Reklama

Zadaná a zamilovaná - průšvih

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 00:22
Zadaná a zamilovaa - průšvih

Jsem v průšvihu. Začala jsem si s kolegou že zaměstnání, mě je 32 jemu 25. Já vdaná, matka syna. On svobodný a bezdětný.

Vím, že se to stát nemělo jsem mrcha. Můj manžel je hodný, pracovitý, skvělý otec.

No a teď ten průšvih, já se do něj zamilovala :zed:.

Nejsem naivka, která si bude kreslit vzdušný zámky. O tom, že budu s ním a že on se usadí o sedm let starší ženskou s dítětem. I když ta představa mi je velmi sympatická.
Je Fakt, že jsem byla v rozpoložení to s manželem ukončit i když jsem neměla milence, prostě nejsem ve vztahu šťastná, spokojená a i uspokojená.

Ale přesto chci zabojovat a nevzdat manželství.

Problém je v tom, že absolutně nevím co dělat, jak to ukončit. Jak se chovat, komunikovat. Placam se v tom. Pak se budeme i nadále potkávat v zaměstnání. Neexistuje možnost, aby proběhlo přeložení jinam, jedině natvrdo skončit, ale to nelze už jenom kvůli vybudované kariéře ve firmě.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4262 příspěvků 31.12.16 01:21

Muj se se mnou usadil a to jsem o 8 let starsi. A je mu teprve 23. :mrgreen: Od jeho 20 spolu a v planu je svatba velmi brzy, i mimco. 25 je uz dospely chlap. Teda jak ktery. Treba to chce taky. Znam i takove pripady. :-)
Odsuzovat te vubec nebudu, na to tady budou urcite jine.

Ivalka
Kecalka 335 příspěvků 31.12.16 01:54

Aj, tak takovou situaci ti nezávidím :? Neodsuzuji tě, tohle se může stát každému..i mě se to stalo, akorát to nebylo s kolegou, takže to pak po čase vyšumělo a já se zase poslušně vrátila k přítelovi (teď už manželovi). Je moc dobře, že nejsi žádná naivka a i když si momentálně poblázněná, zvážila jsi svoji situaci a chceš zabojovat a manželství dát šanci. Asi ti neporadím nic jiného, než být silná a stát si pevně za svým rozhodnutím. S kolegou si promluv, zkus se mu v práci co nejvíc vyhýbat a nescházet se s ním ve volném čase. Zapracuj na vztahu s manželem. Bude to chvíli bolet, ale nenech se tím pohltit.. na druhou stranu setrvávat v manželství, ve kterém nejsi spokojená..také nic moc :? Časem sama uvidíš, jestli to půjde nebo nepůjde, každopádně přeji hodně štěstí!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 07:44

Se zeptej milence jestli se s tebou usadí a bude chtít vychovávat tvého syna. Buď dá zpátečku a sám se ti začne vyhýbat a nebo řekne ze jo a zůstaň s ním. 25je málo a ne každý kluk v tomto věku je schopný se vzdát veškeré volnosti… A pokud se rozejdes s milencem doporučuji jít do manželské poradny, dát si s mužem společnou dovolenou bez syna. Myslím, ze bys olitovala rozchod s mužem a vyčítala by sis ze si synovi rozbila rodinu… Možná by pomohlo i miminko :) jinak pevné nervy není to v životě lehký…

violass
Kecalka 203 příspěvků 31.12.16 07:55
Hh

Nechápu té, máš hodného může, pracovitého, co ti chybí nudíš se s ním, nejsi spokojená proč. Místo toho abys to zkusila vyřešit si najdeš milence. A co tvé dítě, ono bude pak spokojenější když rodiče budou rozvedení, co když manžel zažádá o stridavku
A kde máš zaručeno že ti to bude s milencem klapat a že si že synem bude rozumět. Pro tvé potěšení zničíš rodinu. Rozmyslí si to pořádně jestli tvé pocity v manzelstvi by časem nebyli i u druhého vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:13

Jsem na tom uuuplne stejne. Ja 33, milenec 26
Jsem zabouchla az po usi. Milenec me prej miluje taky… ale chce si zachovat svoji svobodu.
Ze bych se ted zacala vinout kolem manzela a lepila vztah, na to nemam vubec myslenky. Jsem rada, ze jsem schopna s manzelem mluvit na kamaradske urovni.

Ja mam v planu pockat, pul roku, rok. Ono se to nejak vykrystalizuje. Sebrat se i s ditetem a odejit, to mi v ted jako reseni moc neprijde.
V manzelstvi nam dlouhodobe hapruje sex, uz takovych 6 let…

Anonym K

Leenvecka
Kecalka 352 příspěvků 31.12.16 08:16

@violass hele co se deti tyce..ja zastavam nazor, ze pokud to v manzelstvi neklape a jsou tam deti tak radsi rozvod nez nechat dite vyrustat v rodine, kde se rodice nemiluji…nedej boze jsou na sebe hnusni…

Ip man
Povídálka 20 příspěvků 31.12.16 08:37
Ach jo
@Anonymní píše:
Jsem v průšvihu. Začala jsem si s kolegou že zaměstnání, mě je 32 jemu 25. Já vdaná, matka syna. On svobodný a bezdětný.

Vím, že se to stát nemělo jsem mrcha. Můj manžel je hodný, pracovitý, skvělý otec.

Nejsem naivka, která si bude kreslit vzdušný zámky. O tom, že budu s ním a že on se usadí o sedm let starší ženskou s dítětem. I když ta představa mi je velmi sympatická.
Je Fakt, že jsem byla v rozpoložení to s manželem ukončit i když jsem neměla milence, prostě nejsem ve vztahu šťastná, spokojená a i uspokojená.

Problém je v tom, že absolutně nevím co dělat, jak to ukončit. Jak se chovat, komunikovat. Placam se v tom. Pak se budeme i nadále potkávat v zaměstnání. Neexistuje možnost, aby proběhlo přeložení jinam, jedině natvrdo skončit, ale to nelze už jenom kvůli vybudované kariéře ve firmě.

Kdyz chytne stara stodola, nejde uhasit. Je mne lito Vaseho muze a syna. Dost si odporujete-nejprve manzela chvalite, pak jste nespokojena-pak chcete bojovat…vyberte si, co chcete! No a pokud se v sobe nevyznate a chcete pokracovat na obou frontach, zachovejte si cest a oznamte vse manzelovi..at z nej dlouhodobe nedelate hodneho, slusneho, pracoviteho…VOLA! Tot muj muzsky pohled. P. S.vsechny zeny zde Vam ale poradi, ze mate zatloukat a ze mate pravo na sve stesti bez ohledu na druhe

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 31.12.16 08:39
@Leenvecka píše:
@violass hele co se deti tyce..ja zastavam nazor, ze pokud to v manzelstvi neklape a jsou tam deti tak radsi rozvod nez nechat dite vyrustat v rodine, kde se rodice nemiluji…nedej boze jsou na sebe hnusni…

Ale tady zakladatelka nepíše nic o tom, že by manželství nefungovalo, natož, že by na sebe byli doma hnusní a dítě bylo svědkem. O manželovi píše jen superlativa. Rozvést se s hodným, dobrým chlapem kvůli neperspektivnímu románku je totální nerozum.

Zakladatelko, s milencem se rozejdi, přeruš veškeré kontakty, a energii vlož do toho, abyste s manželem zapracovali na vlastním manželství, hlavně tedy na tom, kde se cítíš nešťastná a nespokojená (mně se pro to, promiň, spíše hodí slovo „znuděná“). Sama sis teď ověřila, že nevěrou se problémy v manželství neřeší, ale násobí. Tak to teď chyť za správný konec. Držím palce.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10315 příspěvků 31.12.16 08:46
@Ip man píše:
Kdyz chytne stara stodola, nejde uhasit. Je mne lito Vaseho muze a syna. Dost si odporujete-nejprve manzela chvalite, pak jste nespokojena-pak chcete bojovat…vyberte si, co chcete! No a pokud se v sobe nevyznate a chcete pokracovat na obou frontach, zachovejte si cest a oznamte vse manzelovi..at z nej dlouhodobe nedelate hodneho, slusneho, pracoviteho…VOLA! Tot muj muzsky pohled. P. S.vsechny zeny zde Vam ale poradi, ze mate zatloukat a ze mate pravo na sve stesti bez ohledu na druhe

Všechny rozhodně ne. Já bych přerušila veškerý kontakt s tím druhým a pokusila se dát dohromady vztah současný. Když po čase zjistí, že to stejně neklape, rozejít se a nejít hned do milencovy náruče. Zůstat sama. Ujasnit si, co chce.
A hlavně to nelepit dalším dítětem, jak tady někdo radil!

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66559 příspěvků 31.12.16 09:00
@Ip man píše:
Kdyz chytne stara stodola, nejde uhasit. Je mne lito Vaseho muze a syna. Dost si odporujete-nejprve manzela chvalite, pak jste nespokojena-pak chcete bojovat…vyberte si, co chcete! No a pokud se v sobe nevyznate a chcete pokracovat na obou frontach, zachovejte si cest a oznamte vse manzelovi..at z nej dlouhodobe nedelate hodneho, slusneho, pracoviteho…VOLA! Tot muj muzsky pohled. P. S.vsechny zeny zde Vam ale poradi, ze mate zatloukat a ze mate pravo na sve stesti bez ohledu na druhe

já ne, souhlasím s tebou. Ono se to nazve moralizováním a odsuzováním, ale tohle je prostě hnus. Zamilovat se člověk může jinde, to asi neovlivní, dlouhodobý mimomanželský sex tedy ovlivní.

Iveetka
Kelišová 5397 příspěvků 31.12.16 09:07

Ahojky rady jsou hodně těžké a hodně složité a odsuzovat někoho je pěkný hnus to se nedělá neb nikdo nemuže vědět co se muže stát jemu :zed: má skušenost byla jsem v manželstvi dokuď děti nedospěji zaživala jsem nasili i ponižování po pořádných kopancích celá od krve jsem řekla dost a utekla děti měli 16 teď už jsou plnoleté a já si řikala že jsem byla hodně hloupa že jsem neutekla dřiv teď mám už dva roky moc hodného přítele a čekáme chvilinku mimčo a teď druhy příběh přítelova ex žena měla vše ve svém muži i takse zamilovala do mladšího muže o 6 let než bylo ji když to bylo natajňaka byl na ni hodny prochazky cukrarny… Potom. Doma. muži řekla že ho nemiluje a i se synkem 3 roky odchází bez scen ji pustil a ona šla našla si podnájem a mladik to neustal zalekl se a do pul roku byl konec nikdy se k ni nenastěhoval ani nepřestal od ty doby se v ložnici vystřidalo par mladšich mužu bohužel jen na sex nakonec si našla staleho partnera je starši než jeji ex manžel jen o 2 roky noo ze zoufalstvi aby někoho měla rychle otěhotněla a maj synka myslim že neni vubec šťastna jeji partner na ni kašle a nema se dobře bohužel ma s nim mimčo a musi zustat :nevim: :oops: Nooo nicmeně toto se nemusi stát tobě vše muže dopadnout s mladým partnerem dobře kamaradce z prace to vyšlo kvuli milenci opustila manžela se 2 dětma už skoro dospělima pořidili si spolu dvě děti a jsou moc šťastni jsou manžele a o děti se stara spiše on neb je o 10 let mladši jak ona a vyhovuje jim to tak :hug: nooo sepsala jsem ti vic přiběhu co znám a ma rada sundala bych zamilovane bryle a ve stazich pokračovala dal jako by nic aspoň rok s milencem bych si sedla a hned bych. Na něj vše vybalila jak si to představuje dal jestli nam najde bydleni začne se starat o meho syna jako by byl jeho nooo a buď se zalekne a… Zdrhne a nebo si tě bude chtit vzit a zabojuje ještě vic Neodsuzuji tě život je kratky a bohužel to neni počitačova hra ktera se da zapnout znova a proto je pryma že bojuješ držím ti pěsti ať si nenameleš a jsi šťastná :mavam:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 31.12.16 09:10
@Anonymní píše:

Je Fakt, že jsem byla v rozpoložení to s manželem ukončit i když jsem neměla milence,prostě nejsem ve vztahu šťastná, spokojená a i uspokojená.

Problém je v tom, že absolutně nevím co dělat, jak to ukončit. Jak se chovat, komunikovat. Placam se v tom. Pak se budeme i nadále potkávat v zaměstnání. Neexistuje možnost, aby proběhlo přeložení jinam, jedině natvrdo skončit, ale to nelze už jenom kvůli vybudované kariéře ve firmě.

kecáš že? klasicky jako každá nevěrnice /nevěrník hledáš na manželovi mouchy. aby sis své chování omluvila a trochu se stalo přijatelným.. aspoň nelži - hlavně sama sobě ne.. nasadit psí hlavu na manžela je jednoduchý postup, ale k ničemu ti nepomůže..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 09:18

Taky jsem zamilovana do mladsiho kolegy, ale pouze platonicky. Vic bych nedopustila - odpovedi proc jsou v puvodnim dotazu.
Nedela to dobrotu. Nikde.

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 10:33
@Ip man píše:

Taky mi přijde, že paní neví, co chce. Manželství se měla snažit zachraňovat předtím, než si našla toho milence. Jinak pokud autorka opravdu stojí o záchranu manželství, tak podle mě změnit práci by neměl být až takový problém. Jsou i větší oběti než si najít nové místo. I když jsou i lidi, co dokážou pracovat s ex partnerem - u nás ve městě dokonce dva rozvedení manželé spolu vlastní podnik. Je to prostě jen a jen o lidech a taky o jejich vůli situaci zvládat bez nějakých výlevů apod.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama