Zácpa, změna stravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 08:29
Zácpa, změna stravy

Ahoj, nikdy jsem neměla s vyprazdňováním potíže, ale teď jak jsou tepla, tak obecně asi méně jim a hlavně nemám chuť na přílohy. Dřív jsem jedla každý den hutné polévky, brambory k masu apod. Včera jsem měla:proteinovou kaši s ovocem, ke svačině chléb se šunkou, k obědu 100g kuřecího se zeleninou, svačina jogurt, a večeře 100g kuřecího a okurkovy salát. Přijde mi toho dost, ale evidetne moje tělo si myslí opak. Může to být změnou stravy? A hrají sacharidy a polevky takovou roli při vyprazdňování?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 08:38

Já měla zácpu dvakrát v životě, vždycky na začátku těhotenství, u druhého jsem si byla docela jistá, že jsem zas těhotná, byl to úplně stejný příznak a taky se to pak z testu potvrdilo. Jinak jsem na zácpy nikdy netrpěla ať už jsem jedla míň nebo víc.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 21.06.19 08:45

Piješ dostatek tekutin? To taky může být důvod k zácpě. Klidně bych místo proteinové kaše zařadila třeba pohankovou, jáhlovou, ovesnou… a co mi vždy pomůže od zácpy, je smoothie švestky-jogurt.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9506 příspěvků 21.06.19 11:00

Ja mela vzdycky tendence k zacpe a na LC jsem pravidelna jak hodinky. Sacharidy vliv maji, ale verim, ze i uplne opacny, podle konkretniho cloveka. Ale, ve vedru to bude spis tim, ze nepijes dost. Potis se mnohem vic, musis i mnohem vic pit. Vlaknina taky dela dost.

Váš příspěvek
Reklama