Začneme se snažit v červenci 2017

113
21.4.17 16:33

Začneme se snažit v červenci 2017????

Ahoj holky, je mi 25 let a mému příteli 29 let. V červenci chceme zahájit projekt KLOKÁNEK. Kdo tady má společné plány jako já a chce si trochu popovídat a hlavně se vypovídat o tom co se nám honí v hlavě atd. :lol: Budu ráda za každou novou spřízněnou duši :srdce:
PS :. Je tady někdo koho už nebaví práce tak jako mě protože už se vidí doma, na procházkách a návštěvach u známých a příbuzných? ????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

548
21.4.17 16:50

Ahoj, rada se pridam, taky hodlame zacit v cervenci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pandulka
21.4.17 16:52

Dala jsem si jako termín taky červenec, ale čím je to blíž, tím víc přemýšlím o posunutí dál a dál. Chci do toho jít spíš z rozumu- ideální věk, starší partner, práce na prd ale dobře placená.. Tak uvidim, jestli se pochlapim. Dost se to ve mně pere…

• Nahlásit
  • Citovat
113
21.4.17 16:56

Ahoj @Jamie79, tak to jsem moc ráda! Tady o tom všem aspoň bez obalu můžeme pokecat :) Já si o tomhle jinak nemám moc s kým popovídat, a nebo spíše nechci bombardovat bezdětné kamarádky tématem děti, těhotenství atd :P A plánujete první? Nebo už ti nějaké dítko doma běhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
21.4.17 16:59

Ahoj @Pandulka :) Tak to mam teda úplně opačně, já bych na to vlítla nejraději hned! Pokud si nejsi jistá, nebo máš nějaké pochyby tak bych nespěchala ;) Mohu se zeptat kolik ti je let? Já jen že píšeš o ideálním věku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
21.4.17 17:37

@Patres500
Uz mame doma 3letou princeznu, tak bych chtela do jejich 4let stihnout sourozence :) tak uvidime ja to pujde, snad bude vse bez problemu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.4.17 17:47

Ahoj rada se taky pridam. Mam uz dvouleteho kloucka a planujeme jarnatko..me je 29, manzelovi 34. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
21.4.17 18:03

@paandatko jsem ráda že se přidáváš k nám :lol: Ty už tedy patříš mezi ostřílené mamky, nám nezkušeným tady jistě můžeš pěkně poradit. Já jsem začala zobat kyselinu listovou, piji kontryhel a mám v plánu zacit behat :lol: Četla jsem že prenatální péče je strašně důležitá. Jaký názor na to máš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
21.4.17 18:16

@Patres500 Kyselina listova je dobra, ma se brat 3 mesice dopredu. A fyzicka nikdy neuskodi, hlavne zada nosenim dost trpi. Ja bych si ted nejradsi lehla, jsme nemocni a nema mi kdo hlidat, tak si uzivejte, pak uz nikdy nebudete sami :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
21.4.17 18:35

@paandatko Gynekolog mi ji také doporučil, takže na tom něco určitě bude :) A nejvíce mě potěšil přítel, když mi řekl že už ji mám začít užívat že je na čase. No, raduji se z maličkostí :andel:
Marodíte, to nezávidím! Tak ať jste brzo fit :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9658
21.4.17 18:42

Ahojky :) my se taky začneme snažit o prázdninách :) mám doma jednu dvouletou dceru a jednu sedmiměsíční, třetí mimčo plánujem jako už definitivně poslední :) ale jsem teda ve fázi, že nejradši bych byla těhotná hned…musím ale ještě počkat, holky mám obě císařem, tak je potřeba větší odstup no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pandulka
21.4.17 18:58
@Patres500 píše:
Ahoj @Pandulka :) Tak to mam teda úplně opačně, já bych na to vlítla nejraději hned! Pokud si nejsi jistá, nebo máš nějaké pochyby tak bych nespěchala ;) Mohu se zeptat kolik ti je let? Já jen že píšeš o ideálním věku

Já to mám tak nějak ve vlnách..jak píšu- na houpačce. Chvíli říkam, že už je čas, že se na to cítim a těším se..pak stačí přečíst si nějaký článek, nebo si představit něco a řikam si „to nedam“, „ještě je brzo“. Jsem dost rozumově založený člověk a kdybych vždy čekala, až se na něco budu opravdu na 100% cítit, tak skončim pod mostem. Byla bych bez školy, bydlela u rodičů, byla bez práce… Takže to bych dítě nikdy neměla :nevim: Jinak mi táhne na 27 :)

• Nahlásit
  • Citovat
122
21.4.17 19:03

Ahoj, já plánuju tak na podzim, ale uvidíme, jestli to náhodou nevyjde dřív :) Muž chtěl už dávno, já odkládám. Dítě určitě chci a nerada bych, aby mělo starý rodiče, bude mi 26, vždycky jsem plánovala tak nějak 26 až 27 první dítě, takže je načase, ale docela se toho bojím :) Já si naopak neumím představit, že bych se jenom starala o dítě a domácnost, zbláznila bych se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
21.4.17 19:04

@KKatka23 Tak to teda respekt :potlesk: Skoro to až vypadá že mateřství je brnkačka! Máš můj obdiv :) Já se vždy viděla jen s jedním prckem ale z přítele teď vylezlo že by chtěl dvě dětičky, brzo po sobě :zed: Tři deti už ale musí být hodně finančně náročné. Já mám třeba obavu z toho, že nebudu umět rozdělit lásku mezi dvě děti stejným dílem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
21.4.17 19:06

@Pandulka Nápodobně, taky si myslím, že na 100 % se na to cítit nikdy nebudu. Vždycky bude a co kdyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama