Reklama

Zácpa po Vigantolu - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulka198
Nováček 1 příspěvek 17.09.18 12:05
Zacpa po Vigantolu - zkusenosti?

Zdravim,
chci se vas prosim optat, zda se nekdo setkal s tim, ze by vaseho prcka vigantol ucpala, spis zpusobila zacpu nez aby na kakani pomohla. Muj syn (9tydnu) se poslednich par tydnu nedokaze sam vyprazdnit. Kdyz mu pomuzu rourkou, tak jeho stolice je takova lepkava spise hlenovita a je takova zelenozluta, obcas i napenena. Po porade s doktorkou jsem vysadila pred tydnem vsechno mleko z jidelnicku. Zkousela jsem uz cvicit nozickama, nahrivat brisko, masirovat brisko Pupikem, ale efekt to nemelo zadny.. Malej je plne kojeny a davam mu jen biogaiu a vigantol. Uz jsem nekde cetla nazor, ze vigantol u nekterych miminek spise zpusobovala zacpu.. Mate nekdo tuto zkusenost?

Predem dekuji!
;)

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 17.09.18 12:29

vysaď ho a uvidíš, většinou způsobuje bolení bříška

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 17.09.18 12:52

U dcery tyhle problemy byly taky z Vigantolu.Synovi jsem rovnou koupila jiny vitamin d v kapkach a zadne problemy nemel.Takze Vigantolem to klidne byt muze.

Briana
Kecalka 107 příspěvků 17.09.18 12:53

U nás způsoboval vigantol u obou bolení břicha i zácpu. Doktorka mi nikdy nevěřila, že je to z toho.

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 17.09.18 13:20

Vigantol je pekna s… zkus nahradit treba baby-D

kompendium
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 13:56

Našej dcérke tiež Vigantol sposoboval zácpu. Vysadili sme a podávame vitamín D od firmy Jamieson. Bolesti bruška síce po vysadení Vigantolu nevymizli úplne, až v 4.mesiaci, ale aspoň sme nemuseli používať rektálnu rúrku. Vyskúšajte.

MiskaKurk
Povídálka 47 příspěvků 18.09.18 20:55

Tak to mi ani nerikejte, sama jsem ho chtela taky zacit na zimu brat. :))

MiskaKurk
Povídálka 47 příspěvků 24.09.18 11:12

U syna to nepozoruji a pochybuji ze takove ucinky budu mit i ja, zacala jsem brat Vigantolvit, moje babicka trpi na řidké kosti, tak bych se tomu chtela alepson trochu vyvarovat.

HanaMila
Nováček 8 příspěvků 28.09.18 20:54

Behem zimi je hodne dulezity, koukni na Vigantolvit.cz, jak pro deti tak pro starší lidi, vitamin D se tak dobre netvorí.

Emulka69
Povídálka 38 příspěvků 30.09.18 14:30

A to je neco noveho? Jeste jsem o nem neslysela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >