Zácpa po Babycalm

Anonymní
1.5.21 12:03

Zácpa po babycalm

Ahoj, malému je měsíc a pár dní, ze začátku jsme na prdíky používali espumisan, poté mi byl doporučen babycalm, ze začátku používání babycalmu to bylo v pohodě, ale po pár dnech jsem zjistila, že malý nekaká tak často jako předtím a je víc takový nesvůj. Máte někdo zkušenost že by babycalm místo projímání ucpával? Budu ráda za každou zkušenost :) 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4812
1.5.21 12:24

Používala jsem ho u obou synů. Oba byli jen kojení a zácpy neměli. V kapkách není nic, co by mělo způsobit zácpu. Všechny bylinky v něm jsou na podporu trávení a glycerol je projímavý.
Je tvůj syn jen kojený, nebo přikrmovaný UM?
Zažívání se u novorozenců postupně zlepšuje, myslím tím, že s postupem věku je schopný trávit většinu mléka a mít míň zbytků.

Jestli máš obavy, klidně zavolej na pohotovost a zeptej se. Věřím, že se sestra nebo lékař nebude zlobit a odpoví na tvé obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 12:32

@Raven08 je plně kojený. Moc děkuji za zkušenost, popřípadě se poradím s Dr. :)

• Citovat
  • Nahlásit
479
1.5.21 13:05

Plně kojené miminko může kadit klidně i jednou za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4187
1.5.21 13:53

Moje děti ze začátku kadily klidně i 7-10× za den, čím byly starší, tím byla frekvence nižší.
Některé kojené děti dokonce stráví úplně vše a kadí minimálně (jednou za několik dní).
Souvislost s Babycalmem bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
2.5.21 10:17

Holky mám taky dotaz malá má 3 měsíce a sama se nevykaka je teda z 80% kojena plus dokrm UM moje ji nestačí(za 24h ani ne 300ml) na prdiky už skoro nic nedávám, jinak měla Babycalm po espumisanu se jí koliky spíš zhoršoval, hodně na ne trpěla, teď prdí sama sem tam musím pomoct že zacvičim s nožkama nebo namasiruju bříško, ale sama se nevykaka zkoušela jsem ji nechat nejvíc 3 dny, ale kroutila se už tak moc že ji nešlo nakojit, tak jsem.ji stejně nakonec musela pomoct rourkou, má to takové hodně husté taková kaše jak pasta, že to sama nevytlačí, mám strach ať si na rourku nenavykne, bez ní se totiž nevykaka, jak.byla.mladší byla to jedina věc co ji pomohla od koliky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat