Žádná ovulace, posunutí menstruace, předchozí měsíc pozitivní těh

357
11.12.19 10:01

Žádná ovulace posunutí menstruace předchozí měsíc pozitivní těhu

Čaute holky, zdravím Vás :).Omlouvám se, že zakládám novou diskuzi, ale tohle téma je většinou všude rozkouskovaně a já mám vše dohromady :D. Omlouvám se taky, pokud bude tento příspěvek vypadat chaoticky, snad to z toho pochopíte. Ráda bych se dověděla, zda má nebo měla některá z Vás podobný problém. Minulý měsíc kolem 20.11. jsem měla pozitivní těhu testy. Moc jsem to nepochopila, protože právě 20.11 jsem měla mít období ovulace. Vzhledem k tomu, že ovu pořád nikde, zkusila jsem těhu test a byli pozitivní. Ne zřetelně, ale slabá růžová čárka. Ovšem pouze test s nejvyšší citlivostí. Za cca tři dny, už byly testy negativní nebo úplně slabounké. Asi od 10.11 jsem měla strašně nafouklé břicho, tak, že jsme nemohla ani dopnout kalhoty a šílené bolesti zad a do toho ty testy, cítila jsem se prostě jak těhotná. Doprovázela to únava a silné bolesti hlavy. Podotýkám, že prsa mě vůbec nebolely a to mě většinou při ovu bolí nesnesitelně. Objednala jsem se k lékaři, ke kterému jsem šla 2.12.(menstruaci jsem měla dostat 4.12.). Doktor mi sdělil, že je vše v pořádku. Bez cysty a že jsem mohla být předtím těhotná nebo jsem. ( Ovšem krátce). Folikuly tam prý jsou, ale ještě nepraskly a že ovulace tedy ještě neproběhla. Sliznici jsem měla 8mm, takže akorát, ale že na ms to taky nevypadá. Menstruační bolesti jsem vůbec neměla a nemám. Jsem stále nafouklá, ale bez bolesti zad. Lékař mi vzal také krev na HCG. Za dva dny jsem si volala a sestra mi oznámila, že je test negativní. Menstruaci mám obvykle jako hodinky a dnes mám 7. den zpoždění bez příznaků. :nevim: 16.12. jsem objednaná k lékaři. To by právě měla proběhnout ovulace, takže jsem domluvená, že tomu trošku pomůžeme HCG hormonem, injekcí. Ovšem, pokud se mi menstruace posune nebo ji vůbec nedostanu, tak spíš dostanu injekci na vyvolávačku? předevčírem jsem dělala znovu těhu test a negativní. Uvažuji, že koupím dnes nebo zítra a zkusím ještě testovat. Ještě bych chtěla dodat, že na výtoky netrpím, ale celý měsíc mám mírný takový spíše mléčný, slabý výtok. Neproběhlo ani krvácení nebo špinění. Ještě bych ráda dodala, že poslední menstruaci jsem měla od 1.11. - 5.11 a byla extrémně silná s kusy sliznice. To jsem nikdy nezažila. O miminko se s manželem snažíme druhý měsíc. Má někdo podobnou zkušenost a jak to dopadlo? Moc děkuji za vaše názory a zkušenosti :) Snažím se to neřešit, ale zajímalo by mě, jestli to měla některá z Vás taky tak :mrgreen: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11789
11.12.19 10:15

Pokud se ti posunula ovulace, tak menzes by měla přijít cca za 14 dní po ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
11.12.19 10:28

@Janli Ahoj, děkuji za info. Počkám tedy a uvidím. Zatím ovu nebyla a není, tak uvidíme kdy dorazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5464
11.12.19 10:30

Někdy je těhotensky test lehce pozitivní i v období ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
11.12.19 10:32

@karkarka Ahoj, děkuji :). Jo to jsem taky četla. Každopádně vůbec jsem příznaky neměla víš, to bylo divné. Vždy mám zřetelný bílkový hlen. bylo to prostě jiné. Ale možná se to může měnit, kdo ví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
11.12.19 13:07

Uvidis co ti rekne dr.. ja vzdycky nechapu, jak tu holky pisou o tom, ze se citi jako tehotne.. ja se necitila nijak. Za 14 dnu po zpozdeni jsem si udelala test a byl pozitivni.. vic nic.. :nevim: pozdeji jsem začala akorat zvracet. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
11.12.19 13:57

@Adrina1 Ahojky, díky:). Jo, uvidím, stejně nic nevymyslím. Já jen, jestli někdo neměl stejnou zkušenost. Tak každé tělo je jiné, někdo to fakt cítit může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 15:39

Menstruace v době ovulace

Ahoj holky,
možná jsem tu správě, potřebovala bych se poradit, jestli jste to některá nezažily.

Začátkem roku jsem měla HPV virus v prvním stadiu, zda to píší dobře.
Virus, jsme začali ihned léčit, pan doktor mi nasadil čípky a antibiotika, po nějaké době se to zlepšilo, když jsem byla na poslední kontrole v řijínu, bylo to již daleko lepší.
Menstruační cyklus mám vždy pravidelný, nikdy jsem neměla hormonální antikoncepci.
Poslední menstruaci jsem měla 1. - 6. 12. a včera 16.12. jsem začala krvácet, docela silně a cítím klasické menstruační bolesti.
Celý týden mě dost bolela prsa, nemohla jsem ani spát na břiše, normálně takové bolesti nemám. Také mám hrozné bolesti klouků na prstech, nenandám si ani prstýnek.
Myslíte, že můžu být těhu? Trochu mě mate to silné krvácení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
18.12.19 08:56

@BarbaraL Ahojky, bohužel s tím zkušenosti osobně nemám, ale moje kamarádka HPV virus měla a měla podobné problémy a těhu nebyla. Může to být prostě hormonální nerovnováha kvůli té nemoci. Těhotenství si myslím, že taky není vyloučeno. Zkus udělat test nebo zajdi hned k lékaři. I tak bych tam raději být tebou šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 10:21

@Aknelka27 Ahoj, moc děkuji za zprávu, myslím si, že je to nějaká hormonální nerovnováha. K lékaři si zajdu co nejdřív. Ještě jednou děkuji! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
18.12.19 10:53

@BarbaraL Ahoj, možné je všechno. Není vůbec zač. Určitě, lékař to jistí :-*. Držím palce, kdyžtak pak sem napiš, jak to dopadlo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
18.12.19 15:08

Holky, tak jsem 16.12 dostala po 12-denním zpoždění ms injekci agolutinu, tak uvidíme jestli přijde nebo ne. Testovala jsme naposledy cca před 5 dny a negativní. Test z krve 2.12 taky negativní. Přijde mi vtipné, že když se člověk začne snažit všechno se rozhodí. Jinak už týden mám BT nad 37 a dnes ráno taky 37,5, takže to na příchod ms zatím nevypadá…:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama