Reklama

Zadání hodnocení na bazárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 09:26
Zadání hodnocení na bazárku

Poradíte prosím někdo, kterak zadat hodnocení k prodeji? Do upozornění mi přišlo, že mám ohodnotit obchod, ale odkaz mě hází do seznamu mých inzerátů a nevím, jak ohodnotit. Buď jsem slepá, nebo je někde chybka :think:
@admin Nevylepšovalo se zas něco?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10898 příspěvků 03.03.18 11:42

@j.a.n.i1
Dobrý den,

Bazar procházel drobnými úpravami a mohly se tak vyskytnout nějaké chybky. Na jejich opravení nyní již
pracuje náš vývojový tým.

Hodnocení můžete snadno vložit i „ručně“. Jděte na profil prodávajícího - Hodnocení a klikněte na „Ohodnotit
obchod s xxx“.

Děkujeme za trpělivost a přejeme krásný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama