Zácpa u měsíčního miminka, jak pomoci?

10284
16.4.17 16:29

Zacpa u mesicniho miminka, jak pomoci?

Zdravim,
Prosim, nemate nejakou zkusenou radu jak pomoci miminku od zacpy? Mala je plne na UM a zkusila jsem ji dat Nutrilon AR a z toho to bohuzel dostala.. Slysela jsem, ze muze pomoci i Nutrilon comfort.. Budu rada za kazdou radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17688
16.4.17 16:45

A co pila před nutrilonem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10284
16.4.17 16:47

@ka2ka Moje mleko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17688
16.4.17 16:49

Já měla syna na hippu a zácpu naštěstí neměl, ještě jsme dávali espumisan

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
16.4.17 16:51

Zkusit jiné mléko, nemusí sednou. Sesřiné malé z nutrilonu bolelo bříško, přešli na hami a v pohodě. My máme od narození z DM babylove bio a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5329
16.4.17 17:04

Syn je na Nutrilonu, tom obycejnem a zadnou zacpu nemel, bude mit 3 mesice.
Jinak pozor na levne mleka, napr. z DM, neobsahuje taurin, ktery je dulezity na vyvoj nervove soustavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.4.17 17:10

Ahoj, synovi také Nutrilon neseděl, měl po něm zácpu. Ono to chce vyzkoušet třeba úplně jiné UM. U nás to nakonec vyhrál Sunar + kapičky BioGaia. Od té doby byl klid a trávení se mu krásné upravilo. Každému miminku vyhovuje něco jiného, chce to najít to pravé… Držím palce ať se brzy srovnáte. Není nad pravidelný bobek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.4.17 17:12

Jo a cvičili jsme s nozickama, dávala jsem co nejčastěji na bříško a pil fenyklový čajík :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
16.4.17 17:46

Nahřát bříško, namasírovat po směru hodinových ručiček a cvičit s nožkami, příp. zkusit rektální rourku.
Moje dcerka pije Nutrilon Profutura a zácpu z něj nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
16.4.17 18:19

Dvojčata taky byli a jsou na Nutrilonu a žádný problém nebyl a když už se mi zdálo, že je trápi břicho, dělala jsem mlíko z fenyklového čaje a rektální rourka, to pomoho vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
16.4.17 20:12

My měli nutrilon Profutura, stolice byla jako u kojeneho mimča. Když už měl zácpu tak rourka, a pokud zacpa bude u každého um tak bych přidala probiotoka(biogaia).A super je i čaj heřmánkový od hippu. Já k těm levným mlékům jako babylove, taky nemám důvěru jak píše @Jogrr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
16.4.17 22:14

Ahoj. My jsme dávali laktobacílky a pak postupně zkoušeli, jak už někdo psal nahřát bříško, namasírovat a hodně cvičit nožičkama (bez plínky). Když to nezabralo, jezdili jsme autem a když bylo úplně nejhůř, tak vykoupat a zase ať si hezky ve vodě pokope nožičkama. Jinak MM a časté kojení by mělo taky pomoct, ale nevím, jak na tom teď jsi, když máte UM asi už nekojíš. Přeju ať je brzy líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.19 15:49

Zdravím maminky moje malá (měsíc a půl) trpí zácpou. Kojíme ale přes den někdy prikrmujeme, třeba dvakrát za ten si vypije 60 ml. Měli jsme Nutrilon ale přešli jsme na Hipp tak čekáme jestli se to nezmění ale musíme rurkovat protože tlačí a kroutí se můžu jí pomoct i jinak? Dáváme na bříško, děláme, klubíčka, kopeme nožičkama, masírujeme… Co ten fenyklovy čaj? V jakém poměru a kolik bych ji ho měla dát.. Moc děkuji za rady. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.19 20:43

Pri zacpe okamzite pomuze detske projimadlo easylax, ucinnejsi nez rourka a setrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.19 21:12

@fabis3aa děkuji za odpověď a to se může nějak dlouhodobě používat prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama