Reklama

Začínáme uvažovat o rekonstrukci chaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronikakacerovska
Stálice 52 příspěvků 08.02.18 13:22
začínáme uvažovat o rekonstrukci chaty

Dobrý den, je tu někdo kdo si svépomocí rekonstruoval starou chatu… jak dlouho jste si prováděli atd… máme starou chatu, kterou moc nevyužíváme a zvažujeme prodání nebo opravu, pokud oprava, tak bychom ji chtěli podsklepit a vše vystavět sami. je nějaký návod jak na to? bourá se to postupně nebo na jednou, chata je dřevěná, se stavebním povolením počítám… jen mne zajímá zda je to možné takto udělat a jak se to provádí…

Příspěvek upraven 08.02.18 v 14:13

Reklama

Reakce:

Pedro 00
Závislačka 3645 příspěvků 08.02.18 13:40

@veronikakace­rovska Asi bude třeba začít u projektanta, protože si nedovedu představit posklepení stojící budovy bez statika. Někdy je levnější zbourat a postavit znova.

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 08.02.18 14:04

My přestavovali chatu, ale ta byla zděná, teď v ní normálně bydlíme

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 08.02.18 14:07

A hlavně budete potřebovat asi stavební povolení, jestli budete podsklepovat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >