Začínáme se snažit právě teď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vladka23
Ukecaná baba ;) 2001 příspěvků 09.09.18 12:54
Začínáme se snažit právě teď

Ahoj je tu někdo kdo se začal snažit o miminko tenhle vikend nebo se teď někdy na to chystá? My se začali snažit včera po 7 měsíční pauze znova a doufame že se brzy zadari :dance:

Reakce:
Charlie1302
Kecalka 114 příspěvků 10.09.18 14:01

Ahoj, my se zčínáme taky snažit, ale mám před ms, takže tomu naděje moc nedávám

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2001 příspěvků 10.09.18 15:34

@Charlie1302 ja mam po Ms a ve čtvrtek ma prijit ovulace tak uvidime. Co ty víš třeba to klaplo už :dance:

Charlie1302
Kecalka 114 příspěvků 11.09.18 05:55

@Vladka23 juu tak to držím palečkay :) :dance: u nás myslím, že ne :nevim: protože máme ještě před dovolenou (na kterou letíme dnes) a po ní mám ještě jednu dost velkou sportovní akci, tak sem rekla, že raději ne. Kamarádka totiž cvičila doma a udelala si dole hematom a díky tomu přišla o prďolku… :zed:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2001 příspěvků 11.09.18 06:28

@Charlie1302 jejku tak to me mrzi. Jee a kam letité? Jestli se můžu zeptat? No my to nějak nehrotime ale snažíme poctivě :lol: :lol:

Charlie1302
Kecalka 114 příspěvků 11.09.18 06:41

@Vladka23 Letíme do Emirátů :D jen se snažte, my to taky nehrotíme nijak, když se podaří tak se podaří…Naštěstí kaamrádka o pár měsícu pozdeji počala a má druhého nádherného kloučka :) ale pro mě má rady do života no :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >