"Zadanýho chlapa bych nikdy nechtěla!"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 22:29
"Zadanýho chlapa bych nikdy nechtěla!"

Tak v tomhle duchu se vedla nedávná polemika mezi mnou a mojí kamarádkou. Ona řekla, že tohle byla vždycky její jediná zásada, jelikož když to udělá oné případné bývalé, udělal by to pak znova někdy později jí. Něco na tom bude, nicméně jaký je na to Váš názor?
Jelikož pokud se to vezme do šířky, jestliže „vymění“ chlap ženu za ženu dost brzo na začátku něčeho, asi to nebylo ukotvené a prostě to necítil, anebo naopak, když by se takto vymanil z nefungujícího vztahu? Nemyslím si, že by takový chlap hnedle musel mít nutkání zdrhat jako někdo, kdo uteče z normálního vztahu na základě hormonálního zachvění…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 18.04.18 22:32

@koukolka_makova no neco na tom asi bude. Pak to muze byt typ muže, co ma vztah jen na dočasný pobavení než najde něco lepšího. Zase zalezi na okolnostech. Já se zadaným holkam taky vyhýbám.

beruska9
Extra třída :D 10715 příspěvků 18.04.18 22:34

Souhlasim s kamaradkou. Protoze je fer, aby se chlap „vymanil z nefungujiciho vztahu“ nebo proste se rozesel s nekym, s kym se neciti dobre, nez si zacne s nekym jinym.
Jako chapu, ze nekdy tam muze byt drobne prolinani, ze se treba dva potkaji a jeden jeste ve vztahu je, ale ja bych si vedome nezacala s nekym, kdo jeste partnera ma…aspon si to myslim, nemela jsem. moznost si ti vyzkouset :mrgreen: Takze moje teorie je, ze nez bych to nechala zajit nekam dal, nez k pozvani na kafe, tak bych chtela po chlapovi, aby ten predchozi vztah ukoncil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 22:37

Mám taky takovou zkušenost, se mnou tehdy podváděl svou přítelkyni. Já se tehdy dost mladá nechala navábit, že jsem ta jediná a ono ejhle za 5 let měl u nás doma jinou 8o No jo no, jsem se sama vytrestala :mrgreen: Takže ano, něco na tom je. I když mám kolem sebe pár, který měl na začátku svého vztahu každý jiného partnera. Takže spali spolu a pak spokojeně odkráčeli domu k svému protějšku 8o nakonec spolu zůstali a jsou už spolu 10let :nevim: Stejně pravdivé se mi zdá heslo „koukej jak se chová ke své matce, protože přesně tak se bude chovat k tobě“…

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 22:39
@beruska9 píše:
Souhlasim s kamaradkou. Protoze je fer, aby se chlap „vymanil z nefungujiciho vztahu“ nebo proste se rozesel s nekym, s kym se neciti dobre, nez si zacne s nekym jinym.
Jako chapu, ze nekdy tam muze byt drobne prolinani, ze se treba dva potkaji a jeden jeste ve vztahu je, ale ja bych si vedome nezacala s nekym, kdo jeste partnera ma…aspon si to myslim, nemela jsem. moznost si ti vyzkouset :mrgreen: Takze moje teorie je, ze nez bych to nechala zajit nekam dal, nez k pozvani na kafe, tak bych chtela po chlapovi, aby ten predchozi vztah ukoncil.

Tak takhle jsem to myslela také:) také jsemproti prolínání vztahů, nicméně si myslím, že je celkem normální, když třeba s někým začnu chodit a tak nějak od začátku cítím, že to není ono a přijde někdo, kdo mě oslní…předchozí vztah ukončím a ještě to nemusí znamenat, že jsme přelétavá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 22:49

Nechci vyloženě říkat, že „já bych nikdy“, ale pokud jsem věděla, že je druhý zadaný, tak už jaksi z principu jsem se do toho nepouštěla, nepovažuji to za správné - nějak jsem přitom nebrala do úvahy, že by to byla opakující se charakterová vada.

Když se zamyslím nad tím, co uvádí jako důvod ta kamarádka, tak mi to i celkem dává smysl, že pokud s tím nemá problém jednou, tak to klidně může zopakovat. Nebo se tak člověk snadno dostane do role převozníka. Věřím tomu, že jsou i případy, kdy chlap „vymění“ jednou, a pak už ne, ale je fakt, že moc dobrý signál a výpověď o charakteru to není, pokud si dotyčný chce začít s někým novým, když nemá dořešeno předešlé. :think:

Boudová
Kelišová 6029 příspěvků 18.04.18 23:11

Me můj manžel psal když byl původně zadaný. Napsala sem mu že s ním ráda něco podniknu až se rozjede s původní přítelkyni a za 14 dní už psal znovu. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 23:13

Nevím, nemyslím si, že to tak nutně musí být. Nemám teda zkušenost s takovým mužem, ale vlastně jsem se sama vrhla tak trochu ze vztahu do vztahu, z relativně spokojenýho vztahu jsem šla během chvilky do úplně novýho, a že by to bych to chtěla udělat znovu, tak to ani náhodou. Tehdy jsem odešla po cca 2 letém vztahu, tento trvá už 9 let, a nemám v úmyslu hledat jiného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 23:14

Zatím jsem měla tři partnery, jakože vážné známosti :mrgreen:, všichni tři se mnou začali paralelní vztah a posléze opustili svou současnou partnerku. Pár můžu, kteří byli jen sexuálními partnery, byli také všichni zadaní. Zřejmě shořím v pekle :think: :jazyk: :mrgreen:

Boudová
Kelišová 6029 příspěvků 18.04.18 23:15

Jinak já se nikdy nebránila vztahu na jednu noc. Dokud sem teda nebyla vdaná. A u plno chlapů sem následně zjistila že jsou zadaný a mají třeba i rodinu. :roll: to se mi teda většinou spíš zhnusili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 23:41

Já sama jsem odcházela ze vztahu za svým dnes už manželem. Byla to ale náhoda, že jsme spolu začali právě tehdy. I on byl v té době zadaný, ale ze vztahu odešel čistě kvůli mně. Já mezitím byla chvíli sama. Ničeho nelituji. Myslím, že se to prostě může stát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 00:04

Já šel takřka ze vztahu do vztahu… dlouhodobě to už neklapalo, oba jsme se trápili. Pak jsem potkal jí a řekl jsem si, že mi štěstí pokvete holt asi jinde. Než jsem si však cokoliv začal (mimo povídání si o životě), tak jsem vztah ukončil.

Rozchodu nelituju. Sice dnes už vím, že by to šlo zachránit, kdybychom spolu uměli líp komunikovat, ale asi to takhle mělo být. Bohužel to, že jsem si brzy po rozchodu začal s někým novým, způsobilo rozchodový peklo, který se se mnou táhlo dalších x měsíců a dost mě sráželo psychicky na kolena.

Z toho důvodu už bych si nikdy s nikým nic nezačal, dokud by rozchod nebyl opravdu uzavřen s tím druhým partnerem a opravdu odžit.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34160 příspěvků 19.04.18 05:57

Já myslím, že ta zásada je správná, ale po zkušenostech, anštěstí ne osobních, myslím, že ona si ženská někdy neporučí.

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 19.04.18 06:17

Rozdil je, pokud ten zadany, nez dojde k intimnimu sblizovani, vyřeší svůj předchozí vztah. To, ze je zadany, neznamena, ze to ma na doživotí. Muze se zamilovat, rozumet si vic s nekym dalším a dat mu prednost, ale pokud udrzuje paralelne dva vztahy se vsim vsudy, pak to je s prominutim krivak. Takze ano, vyřešit minulost a pak hurá do noveho dobrodružství, pokud to tak skutečně cítí a neni to jen jeho oblíbený sport.
To, ze dokaze byt clovek s nekym, kdo skutecne podvadi, je taky vec charakteru a nevazeni si sama sebe a partnerstvi jako takoveho. A pak je nejlepsi, kdyz sam ochutna svou medicinu. (Ja to nezazila, ale z okolí znam bohužel hodne často.)

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 19.04.18 06:26
@koukolka_makova píše:
Tak takhle jsem to myslela také:) také jsemproti prolínání vztahů, nicméně si myslím, že je celkem normální, když třeba s někým začnu chodit a tak nějak od začátku cítím, že to není ono a přijde někdo, kdo mě oslní…předchozí vztah ukončím a ještě to nemusí znamenat, že jsme přelétavá.

Snad když cítím, že to není, ono, tak to ukončím. A nečekám na dalšího, ne? Nebo je třeba být opice, co se nepustí větve, dokud nedrží jinou? Takových lidí si snad nikdo nemůže vážit…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >