Začlo jaro, mrouskaj se kočky - a nám smrdí kocouři!

9868
29.1.09 13:38

Začlo jaro, mrouskaj se kočky - a nám smrdí kocouři!

Holky pomoc, máte někdo zkušenost se smradlavými kocoury?

Uvažujeme o kastraci, ale jednak nám jich je líto, druhak s tím nemáme žádné zkušenosti… Prosím poraďte :)

L. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4242
29.1.09 13:43

Lesino,
my meli doma kocoura, napul v baraku, napul venku. Kdyz dospel, tak nam vzdycky doma „ostrikaval“ zdi tim jejich znackovacim pachem, fuuuuj 8) , taky chodil ke sklepu obcas curat a pekne to tam smrdelo :twisted: ale jinak byl super :wink:
Nakonec ho nasi nechali vykastrovat, bylo to v pohode, odvezli ho v bedne na veterinu, zakrok na chvili, jeden den se snazil si to lizat, meli jsme mu branit, no ale ubran kocoura, aby si nelizal kulky :oops: :roll: Myslim, ze to nemel obvazane, aby to dychalo.
No a od ty doby meli nasi uz jenom kocky, stejne se spustily s kocourama odvedle a pritahly domu kotata :wink:
Jo, ty nechali kastrovat taky, vzdycky to bylo v pohode, neprislo mi, ze by nejak „trpely“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
29.1.09 13:51

Lesi, kamarádka má doma taky kocourka a taky jí značkuje naprosto všechno!
Jednoho kráááásného jarního dne jí ovšem došla trpělivost a šupky dupky s milým kocourkem na veterinu na kastraci a od té doby má pokoj!
Kocour je jako vyměněný a nikde ani kapička!
Věřím, že je ti ho (jich) líto, ale víš jak - ten smrádeček no nic moc!

Tchán má 2 kočky a ty to nedělají a myslím, že ani nesmrdí, ale my je moc nevídáme, protože v tom okamžiku jak Kubík u nich na chodbě promluví tak kočky letí a předhánějí se, která se dřív schová a do konce návštěvy je není vidět - tchán říkal, že po minulé návštěvě je neviděl celý den nebo dva!!!

Já zkušenost s kočkama nemám, my máme psa a rybky a i to bohatě stačí :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
9868
29.1.09 13:59

My měli kocoury doma když jsem byla malá - na den doma, na noc ven. Ale kluci to byli nekastrovaní a tak se pokaždé jednoho krásného dny vydali na toulky a už se nevrátili.

Teď máme rok a půl staré bráchy doma a jsou naprosto super, hodní, mazliví, neagresivní, čistotní - a ráda bych, aby nám dlouho vydrželi… Ovšem ten puch od Jarouška je děsný… Ale je mi jich prostě docela líto… Fiknout jim jejich mužskou pýchu…

Volala jsem na veterinu a dostala jsem za úkol jim osahat koule, jestli mají sestouplá varlata :o Jsem si připadala jak úchyl, když jsem to šla zjistit…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
29.1.09 13:59

U vás je jaro? Tu kipe sněhem :lol: :lol:

Kocura vykastruj, nebo ho pošli dočasně k sousedům :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
29.1.09 14:03
Sati píše:
U vás je jaro? Tu kipe sněhem :lol: :lol:Kocura vykastruj, nebo ho pošli dočasně k sousedům :wink:

Tady taky mrzne, na cestě led - hurá, nemusím umývat psovi tlapky.
Ale kočky, ty se nepletou… Máš slyšet ten řev v noci…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
29.1.09 14:16
Lesina píše:

Volala jsem na veterinu a dostala jsem za úkol jim osahat koule, jestli mají sestouplá varlata :o Jsem si připadala jak úchyl, když jsem to šla zjistit…

L.

:lol: :lol: :lol: No takto jsem se opravdu dlouho nezasmála!!! :lol: :lol: :lol:

Naposled, když mi kamarádka líčila jak musí tahat psovi kulky aby se mu spustily - mají buldočka asi za 30 000,– Kč a chtěli ho na chov a ona se mu chudákovi spustila jen jedna kulka a tak ji přítel nutil aby mu je tahala (samo, že na doporučení veterináře), on jí u toho pořád asistoval a radil!!!
Ale jednoho dne Janča vypěnila a řekla mu, že na něho s..e, že tahat kulky mu a ještě psovi, že je toho na ni až moc a ať je Wilíkovi teda tahá sám, když je tak chytrý! :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4242
29.1.09 14:23
VERONIKA píše:
Lesina píše:Volala jsem na veterinu a dostala jsem za úkol jim osahat koule, jestli mají sestouplá varlata :o Jsem si připadala jak úchyl, když jsem to šla zjistit…
L.
Ale jednoho dne Janča vypěnila a řekla mu, že na něho s..e, že tahat kulky mu a ještě psovi, že je toho na ni až moc a ať je Wilíkovi teda tahá sám, když je tak chytrý! :lol: :lol: :lol:

Necekala jsem, ze se u tehle diskuze takhle pobavim :lol: :lol:
Jejeje, buldocka jsem mela taky, ale holku, ty jsem davala akorat menstruacni kalhotky :lol: s intimkou (bez vune). To myho tatu chytal amok, kdyz jsem to vypravela :wink:

My teda Noumovi (kocour) koule nezkoumali :lol: sel normal na kastraci sestoupla/nesestoupla :wink: On byl teda na noc taky venku. No ale nam po 2 letech odesla i kocka, normal niz do vesnice, k sousedum… Ale ted nevim, jestli tak byla vykastrovana…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
29.1.09 14:33

Nám kocour zatím neznačkuje, ale jak začne, kulky jdou ven. Líto nelíto. Je částěčně doma, částečně venku a kdo by to pak čuchal :-) Už jsem to byli zjišťovat i na veterině a trvá to jen chvilku, ale dr. chce počkat až mu bude rok. To máme za tři měsíce. :-) Ale už teď se začíná víc courat, už ne jen kolem baráku, už chodí dál a pak ho zpět vyprovázejí kočky. Takže si už asi i užil :-) A třeba budeme potkávati jeho děti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1955
29.1.09 15:18

Ahojky,taky jsem nechávala kastrovat kocoura.Byl uvnitř u doktora asi 15minut.Veterinář mi řekl ať ho nechám co nejdéle v přenosce,ale on se začal tak tlačit ven,že jsem ho pustila,tak jsem ho musela hlídat,protože chtěl pořád někam skákat,ale neměl sílu,takže padal.Ale to trvalo jen pár hodin.Pak už byl v pohodě.
Tak hodně síly!
Pro mě bylo nejhorší ho tam dovézt,potom už to bylo v pohodě,ale já jsem v tomhle hrozná cíťa.E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5388
29.1.09 16:21

Ahoj, kastrovala bych co nejdřív a hlavu bych si s tím těžkou nedělala… Oni budou úplně vpohodě, věř mi, a žádnou psychickou újmu jim to nezpůsobí :wink: a fyzickou taky ne, je to fakt rychlý a jednoduchý zákrok.
Nakonec to pro ně bude svým způsobem lepší - teď už vyzrávají…začali by bojovat o kočky s cizími kocoury a budou se vracet domů sedraní, poškrábaní, zubožení, s poraněnýma očima a hnisajícícma ranama…a byli byste u veterináře ještě častěji!

(ale přiznávám, že jsem poněkud zaujatá a neobjektivní v této problematice… tyhle Vánoce nám právě přinesený vánoční stromek označkoval sousedovic kocour a ten smrad v obýváku celé Vánoce bych nikomu nepřála…! :evil: )

:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29645
29.1.09 17:46

Lesino nech je kastrovat, budou jeste vetsi mazlici…nebo je aspon nebude chytat fantas :)) Ja nechala kastrovat jenom kralika, jak zacal smrdet, sel pod nuz, drzela jsem ho pritom za tlapku :) Ale bidak je to furt stejnej, jenom nesmrdi :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
29.1.09 17:58

Holky, já jsem z města, všechny babičky a příbuzné ve městě, takže jsem na to téma koukala „jak z jara“ a myslela jsem si, že sem píše nějaký blázen a ona to přímo šéfka :lol: :lol: :lol:
Se fakt tlemím :lol: :lol: :lol: :lol: já ani nevím, že by kocour nějaké koule někde měl (no má, jakpak by se množil, že jo :roll: :wink: )

Každopádně jsem potěšena, že bude jaro, když teda Lesi tvrdí, že se kočky nepletou :dance:

ZelvoVeru - vždycky když vidím ty střídající se fotky tvého chlapečka, tak ti chci napsat, že se vždycky leknu, že na mě kouká moje dcera, když byla malá :lol: Já snad někde najdu fotku a pošlu ti ji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
29.1.09 18:04
xyz píše:
Holky, já jsem z města, všechny babičky a příbuzné ve městě, takže jsem na to téma koukala „jak z jara“ a myslela jsem si, že sem píše nějaký blázen a ona to přímo šéfka :lol: :lol: :lol:
Se fakt tlemím :lol: :lol: :lol: :lol: já ani nevím, že by kocour nějaké koule někde měl (no má, jakpak by se množil, že jo :roll: :wink: )

Každopádně jsem potěšena, že bude jaro, když teda Lesi tvrdí, že se kočky nepletou :dance:

ZelvoVeru - vždycky když vidím ty střídající se fotky tvého chlapečka, tak ti chci napsat, že se vždycky leknu, že na mě kouká moje dcera, když byla malá :lol: Já snad někde najdu fotku a pošlu ti ji :lol:

Dej adresu, pošlu vzorek kocouřího smradu :D Kam se hrabe smradlavej chlap. To je strašný puch, fakt strašný!!!!! Ale kočkám to vodí jak nejdražší parfém :)

No a jak se kočky mrauskaj, tak kocouří šílej, značkují si území (i doma :evil: ) a chodí se o kočky rvát - a strašně u toho všeho řvou a vůbec jsou mimo sebe… No a často je u toho srazí auto nebo se zraní ve rvačkách… No, nemají to snadné, kluci jedni :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
4.2.09 11:10

Tak dokonáno jest - už máme dva eunuchy - a průser k tomu, protože můj chlop dal dneska ráno kocoury ve zvířecí tašce na zadní sedadlo. Já byla ráno mimo, řádí u nás střevní chřipka, nenapadlo mě, že je nedá do kufru…

No a kocouři se z té tašky dostali ven a počůrali mu zadní sedadlo, batoh na notebook a prosáklo to i na noťas :D Nevíte jak to nejlíp vyčistit a odsmradit?

Je to situace tak zoufalá, že založím i samostatnou diskusi (a sama sobě si vynadám, slibuju ;))

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama