Zadání hodnocení na bazárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61013 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 09:26
Zadání hodnocení na bazárku

Poradíte prosím někdo, kterak zadat hodnocení k prodeji? Do upozornění mi přišlo, že mám ohodnotit obchod, ale odkaz mě hází do seznamu mých inzerátů a nevím, jak ohodnotit. Buď jsem slepá, nebo je někde chybka :think:
@admin Nevylepšovalo se zas něco?

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10339 příspěvků 03.03.18 11:42

@j.a.n.i1
Dobrý den,

Bazar procházel drobnými úpravami a mohly se tak vyskytnout nějaké chybky. Na jejich opravení nyní již
pracuje náš vývojový tým.

Hodnocení můžete snadno vložit i „ručně“. Jděte na profil prodávajícího - Hodnocení a klikněte na „Ohodnotit
obchod s xxx“.

Děkujeme za trpělivost a přejeme krásný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama