Zácpa po nutrilonu i bebě

Anonymní
24.11.19 08:56

Zácpa po nutrilonu i bebě

Ahojky všem. Mám skoro měsíční miminko a neustale nám pláče po každém jídle. Dr říkala ze jsou to koliky a musím tři měsíce přežít, ze se to pak spraví. Nevím no.

Ale co mi jeďte vrtá hlavou krom toho ze skoro nespim a jen utesuju je, ze jsme plne na UM nerozjelo se mi moje.
Je to, ze jsme prvně dávali Nutrilon klasika a to měla jen hleny a tak nám dr doporučila bez laktozy bebu, když jsme ji dali první dva dny tak ukázková hovinka, ale do týdne se to změnilo na zacpu.
Tak jsme vyměnili za Nutrilon lactose free a to bylo to same. Jsme na tom týden a zase zácpa. Tvrde malé kuličky a tak už nevím co.

Nemáte některá zkušenost?
Děkuji všem za názor a radu.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

24.11.19 09:49

UM

Ahoj, mám teď už 3 měsíčního chlapečka když jsme přešli na UM tak jsme začínaly na HiPP pak přešli na Nutrilon a pak zkusili Bebu (za mě beba měla vůbec ten nejhorší účinek že všech mléko co jsme zkusili) malej měl furt pevnou stolici a když kakal tak to bylo něco. Pak jsme přešli na Sunar a paráda začali jsme mít tekutou stolici a kakame už bez problémů. (Před každým jídlem dáváme ještě 10 kapek espumisanu) Říká se taky že u dítěte trvá týden než si zvykne na mléko ale za mu Sunar 1 nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
25.11.19 17:17

Ahoj, naše malá měla po Bebě taky strašnou zácpu, nepomáhalo vůbec nic. Přešli jsme na Hipp, zlepšilo se to, ale po nějaké době to vypadalo, že se to zase vrátí k zácpě jako po Bebě. Nasadila jsem malé Biogaiu, při každém přebalování jí nechávám hodně vykopat a cvičíme s nožičkama a masírujeme bříško pupíkem - rozproudí to střívka. Musím zaťukat, ale teď je všechno v pořádku. Nicméně když třeba jeden den flákáme vykopávání nožičkama a masírování, tak je to vždycky druhý den hned trošku horší. Chce to asi přijít na to, jak zrovna miminku pomoct. Každému vyhovuje něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama