku :)

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:04
@ZelenaHlava píše:
To já mám cykly sice pravidelné až moc, ale muž je zase věčně pracovně v zahraničí, takže trefit se do ovulace je taky sranda. Zatím to ale beru spíš stylem „nebráníme, nesnažíme“ a když se nebude dařit déle, tak to začneme řešit více. O tom kontryhelu teda též uvažuji no, ublížit to nemůže tak proč ne :)
Jak moc „nepravidelné“ cykly máš? Co na to doktor, neporadil něco na srovnání?

Tak to je pak taky těžké, to věřím. :)
Cykly teda nesleduji nějak důkladněji dlouho, ale většinou je to něco mezi 30-40 dny. takže někdy i dlouhé. Třeba momentálně jsem 38DC a pořád ms nikde. :roll: Doktor zatím nic neporadil, snažíme se teprve první měsíc, takže jsem to přes doktora zatím neřešila.

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:06

@Petruna21
Fakt? Teda, hned zítra naběhnu do lékárny. :D

Petruna21
Echt Kelišová 9852 příspěvků 03.04.18 15:35

@Mipetonka Ano opravdu mi to hned pomohlo :)

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:41

@Petruna21 Můžu se zeptat jak často a kdy se pije? Našla jsem víc různých názorů. Někdo radí pít celý měsíc pořád, někde jsem zase četla, že se má pít jen do ovulace… :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9852 příspěvků 03.04.18 16:10

@Mipetonka Já ho pila pořád :)

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 20:05

Tak jsem si tedy objednala femibion i kontryhelový čaj. :mrgreen:

terrka83
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 04.04.18 06:29
@Mipetonka píše:
Tak jsem si tedy objednala femibion i kontryhelový čaj. :mrgreen:

Taky už asi čtrnáct dní užívám femibion a piju konrtyhelový čaj - který budu pít soustavně, ne jen do ovulace. Přeju ti, ať ti brzy svítí dvě čárky :D :D

U nás je to ale složitější, manželovi právě před těmi asi čtrnácti dny dopadl špatně spermiogram, takže nafasoval od doktora vitamíny a má se hlásit za tři měsíce na kontrolní, zda se to zlepší. Moje gynekoložka mi také řekla, že počkáme ty tři měsíce, že do mě by zatím nic necpala. Takže teď tři měsíce čekáme, jíme vitamíny a doufáme, že se to do té doby zadaří přirozeně :srdce: :srdce: :srdce: Jinak doktor v CARU na tom spermiogramu říkal, že když se podstatně nezlepší (mohlo to být u manžela stresem, nedostatkem spánku apod.) tak nám budou muset pomoci oni, že přirozeně to asi nepůjde :,( :,( :,( Vy jste oba v pořádku?

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 04.04.18 07:11

@terrka83 Ahoj. Moc děkuji. Také vám přeji, ať se brzo zadaří a jde to i bez doktorů.
My zatím nevíme jak nám to půjde, teprve jsme se snažit začali. Ale mám celkem dlouhé ne úplně pravidelné cykly no a k tomu poruchu štítné žlázy… :roll:. Tak tak trochu počítám, že to nepůjde hned a kdyžtak po nějaké době teprve půjdu k doktorovi. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama