Zadání hodnocení na bazárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61414 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 09:26
Zadání hodnocení na bazárku

Poradíte prosím někdo, kterak zadat hodnocení k prodeji? Do upozornění mi přišlo, že mám ohodnotit obchod, ale odkaz mě hází do seznamu mých inzerátů a nevím, jak ohodnotit. Buď jsem slepá, nebo je někde chybka :think:
@admin Nevylepšovalo se zas něco?

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10609 příspěvků 03.03.18 11:42

@j.a.n.i1
Dobrý den,

Bazar procházel drobnými úpravami a mohly se tak vyskytnout nějaké chybky. Na jejich opravení nyní již
pracuje náš vývojový tým.

Hodnocení můžete snadno vložit i „ručně“. Jděte na profil prodávajícího - Hodnocení a klikněte na „Ohodnotit
obchod s xxx“.

Děkujeme za trpělivost a přejeme krásný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama