Zácpa, bolest zad, třetí trimestr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 06:17

Zácpa, bolest zad, třetí trimestr

Dobré ráno. :)
Chtěla jsem se zeptat, zda tu někdo zažil něco podobného jako já? Jsem momentálně v 31. tt. a poslední dva večery a hlavně noci mě bolí hrozně břicho (křeče) a v noci, když ležím, tak i záda v oblasti ledvin (spíše vpravo). Nemůžu se kvůli tomu pomalu ani pohnout, bolí mě kvůli tvrdému břichu a těm zádům každý pohyb, ale beztak mi změna polohy neuleví, bolí to ať na tom nebo tom boku, tak na zádech. Ale jen v noci, jak si lehnu. Mám už pár týdnů zácpu, občas jdu, ale není to nic extra, třeba to souvisí?
Každopádně když vstanu, jdu do práce, v během dne se všechno zlepší a potíže ustoupí.

Tak to asi vypadá, že tam mimčo jen něco utlačuje, že? K doktorovi jdu v úterý, tak jsem nechtěla plašit. V noci jsem teda vždycky rozhodnutá, že tam zajdu, ale jak vstanu a je po bolestech, tak si to nějak rozmyslím. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2353
13.10.21 06:53

Vítej ve 3. trimestru. :lol: Ne vážně, zrovna takovéhle problémy nemám, ale mam zas jine, taky hlavne v noci. Za tyden mam rodit a bojim se kazdy dalsi, jak bude zas hrozna a odpocitavam dny :roll:. Zacpu mam teda taky, ale s tou bojuju od zacatku, zkus Lactulosu, ta se v tehu muze. :) A jestli mas obavy, tak bych zkusila na gyndu zavolat a zeptat se, bud ti reknou, at nakluses driv nebo reknou, ze je to ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
13.10.21 07:36

Magnezium bych zkusila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
15.10.21 14:29

Na to magnezko opatrně holky hlavně..jen do určitého týdne.. Já to zobala dva měsíce při tvrdnuti. Do 36 tt. Děloha pak byla nesmírně líná a porod byl nekonečný. 36 hodin porodu… Lékaři se shodli že to je zobanim magneska :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat