Začínáme v Sanusu HK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 09.10.14 20:14
Začínáme v Sanusu HK

Ahoj holky :mavam:, tak jsem se dneska objednala do Sanusu v HK. Chtěla bych zde najít někoho, kdo se také chystá do Sanusu, nebo už se léší, a chtěl by si o tom povídat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.10.14 20:46

@dannyka1 ahojky já tam byla 6× na IUI a teď mám za sebou první IVF a čekám na výsledek :mrgreen: tak se ptej a pokuď budu vědět ráda ti odpovím :pankac:

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 09.10.14 20:53

@Réza 26 Ahoj, moc držím palečky, aby všechno vyšlo. Mám plno otázek, ale vlastně ani nevím, na co se zeptat. Mně čeká IVF, protože mám špatně průchodné vejcovody. Co mohu čekat na první schůzce a mohla sis vybrat doktora? Děkuju za odpovědi

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.10.14 21:03

@dannyka1 nene doktora jsem si nevybýrala ale asi by sis mihla říct ke komu chceš mě to bylo jedno :mrgreen: No já jsem si píchala puregon a tím perem a to bylo vpoho sice jsem měla modřinky ale ty zmizí. Odsály mi 5 vajíček a z těch 5ti mi zbylo jen to jedno co mám v břiše :pankac: tak věřím že je to bojovníkm a že to dá vpoho a zůstane 9 měsíců :mrgreen: takže cokoli tě napadne tak se ptej a jestli nechceš tady tak mi klidně napiš SZ ju :pankac:

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 09.10.14 21:24

@Réza 26 No, moc si neumím představit, co mě čeká. První schůzka je jenom informativní nebo už dělají nějaký testy? Kolik výjde IVF?

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.10.14 21:31

@dannyka1 první je informativní kdy ti řekne co a jak bude. Dostaneš protokol a poprvé tam pojedeš než dostaneš menzes na kontrolní ultrazvuk zda nemáš cystu pak záleží jestli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol. Já měla krátky tak to znamená že od 2DC jsem si začala píchat. Pak po 4 dnech kontrolní ultrazvuk jak rostou folíci a pak jen další injekce a pak odsátí vajíček a pak jen čekáš kolik znich je zralých kolik se jich oplodní. Já platila 6500 za injekce, 300 za pregnyl a cetrotyde, a pak už sme paltily jen 11 100 za odsátí a oplodnění. Na zmražení nám nic nezbylo tak to sme neplatily. Jo a 300 Kč ještě při ET a 1000 Kč za embryoglue to je takový lepidlo pro embroušky tak to sme daly taky. Na férovku jsme ho přilepily tak doufákm že se drží. Jinak beru prednison a zavádím utrogestan a píchám fraxaparin :mrgreen: a ničeho se neboj ju pozitivní nálada dělá hodně. Já jsem třeba od první injekce doma v klidu a v pohodě :mrgreen:

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 09.10.14 21:38

@Réza 26 Děkuju moc za informace. Už aspoň vím, co mě čeká. Budu věřit, že ty naší berušce sourozence nakonec pořídíme.

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.10.14 21:40

@dannyka1 to víš že jo a kdyby tě ještě něco napadlo tak se ptej :pankac:

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 19.10.14 16:52

@Réza 26 Ahoj, jak se daří? Včera mi říkala jedna paní, co byla v Sanusu, že na co se nezeptala, tak ji neřekli. Měla jsi taky takový dojem? Vůbec nevím, na co bych se ptala. Díky za odpověď a přeji pěknou neděli.

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 19.10.14 17:30

@dannyka1 ahojky tak já jsem po ET a zatím se prďolka drží tak mu věřím a každý den ho přemlouvám aby zůstal u mě ještě 8 měsíců :mrgreen: tak já měla spousty věcí naštudovaných z netu takže jsem si dělala poznámky a pak jsem se na to ptala. Ale ten pocit že ti jinak nic neřeknou sem neměla :nevim: :nevim: a tak ty už stimuluješ nebo jak si daleko?

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 19.10.14 17:55

@Réza 26 Tento týden jdu tam poprve. To je paráda, že u tebe vše v pořádku. :dance:

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 19.10.14 18:07

@dannyka1 a tak kdy myslíš že začneš stimulovat?

dannyka1
Kecalka 146 příspěvků 19.10.14 19:42

@Réza 26 Vůbec nevim, můj gynekolog mi hrozil, že mi vezmou nejdříve vejcovody. Měla jsem dost srůstů, při lapárce byly odstraněny, ale stejně nefungujou, jak mají. Můj gynekolog je mi chtěl odstranit, když se po čtyřech měsících nepodařilo otěhotnět, ale to jsem odmítla, tak mě poslal do centra. Tak uvidim. Určitě mně čeká IVF, ale před tím bude určitě řada vyšetření. Spíš ty víš, jak dlouho to trvá než se dostanu ke stimulaci. Jak jste se dlouho snažili, než jste se dostali do centra?

Réza 26
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 19.10.14 19:56

Tak mi se snazily 2 roky predtim nez jsme sli do caru. A nejdriv jsme zkouseli IUI a kdyz ani na po 6 nevyslo tak jsem si rekla o inumologicke testy a pak sme sli do IVF ale jsou holky co jdou i do IVF i bez vysetreni jen se zakladnim hormonalnim profilem a i tak jsou tehulky nebo maminky :mrgreen: takze klidek a vse to co te zajima si napis a pak se zeptej a uvidis ze budes klidnejsi :mrgreen:

mamnousek
Povídálka 31 příspěvků 21.10.14 16:43

@dannyka1 Ahojky, sice v Sanusu v HK nezačínáme, chodíme tam už víc jak rok a čtvrt, ale ráda se podělím o dojmy. Máme za sebou laparoskopii, zjistili mi endometriózní cystu, na to proběhlo IUI (bez úspěchu) a na začátku letošního roku jsem podstoupila IVF v dlouhém protokolu. Patřila jsem k těm, kterým se to povedlo napoprvé. Jak to skončilo, je jiná věc. Na KET jsem se chystala tři měsíce - 1.měsíc nenarostla sliznice, 2.měsíc jsem chytla angínu a měla skoro tři týdny antibiotika, 3.měsíc vše v pořádku, embrya rozmrazili, ale nevyvíjela se, takže bylo po KETu. Teď se chystáme na IVF s minimální stimulací, ale tělo si ze mě asi dělá srandu - po IVF sice byly cykly cca 33 dnů, ale teď jsem už 36.den a nic. Je to jak naschvál. Rozhodně si ale na Sanus stěžovat nemůžu, jsem tam spokojená, jen mě překvapuje můj doktor, že to se mnou vydrží. Psychicky to dost špatně snáším (teda do té doby, než se do nějaké procedury pustím, pak se uklidním) a on to chudák odnáší, protože to tam na mě vše padne. Naposledy jsem na něj byla dost ošklivá, asi bych se mu měla omluvit :) Ale jinak mi moc dobře dělá i psychologa :) Takže pokud máš dotazy, ptej se.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >