Zácpa - 2 měsíční miminko - easylax

1926
1.8.20 16:39

Zácpa - 2 měsíční miminko - easylax

Před týdnem dostal syn poprvé Bebu, zácpa + částečně kojím. Po zavedení Easylaxu se krásně vykakal. Poté jen MM /měla jsem zásoby/ a opět přestal kakat. Změna tedy UM na Kendamil. Opět s částečným kojením. /někdy úplně odmítá prso, má hysterické záchvaty, tak dávám Kendamil. Bohužel opět bez stolice. Nevím, co dál.. Dle MUDr mohu Easylax zavádět klidně 2× týdně, ale mám starosti, proč ho to staví :nevim: :nevim: Dnes mu jsou 2 měsíce a obavám se, aby se dokázal vyprázdnit bez pomoci :think: Rourka, masáž břicha nepomáhá… Jsem bezradná :,(..
Plyny odchází, podávám sabsimplex, baby calm nemá rád, zvedal se mu žaludek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

686
1.8.20 18:20

Zustala bych u jedné značky UM už.
Easy lax jsem musela použit jen jednou naštěstí. Jinak jsme jeli rourky a cvičení bříška až do 4.mesice.
Mazala jsem pupíkem a dávala biogayu. Po 4.mesici jako když utne a všechno v pořádku, sama se normálně vyprázdňovala a na rourku si nenavykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1926
1.8.20 20:32

@GirlsNick - jasné, že má jen jednu značku UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.8.20 20:38

Ahoj, ja bych si vybrala jedno um a u toho zustala, nestridala bych to tak casto. Jak moc kojis? MM je pro miminka plne stravitelný, me syn pri kojeni kakal jednou za tyden, obcas jednou za 10 dni a byl v klidu.. Nemuze to byt tim? Mas pocit ze ho brisko boli a tlaci? Nechces jen zkusit vydrzet a nechat to na nem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
2.8.20 09:07

@lucije28 No píšeš, že během týdne si dala dva druhy UM, tak to zas tak jasné není :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1926
2.8.20 09:27

Bebu dostal, ucpalo ho to, tak po dohodě s MUDr jsem nasadila Kendamil, ten má doteď. Žádné míchání 2 mlék nemá.. Jde o to, že po zavedení UM se sám navyprázdní, ani s pomocí rourky, masáže bříška, jen pak po easylaxu.. Šlo mi o nějakou radu, zítra budu volat MUDr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
2.8.20 09:42
@lucije28 píše:
Bebu dostal, ucpalo ho to, tak po dohodě s MUDr jsem nasadila Kendamil, ten má doteď. Žádné míchání 2 mlék nemá.. Jde o to, že po zavedení UM se sám navyprázdní, ani s pomocí rourky, masáže bříška, jen pak po easylaxu.. Šlo mi o nějakou radu, zítra budu volat MUDr..

Ono ale i po zavedeni noveho UM, nebude vysledek hned. Zazivani si na to musí zvyknout. My meli ty same problemy, taky jsme nasadili Kendamil, a cca do 2 tydnu se vse srovnalo. Doted ho ma, je ji 10mesicu. Davame i probiotika, driv jsem i masirovala olejem na brisko od Weledy.
Vydrzte par dnu, ono se to srovna. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1926
2.8.20 17:45

@Konys děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...