Zadaný, ale přesto jsem mu musela napsat..

18.2.16 20:14

Zadaný, ale přesto jsem mu musela napsat..

Mám takový problém.. Jsem na intru a zakoukala jsem se do jednoho kluka.. Jenže je zadaný.. Vídáme se na večeři.. Jednou sme spolu pronesli ve výtahu i pár slov.. Na veceri sme po sobě pokukovali.. Naposledy včera se na mě moc hezky usmál u výtahu. Přesto, že vím, že je zadaný, tak sem mu poslala na fcb usmívajícího se smajlíka.. Řikal, ze mě zná z intru a také včera sme se viděli u toho výtahu. Docela hezky sme si popovídali. Mluvil o škole, práci.. O přítelkyni nic neříkal.. Oba sme se shodli na tom, že by sme nekdy spolu mohli pokecat. Říkal, že raději mluví normálně než chatuje.. Asi deset minut jsme ukončovali konverzaci, jelikož on pořád jeste něco psal.. ja psala už dobrou. Vím, že to není asi nic dobrého, ale pokud přítelkyni miluje, tak se nenecha nejak balit nebo tak neco.. Prostě mi to nedalo a chtěla jsem mu napsat.. A i když má přítelkyni, tak si myslím, že mít známou na intru není nic špatného přeci.. Na to musí být dva, aby bylo něco víc:) Co si zpětně pamatuji, tak moje ex spolubydlici take psal a povidal si s ni jeden kluk, i když vedel, že je zadaná a taky s ní to samozřejmě nehlo.. Nemám na intru moc známých, tak bych za nějaké nové byla ráda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6098
18.2.16 20:18

Ve veku kdy si na intru se kluci normalne vymenujou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
18.2.16 20:20

Radši se soustřeď na učení než na lásku k zadanému. Navíc tobě by se taky asi nelíbilo, kdyby tvého přítele sbalila nějaká jiná holka.
A pokud radši mluví „face to face“ než na chatu, tak mu pořád nepiš. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
18.2.16 20:20

Kdyz bude mit kamosku, neni na tom nic spatneho. Kdyz si s tebou neco zacne a zaroven se rozejde se svou pritelkyni, tak taky ne. Hlavne at to nepytlikuje s obema najednou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
18.2.16 20:23

A tady se chces ujistit, ze nedelas nic spatneho nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
18.2.16 20:25

Nemá to komu říct přece… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9950
18.2.16 20:29

Taky nevidím na seznámení není nic špatného :kytka:
kamarádství je báječná věc a budeš mít příležitost ho lépe poznat, než koukat jak vypadá :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 20:32

Radunu: končím vejšku, tak snad moc dobře vím, kdy se mam učit a jaké to má vše meze:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 20:33

Raduna: nepišu mu.. to jen kdyby on napsal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
18.2.16 20:35

@sluneckosedmitecne92 ale na vejšce nejste na intru ne?…to jste přeci na koleji? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
18.2.16 20:35

Achbože a tady čekáš co, nadšenou podporu a houfné povzbuzení? Mně je to srdečně jedno, tobě by to mohlo přijít minimálně blbé laškovat se zadaným, ale tak ne každá, co rozhodí nohy má i něco v hlavě, že…

Dělej si co chceš, pokud jsi s tím smířená a spokojená, nikomu se nemusíš z ničeho zpovídat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
18.2.16 20:39
@sluneckosedmitecne92 píše:
Radunu: končím vejšku, tak snad moc dobře vím, kdy se mam učit a jaké to má vše meze:)

Velice, ale opravdu převelice se omlouvám, podle toho intru jsem soudila, že jsi na střední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 20:45

Chapu.. no několik nás tam na intru je i z vejšky a nástavby. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
18.2.16 20:51
@Kajuli píše:
Achbože a tady čekáš co, nadšenou podporu a houfné povzbuzení? Mně je to srdečně jedno, tobě by to mohlo přijít minimálně blbé laškovat se zadaným, ale tak ne každá, co rozhodí nohy má i něco v hlavě, že…Dělej si co chceš, pokud jsi s tím smířená a spokojená, nikomu se nemusíš z ničeho zpovídat

Napsali si a uz rozhazuje nohy, jo? :-D Ja nevim, ale studentska leta, lidi spolu chodi, nekomu se zalibi, potka nekoho jineho… to se nesmi? Pokud je spokojenej, zustane u psani a pokud ne, necha se…a vymeni pritelkyni. Tak to v zivote chodi nebo ne? Nejsou manzele a nemaji rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
18.2.16 20:51

@sluneckosedmitecne92 To řešíš pořád toho stejného jako v minulých diskuzích?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama