Zácpa ze sezení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 08:43
zácpa ze sezení

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobný problém? Jde o to, že jsem vypozorovala, že trpím zácpou vždy den až dva dny poté, co delší dobu sedím v autě. I když si dělam přestávky v jízdě a jdu se třeba projít a jím celý den hodně vlákniny a piji.
Například před týdnem mě čekala 3h cesta brzo ráno, v 10h dopoledne už jsem byla doma, celý den jsem pak chodila, šla cvičit, vypila 3l vody, ale to zažívání se mi už stejně tím narušilo. Dost mě to omezuje, nevíte, co s tím? Laktobacily jím.

Reakce:
zu.syk
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 01.09.19 09:07

Nemůže to být spíš tím, žes kvůli tomu sezení v autě prošvihla svou obvyklou hodinu? :D
Jako taky mám po dlouhém sezení obdobné problémy, ale to jen když jsem nucena sedět mnohem déle (ne 3 hodiny)… pak to příčítám nedostatku pohybu…

pannda
Kelišová 7152 příspěvků 39 inzerátů 01.09.19 09:26

Zaječická, ta působí skvěle. Večer před spaním tak 0,1-0,2l a ráno se dobře vyprázdním. Můžeš i přes den, nebo ráno nalačno, pokud zůstaneš doma.

radana80
Stálice 96 příspěvků 01.09.19 10:06

V práci celí den sedim zácpu mám často nic my nepomáhá řeším to čipkama hlavně před MS.

Lenka_Hal
Extra třída :D 10189 příspěvků 01.09.19 12:09

Mne staci ta hodka nez vyjedu. Takze kdyz potrebuju jet rano, proste si vzdy privstanu, abych se po byte motala alespon tu hodinu. Jinak si zkus dat vecer pred spani magnezko, ale v nejake te lepsi forme..citrat, glycinat…melo by to pomoct.

Váš příspěvek
Reklama