Zácpa 3 měsíce po porodu

Anonymní
19.8.19 06:53

Zacpa po porodu, 3 mesice

Zdravim,
Rada bych se zeptala zda nevite co pomuze? Od porodu mam problem dojit si na velkou. Mam jakoby zacpu. Boli to, nekdy je i trocha krve na toaletaku. Doufala jsem, ze se to srovna, ale uz to budou 3 mesice od porodu a porad stejne :(
Snazim se jist zdrave, davam si nekdy i svestky atd..
A malou teda kojim.
Poradite prosim? Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.19 07:25

Ahoj, taky jsem měla. Pila jsem svestkove šťávy a kupovala jsem si acidofilni mlíko. A na snídani hodně ovesne vločky. Nepreslo to hned, ale bylo to pořád lepší a lepší a když jsem byla půl roku od porodu, tak už to bylo zase úplně ok. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4546
19.8.19 07:49

Může to být i hemoroid (taky jsem si jeden uhnala při tlačení při porodu), nebo oslabené svaly pánevního dna, na to je dobré mít na WC stoličku a vyprazdňovat se v podřepu, jde to pak lépe. Každopádně pro akutní úlevu doporučuji glycerinové čípky, které během 20 minut stolici změkčí a promastí konečník, takže obsah střev snáze odejde. Pokud budou problémy pokračovat tak bych zašla k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.19 08:44

Jsem skoro devet měsíců a problémy mám stejné, každý večer si do sklenice vody nakládám sušené švestky, ráno je vypiju a to je úplně jediný způsob jak si zajít. Za ty měsíce jsem kompletně změnila jídelníček. Nakonec jsem si s tím musela dojít k Dr, dostala zadanku na gastroenterologii. Udělali mi kompletní odběry, všechno bylo v pořádku.. jsem objednaná na kolonoskopii, ale paní doktorka si myslí, že je to. zpusobene hormony, tedy kojením. Bylo mi doporučeno omezit kojení a postupně přestavat. Syn je zavyslak, příkrmy odmítá takže je to boj.

• Nahlásit
  • Citovat
45
19.8.19 09:09

Ahoj, dcerce jsou taky 3 mesice a ja mam stejny problem… A co tve miminko, nema taky zacpy? Protoze moje posledni dobou hodne spatne kaka, trapime se obe dve :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama