Zadání hodnocení na bazárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63763 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 09:26
Zadání hodnocení na bazárku

Poradíte prosím někdo, kterak zadat hodnocení k prodeji? Do upozornění mi přišlo, že mám ohodnotit obchod, ale odkaz mě hází do seznamu mých inzerátů a nevím, jak ohodnotit. Buď jsem slepá, nebo je někde chybka :think:
@admin Nevylepšovalo se zas něco?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11316 příspěvků 03.03.18 11:42

@j.a.n.i1
Dobrý den,

Bazar procházel drobnými úpravami a mohly se tak vyskytnout nějaké chybky. Na jejich opravení nyní již
pracuje náš vývojový tým.

Hodnocení můžete snadno vložit i „ručně“. Jděte na profil prodávajícího - Hodnocení a klikněte na „Ohodnotit
obchod s xxx“.

Děkujeme za trpělivost a přejeme krásný víkend :kytka:
adminka Lucka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >