Zácpa u dětí a homeopatika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 14.11.14 14:15
zácpa u dětí a homeopatika

Ahoj, máte někdo zkušenost s podáváním homeopatik u dětí? konkrétně na zácpu u dvouletého dítětě? jedná se o NUX VOMICA 9CH a BRYONIA 9CH. Poradil mi to můj lékař, mimo jiné také homeopat, ať to zkusím synovi dát. Nejdřív ty NUX VOMICA a když nebude zlepšení do 14 dnů, tak pak BRYONIA. máte s těmito homeopatiky zkušenosti? Děkuji

Přečtěte si článek: Homeopatie a novorozenec: Jak použít homeopatika?

Reakce:
Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 14.11.14 14:31

@evulkanov taky jsem to řešila u dcery homeopatiky a ovocem, hodně pít. Homeopatika jsou super věc a nedám na ně už dopustit…vyléčily nám toho víc :mavam:

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 14.11.14 14:33

@Ladybird146 a dávala jsi přímo tato?

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 14.11.14 14:42

@evulkanov já dávala NUX VOMICU 9 a LYCOPODIUM CLAVATUM 9, ale záleží taky, jakou má stolici…posílám ti odkaz na tabulku homeopatik na zácpu…ale dej na doktora, kord jestli je to přímo homeopatik…pokud to za 14dní nepovolí, tak bych hledala problém v psychice a nad ruhou stranu, malé děti zácpou trpí :? http://www.kezdravi.cz/…zacpa-u-deti

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 14.11.14 14:48

@Ladybird146 dekuji za odkaz. stolici má teď vždy po 5 dnech a je kašovitá, ale než to vypustí, tak brečí, poletuje, prostě ne a ne to pustit… je to mazec. vím, že na to děti trpí, ale u nás nepomáhá ani úprava stravy, ani Lactulosa sirup, nic. tak zkusím ty homeopatika, jinak nevím

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 14.11.14 14:51

@evulkanov no zkus a uvidíš…po 5-ti dnech je dost a zase je divné, že je kašovitá :think: měla by být spíš tuhá…ale třeba jsou ty druhý homeo na rozmělnění :think: uvidíš, vyzkoušej, za to nic nedáš…ještě zkoušej teplé na břicho, teplou vanu…já už byloa tenkrát tak nešťastná za dceru, že jsem jí ládovala mastnýma věcma! Slanina, pečený bůček atd…než zabrali homeo :mrgreen:

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 14.11.14 15:00

@Ladybird146 no prave, taky si rikam, ze to ma kasovite, cekala bych opravdu tvrde bobky. dle dr.to ma proste v hlave a je to beh na dlouhou trat… vsechno zkousim a nic :-(

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 14.11.14 15:14

@evulkanov no jak jsem psala, aby to nebylo psychické :( uvidíš, každopádně moooc držím palce ať to má chudáček za sebou a je vše ok :hug:

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 14.11.14 16:53

@Ladybird146 jj, právě, že to vypadá, že to je psychického rázu…

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 14.11.14 17:23

@evulkanov do cca 4. roku by se to mělo zlepšit… :hug: držím palce a dej vědět, jestli homeo pomohli :mavam:

eseta
Neúnavná pisatelka 16939 příspěvků 05.11.15 16:14

@evulkanov zakladatelko,pro­sim, jak to u vas dopadlo, ci je ted?. Mam dvouletacku s uplne stejnym problemem. Zacpou trpi uz vic jak rok, chodime na gastroenterologii, ale problem je prave psychickeho puvodu. Zadrzuje to schvalne. Tez podavam lactulosu(v nej­vyssi davce 30ml denne), ale ta jak je znamo stolici zmekcuje(neni to projimadlo)takze ji nedonuti potrebu vykonat a tudiz klidne tyden nejde. Uz jsem zoufala, snazime se ji neustale podporovat, aby nemela strach apod, ale nic nepomaha.

Marsy30
Povídálka 24 příspěvků 06.09.18 12:37

@eseta
Jsme na tom stejne ???? jak jste pokrocili?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >