Kontryhel 4. den cyklu a pít do ovulace?

Anonymní
4.4.20 04:27

Zacit pit kontryhel 4 den cyklu po ms do ovu? (Vysadila jsem ha)

Zdravim vsechny a zaroven se omlouvam za anonym, chodi sem i rodina.
Chci se zeptat zda nemate zkusenost ci zda nevadi ze bych zacala pit kontryhel 4 den cyklu po ms a pila ho do ovu? Drive to bohuzel nebylo mozne. Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12979
4.4.20 06:36

Nevadí to vůbec ničemu, kontryhel nejou tabletky a nemá takový přímý účinek. Klidně ho můžeš pít dlouhodobě, přestávat ho pít, vracet se k němu a podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14509
4.4.20 08:59

Kontryhel se nepije do ovulace, ale tři týdny a pak se na týden vybechá. Ta bylinka harmonizuje hormonální systém a ten potřebuje fungovat optimálně i po ovulaci. Tam nastupují zase jiné důležité hormony, které také potřebují správnou hladinu. Užívání kontryhelu jen do ovulace je mýtus, který koluje po sociálních sítích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 09:26

Dekuji, ale ja vsude ctu ze od 1 dne ms do ovu, pokud nechcete jen upravit cyklus.. kdo se v tom ma vyznat. :D

• Nahlásit
  • Citovat
14509
4.4.20 10:24

Ani, ale čteš to od laiků na internetu, že? Nikdy jsem neslyšela, že by tohle doporučoval zkušený bylinkář, když jsem se na to ptala, koukali na mě, kde jsem ten nesmysl vzala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 12:27

Jeste bych chtela dodat, ze jsem pri ha posledni dva mesice mela dve ms po sobe behem jednoho cyklu. Cca vzdy 8-10 dni pred “ms z vysazeni” jsem zacala mirne spinit a pak trochu krev, trvalo to asi tyden. Tak jsem chtela zkusit ten kontryhel, ale vlastne nevim kdy.. :think: Posledni mesic jsem brala jiz jinou ha ale ted dr rekla ze mam vysadit. Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
14509
4.4.20 12:41

Zkus spíš gynex, je to komplexnější a vcelku spolehlivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 18:51

Gynex

@Janli dekuji za radu, dala jsem na Vas a uz mam 3 tydny brani za sebou :kytka: mimochodem chutna skvele. Jen nevim jestli ho mam zacit brat hned po te tydenni pauze i kdyby nedorazila ms (zatim jen trochu spinim) a nebo pockat az dorazi ms? :nevim: Nekdo nedoporucuje ho brat po ovulaci a ja ji nesleduji, nechci se stresovat..=)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama