Zácpa u 7týdenního mimina z vedra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 15:28
Zácpa u 7 týdenního mimina z vedra?

Ahoj, je mozne, aby měla dcera horší spánek a zácpu z vedra? :nevim: :think: Jak začalo být horko, začala v noci hrozně spát a nekadí.. Pediatr mi na to nic neřekl :pocitac:

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 12.06.19 15:32

Tak ve vedru spi hure snad vsichni ;) a co se tyce zacpy, tak jak dlouho nekakala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 15:35

@Tazvesnice už skoro týden se sama nevykadila. 2× jsem ji pomohla rourkou.. Jsme plně na UM, nikdy s tímhle problém neměla :nevim: vždy mi kadila každý den max. obden. Teď se kroutí, tlačí a nic. Když jsem jí pomáhala rourkou, měla tvrdý hovínka.. to teda nevim z čeho, od narození jsme na stejném UM.. :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 12.06.19 15:37

Zkusila bych probiotika ;) a kdyztak pomoct tou rourkou..

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21243 příspěvků 9 inzerátů 12.06.19 15:46

Mám zkušenost, že z horka (z přehřátí) je spíš průjem než zácpa… :think:
Kolik toho vypije? Napadá mě, jestli nemá zácpu, protože je v těhle horkách dehydrovaná…tak jestli nedát trochu víc pít :think: a s klidným srdcem bych používala rourku ;)

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 12.06.19 15:54

Já bych to taky řešila zvýšeným příjmem tekutin a rourkou

mofiz
Závislačka 2754 příspěvků 12.06.19 16:04

Probiotika žádná rourka chudák dítě uvědomte si, že rourka je u tahle malého dítěte nevhodná a hlavně si na ni může vybudovat závislost

michaela1310
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 12.06.19 16:22

Dávám převařenou vodu s kmínem mezi jednotlivými jidly, taky jsme na UM, nebo když mi to nechce tak tu vodu ochutim trochu tím um abych do nej dostala tekutiny. Teď je vedro, určitě jen na um nevydrží

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.06.19 16:24

Také bych dala probiotika, a zkusila dát pít i vodu, a když tlačí a nejde ji to, zkusit ji dát nad umyvadlo nebo nad záchod, zadicka opřít o vás chytit pod kolínkama jakoby skoro do klubíčka. Nám to na zácpu hrozně pomohlo. Líp se jí tlačí než když leží na zádech. My už to praktikujeme několik měsíců. :kytka: přeji ať je maličké brzo lépe.

Layana
Kecalka 121 příspěvků 12.06.19 17:35

Tak za prvé na rourku si nezvykne je to blbost… já měla podobný problém a to byl na MM pomohlo dávat vodu z lahvičky ;) když plakal tak jsem rourkovala a to celkem často a fakt si nezvykl…

Váš příspěvek
Reklama