Zadaná a zblázněné hormony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 17:41
Zadaná a zblázněné hormony

Jsem 2 a 3/4 roku štastně zadaná, ale nástupem na vš jsem si vzpomněla na jednoho chlapce, kterého jsem trochu znala z doby před dvěma lety. Seznámili jsme se při předání lístku na metalový festival. Byl mi sympatický, dobře se s ním povídalo. Na festivalu mě kontaktoval a povídali jsme si téměř celý den. Bylo mi s ním dobře, zdál se mi sympatický, ale to bylo vše. Občas jsem na něj myslela. Letos na konci září jsem ho kontaktovala, sešli jsme se. Normálně kontakt nedržuji, ale nějak mě to k němu táhlo. Párkrát jsme se sešli na koleji, párkrát jsme byli venku. Postupně jsem na něj myslela častěji, začal mi imponovat chytrostí, smyslem pro humor a také mi připadal velice hodný (takové lidi mám ráda). Bohužel se k výčtu kvalit přidal i úsměv a nejen ten. Já jsem se mu líbila celou dobu. Přítel o našich schůzkách věděl, téměř o všech, neuměla jsem mu lhát. Samozřejmě se mu to nelíbilo, já své city neustále zlehčovala. Jednou mě políbil v parku, poté jsme se spolu i vyspali. Toužila jsem po tom. Výčitky nemám, nahlížím na to trochu jinak. Ale nebylo to nic moc. Teď si našel přítelkyni a já jsme velice ráda, že to skončilo, přestala jsem nad tím mít kontrolu. Ale nyní se cítím neskutečně trapně a stydím se za své chování. Procitla jsem, ale předtím jsem se nedokázala ovládnout. Stalo se někomu něco podobného?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 12.12.17 18:05

Proč jsi ho kontaktovala, když jsi zadaná? No teď se můžeš jenom stydět a musíš to vyřešit se svým svědomím, na to asi jiná rada není..

Emimin7
Echt Kelišová 9357 příspěvků 12.12.17 18:07

Líbí se mi věta „Výčitky nemám, nahlížím na to trochu jinak.“ :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 12.12.17 18:11

Výčitky nemáš, tak proc to píšeš? Co od nás tedy chceš?

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 12.12.17 18:12
@Emimin7 píše:
Líbí se mi věta „Výčitky nemám, nahlížím na to trochu jinak.“ :mrgreen:

To jo :lol:. Výčitky zakladatelka nemá ale pak píše, že se za své chování stydí a cítí se trapně. To v tom případě nevím proč, když nemá „výčitky“.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 12.12.17 18:22

A teď už příteli lhát umíš co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:26

Prosim o anonym. Citlive tema. Ja te nebudu pranyrovat jako vetsina tady. Ano stalo se mi to taky. Mam manzela, celkem jsme spolu 14 let. A stalo se mi to rok po svatbe. Neslo to ukocirovat. Ac manzela miluju a dychala bych za nej, proste tohle neslo ovladnout. Byl to muj sef :roll: o to to bylo horsi, ze jsme byli v kontaktu denne a kdyz pak prisla chvile, kdy jsme zustali sami nebo jeli na sluzebni cestu, bylo to proste neovladnutelne. Nastesti to skoncilo, odesla jsem na materskou a vse je pryc. Rozumim ti a jedina rada zni, musis se s tim poprat sama, smirit a snazit se zapomenout. Me se to podarilo. Obcas se mi o nem zda, tak jsem z toho po ranu rozhozena, ale jde to. A druha vec, poucilo me to v tom, ze uz bych to nikdy manzelovi neudelala. Potrestala jsem akorat sama sebe, protoze podle sebe soudim tebe. A kdyz je trreba manzel v praci dlouho, uz si predstavuju, co tam asi dela. Driv by me tohle ani nenapadlo. :roll:

Emimin7
Echt Kelišová 9357 příspěvků 12.12.17 18:28
@Anonymní píše:
Prosim o anonym. Citlive tema. Ja te nebudu pranyrovat jako vetsina tady. Ano stalo se mi to taky. Mam manzela, celkem jsme spolu 14 let. A stalo se mi to rok po svatbe. Neslo to ukocirovat. Ac manzela miluju a dychala bych za nej, proste tohle neslo ovladnout. Byl to muj sef :roll: o to to bylo horsi, ze jsme byli v kontaktu denne a kdyz pak prisla chvile, kdy jsme zustali sami nebo jeli na sluzebni cestu, bylo to proste neovladnutelne. Nastesti to skoncilo, odesla jsem na materskou a vse je pryc. Rozumim ti a jedina rada zni, musis se s tim poprat sama, smirit a snazit se zapomenout. Me se to podarilo. Obcas se mi o nem zda, tak jsem z toho po ranu rozhozena, ale jde to. A druha vec, poucilo me to v tom, ze uz bych to nikdy manzelovi neudelala. Potrestala jsem akorat sama sebe, protoze podle sebe soudim tebe. A kdyz je trreba manzel v praci dlouho, uz si predstavuju, co tam asi dela. Driv by me tohle ani nenapadlo. :roll:

Jak můžeš vědět, že bys to znovu neudělala, když to nejde ovládnout? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:31

@Emimin7 protoze uz vim, ze rozum by zvitezil. Ze to za to nestoji a ze clovek potresta nejvic sam sebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:34

Výčitky nemám kvůli nevěře, ale kvůli tomu, že jsem zahořela k někomu jinému a byla úplně mimo. Myslím, že soulož je v konci méně podstatná, než fakt, že jsem se zakoukala jinde. To je to, co mě mrzí. Kontaktovala jsem ho proto, že v tom city nebyly, jen se s ním dobře povídalo. Ptala jsem se jestli někdo nezažil něco podobného.
Mmyslím, že mě by nevadilo kdyby mě přítel podvedl, přála bych mu to, je to jen sex. Ale já se zakoukala a musela jsem na něj myslet, to je ten problém.
Po celou dobu našeho vztahu bych za přítele dýchala a nikdy jsme ho nemilovala o nic méně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:48

Mně se to stalo taky, kontakt jsem udržovala těsně před a 2 roky po svatbě. Pak jsem to sama ukončila. Manžel nikdy nic nevěděl. Výčitky jsem měla po celou dobu trvání paralelního vztahu, to je samozřejmé, stydím se za to určitým způsobem ve skrytu duše dodnes, ale postupem času jsem se s tím srovnala, vyřešila jsem si to v sobě, je to pro mě uzavřené a hlavně od té doby vím na milión procent, že nikoho jiného než svého manžela nechci. Anonym z pochopitelných důvodů.

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 12.12.17 18:50

Jen ty hlupaky podvadejte ono se vam to pak jednou vrati a verte ze v momente kdy to nebudete vubec potrebovat. A to nemoralizuji jen konstatuji fakt kdyz nekomu neco udelas tak se to vrati a to vzdy…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:54

@Andreww vy jste jiste dokonala a nikdy nechybujete :palec: chybami se clovek uci a jestlize jsme si potrebovaly natlouct nos, tak jsme si ho natloukly. Tomu verte. A verte i tomu, ze nekterym z nas uz se to vratilo. Nerikam v podobe manzelove nevery, ale jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 18:59

Já jsem za to svým způsobem také ráda. Je to zkušenost. Přítele miluji. Vím, že lepšího nenajdu, věděla jsem to celou dobu. Přesto jsem si nemohla pomoci, úplně mě to pohltilo. Jde mi o to, jestli někdo zažil něco podobného, protějšek bezmezně miloval a přesto si nemohl pomoci.
Roli v tom hraje také to, že přítel je můj první přítel.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 12.12.17 19:04
@Anonymní píše:
Já jsem za to svým způsobem také ráda. Je to zkušenost. Přítele miluji. Vím, že lepšího nenajdu, věděla jsem to celou dobu. Přesto jsem si nemohla pomoci, úplně mě to pohltilo. Jde mi o to, jestli někdo zažil něco podobného, protějšek bezmezně miloval a přesto si nemohl pomoci.
Roli v tom hraje také to, že přítel je můj první přítel.

Stalo, a pykam za to celkem dost.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >