Zácpa u dítěte od narození

2
16.3.21 23:50

Zácpa u dítěte od narození

Ahoj, potřebuji poradit co na zácpu u miminka 15 měsíců. Od narození trpí na zácpu někdy třeba na měsíc kakal sám ale jinak vůbec. S dr jsme to už řešila. Předepsal mu Duphalac který bohužel nezabral.Bral vlákninu, laktobacílky všechno možné.,odvar ze švestek, švestky, vločky, kmínový čaj prostě zkusily jsme snad vše možné a stále nic nepomáhá. Ve čtvrtek jdeme k dr na poradu ohledně té zácpy ale chtěla bych zkusit spíš něco přírodního. Přeci je ještě maličký a cpát do něj chemie není úplně nejlepší 😞 moc děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.3.21 02:42

Ja to vyresila az stravou. Stavicky a svestky vubec nezabiraly. Takze zadne banany, ryzi, vajecny bilek, mrkev, boruvky, cerny rybiz apod. Po par kulickach rybizu to dopadlo tak, ze si prcek vytlacil nejake zbytneni cehosi u konecniku. Kazdou potravinu jsem si vzdy dala do vyhledavace jestli neni vhodna na prujem (tj jestli nestavi)
Upravilo se to kolem toho 16-17 mesice. Ale treba ted po 19m jsem si dovolila dat behem dne sklenku boruvkove presnidavky a problem byl opet na svete.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 02:45

Jo a snazila sem se davat nesucha jidla. Pecivo neprichazelo v uvahu. Takze snidane a svaciny kase, vecere a obedy hoodne omacky nebo polivky. K tomu hodne ovoce a zeleniny. Prcek navic moc nepil (coz ma taky dost vliv), tak jsem ty tekutiny do nej nejak musela dostat..

• Citovat
  • Nahlásit
747
17.3.21 06:06

Mam dcerku 2 roky a poslednich 5 mesicu s tim hodne bojuje. Dokonce obcas i par kapek krve :,(.. taky Duphalac, probiotika - nepomohlo. Co docela funguje - hned po ranu na lacno - lzicka kvalitniho olivoveho oleje. A homeopatika - nux vomica 9ch rano a vecer. Konzistence a tudiz i problemy s tim spojene a neustaly plac, se vyrazne zlepsilo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
17.3.21 06:08

A zrovna vcera jsem cetla, ze je na to jeste super hned po ranu - tepla voda, med a citron. To taky dnes zkusim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat