Žádná radost z dárků od Ježíška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sunnyess
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 26.12.17 07:13
Žádná radost z dárků od Ježíška

Jsem nějaká posmutnělá z letošních Vánoc.. Štědrý večer jsme si užili jako rodina, tedy já, manžel a 2 děti a 25.12. chodíme k mým rodičům, kde se scházíme s moji sestrou a jejími 3 dětmi (z nich 2 dospělé + jejich partneři) a s mojím bráchou a švagrovou. Dáme si oběd, děti si rozbalí dárky a jde se k ségře, tam zas mají dárky moje děti a rodiče a po menším občerstvení se jde k nám.
Já ráda dávám dárky, nevadí mi ani koupit dražší dárek, ale čekala bych aspoň víc radosti. Všichni řikaj, na insta se tak všichni tváří, jak je důležité trávit čas jako rodina, ale já jsem spíš zklamaná z chování svých blízkých. Už když se k nám přišlo a táta viděl svitící autodráhu pro syna, tak pronesl, že je to kokotina, dobrý, to jsem ještě vzala, pak se rozdaly dárky.. mamce jsem dala parfém od Lancomu La vie est bell.. rozbalila, stříkla, přitom začla mluvit o tom, jak chodím navoněná já, že musela jednou odejít sestřička z ordinace, jak jsem byla navoněná Chanelem, pak dala přivonět tátovi, ten jen řekl: “to je smrad”, mamka ani neřekla, že se jí líbí, ani neprojevila radost.. v tom ségra pronesla přede všemi, že když jsem byla někdy nakupovat v krámě, kde pracuje a odcházela jsem, že kolegyně pronesla: to byl smrad, jako moje vůně a to ani nebyl silnej Chanel.. :roll: za chvilku říká jedna z neteří, že jsem dostala pod stromeček novej Chanel, jiná vůně a já jojo zase smrad.. jako odpověď na tu narážku. Přitom jsem z něho měla takovou radost a manžel chudák taky koukal, koupí dárek za skoro 4tis. a takovýhle reakce. Novej telefon mi taky nikdo nepochválil, prostě jen pádlo.. chtělo se mi brečet!!! Mám úplně chuť se na to příště vykašlat a bejt radši doma a nic nekupovat a nikoho nezvat!! Jinak máme dobrý vztahy, ale tohle mě celkem dostalo… :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3938 příspěvků 26.12.17 07:27

No jo, ono ne každej je materiálně založenej. :) Někomu je prostě jedno, jestli to stojí 10 000 nebo 500 :nevim: O té ceně to přece není.

Malike
Extra třída :D 11646 příspěvků 26.12.17 07:27
@Sunnyess píše:
Jsem nějaká posmutnělá z letošních Vánoc.. Štědrý večer jsme si užili jako rodina, tedy já, manžel a 2 děti a 25.12. chodíme k mým rodičům, kde se scházíme s moji sestrou a jejími 3 dětmi (z nich 2 dospělé + jejich partneři) a s mojím bráchou a švagrovou. Dáme si oběd, děti si rozbalí dárky a jde se k ségře, tam zas mají dárky moje děti a rodiče a po menším občerstvení se jde k nám.
Já ráda dávám dárky, nevadí mi ani koupit dražší dárek, ale čekala bych aspoň víc radosti. Všichni řikaj, na insta se tak všichni tváří, jak je důležité trávit čas jako rodina, ale já jsem spíš zklamaná z chování svých blízkých. Už když se k nám přišlo a táta viděl svitící autodráhu pro syna, tak pronesl, že je to kokotina, dobrý, to jsem ještě vzala, pak se rozdaly dárky.. mamce jsem dala parfém od Lancomu La vie est bell.. rozbalila, stříkla, přitom začla mluvit o tom, jak chodím navoněná já, že musela jednou odejít sestřička z ordinace, jak jsem byla navoněná Chanelem, pak dala přivonět tátovi, ten jen řekl: “to je smrad”, mamka ani neřekla, že se jí líbí, ani neprojevila radost.. v tom ségra pronesla přede všemi, že když jsem byla někdy nakupovat v krámě, kde pracuje a odcházela jsem, že kolegyně pronesla: to byl smrad, jako moje vůně a to ani nebyl silnej Chanel.. :roll: za chvilku říká jedna z neteří, že jsem dostala pod stromeček novej Chanel, jiná vůně a já jojo zase smrad.. jako odpověď na tu narážku. Přitom jsem z něho měla takovou radost a manžel chudák taky koukal, koupí dárek za skoro 4tis. a takovýhle reakce. Novej telefon mi taky nikdo nepochválil, prostě jen pádlo.. chtělo se mi brečet!!! Mám úplně chuť se na to příště vykašlat a bejt radši doma a nic nekupovat a nikoho nezvat!! Jinak máme dobrý vztahy, ale tohle mě celkem dostalo… :zed:

Kupovat parfém někomu je dost risk.Kdyz nevis zda mu to bude vonět.
Mě dát někdo Channel tak taky neskáču radostí.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 26.12.17 07:27

@Sunnyess tak jestli jsi mamce parfém vybírala sama, tak se té reakci ani nedivím. Taky nejsem nadšená z voňavek, které si sama nevyberu. Každému se líbí něco jiného, ty máš ráda silné výrazné vůně. Taky mám doma Channel Chance, ta vůně se mi hrozně líbí, ale zároveň je strašně intenzivní, takže ji používám hodně střídmě - ne každýmu je příjemný tak intenzivní odér :lol: Třeba to byla od rodiny snaha dát Ti najevo, že bys s tím měla ubrat :nevim: ty je znas nejlíp, tak snad víš, jestli se takhle buransky chovají vždycky a nebo ne. A podle toho se zaříď ;)

Dostávám pravidelně od mámy a tchýně jako dárek vůně, nikdy se neptají, jakou bych chtěla. Jsou to většinou vonavky třeba z Avonu, tak to nebývá žádná hrůza a jsou za pár korun, tak to neřeším. Loni jsme se ségrou dostaly každá jinou vůni, ta moje byla ok, ale ta ségry - to byl fakt smrad :lol: A manžel když se jednou nastrikal vůni od ježíška, tak jsem myslela, že použil babiccin deodorant :lol:

Příspěvek upraven 26.12.17 v 07:43

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 26.12.17 07:27

@Sunnyess
Promin, ale tohle je chování buranů 8o :? O darovaném dárku říct, že je to smrad? 8o
Neomalenost, nevychovanost. Příště bych jim nic nedala. Není potřeba chválit a skákat metr vysoko, ale aspon projevit trošku radosti, poděkovat..Někteří si holt mylsí, že jsou děsně vtipní, když někoho uráží.(viz tvůj otec a tu autodráhu) Naopak, je to ubohost.
Chápu tě, měla bych pěkně zkažené vánoce :zed:

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 26.12.17 07:28

@Malike

mě spíš napadlo, že si ho třeba vyraly samy a zakladatelka koupila :think: Taky bych si netroufla jinak kupovat parfém naslepo.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 26.12.17 07:29

Mně to přijde jako závist z jejich strany :nevim: Dostala jsi pěkné drahé dárky, co se tobě líbí a máš z nich radost, na zbytek kašli. Takhle se chovají malé „štěkny“ na základce tak v 6.třídě, když něco druhé závidí, tak na to hromadně plujou :) Z.kus se nad to povznést a užít si zbytek Vánoc v pohodě

Malike
Extra třída :D 11646 příspěvků 26.12.17 07:30
@Terez001 píše:
@Malikemě spíš napadlo, že si ho třeba vyraly samy a zakladatelka koupila :think: Taky bych si netroufla jinak kupovat parfém naslepo.

No to dle příspěvků ne..zakladatelka koupila dráhy parfém a ten se prostě nelíbil.

P4ja
Závislačka 4948 příspěvků 26.12.17 07:31

No příští rok se domluvte, že si vzájemně dárky dávat nebudete a nazdar. Vy si je dejte doma sami a všem je do toho kulový.
Ale obdivuju tě, já bych ty kecy normálně okomentovala. S tím, že pokud se jim nelíbí, tak je mně líto a ať je nechají tam, kde jsou. Protože potěší někoho jiného.
U jedné příbuzné jsme to měli taky, vše bylo pod její úroveň. Tak jsme jí řekli, že si nic dávat nebudeme a tím to skončilo. Sice chvilku prskala, ale teď máme klid. Na co dávat něco někomu, kdo o to nestojí a ještě nemá ani kousek slušnosti.

P4ja
Závislačka 4948 příspěvků 26.12.17 07:34

A jinak to, že mně parfém nevoní to chápu, ale většinou se vždycky dá domluvit a zajít do parfumerie a vyměnit za jinej.
Občas se mně to doma stalo, že jsem ne úplně trefila, a nebo netrefil někdo jinej a dá se to řešit.

gabriela
Povídálka 16 příspěvků 26.12.17 07:37

Pro příště - když víte, že příbuzní mají problém s výběrem Vašich vůní, nekupujte je, jako dárek. Opravdu může každému vonět něco jiného. A doporučovala bych pro příští rok jim všem nadělit tohle malé povídání Františka Nepila. :-) A Vy si jejich nevhodným chováním nenechte kazit život.
 https://img.signaly.cz/…%20darky.mp3

Sunnyess
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 26.12.17 07:39

Ano, mamce jsem vybírala parfém sama, protože ani ona neví, co se ji vlastně líbí. Ona to má nastřídačku, jednou jí dá někdo vůni z Avonu, pak zase z DM, jindy si zas koupila sama “opravdu smrad” od domovních prodejkyň a já ji koupím značkovej a co z toho? Hlavně to, že koupím parfém věděla, to jsme se dohodly a tím pádem počítala s tím, že ho budu vybírat.. to jen na vysvětlení. :?

P4ja
Závislačka 4948 příspěvků 26.12.17 07:40

@Sunnyess Tak v tom případě ji nechápu ještě víc, vždyť může jít s tebou a společně ten parfém vyměníte a koupí si jinej.

smutny klaun2
Kecalka 408 příspěvků 26.12.17 07:41

@Sunnyess Že se tím vůbec trápíš. Příští Vánoce nech takovou nevděčnou, neslušnou a především nevychovanou bandu doma a udělejte si hezké svátky sami. Tohle by mi udělali jen jednou a letěli by každý do svého ještě ten večer. Buď se umíš chovat, nebo buď v tom svém kurníku a nekaz radost z dárků ostatním.

Malike
Extra třída :D 11646 příspěvků 26.12.17 07:43
@Sunnyess píše:
Ano, mamce jsem vybírala parfém sama, protože ani ona neví, co se ji vlastně líbí. Ona to má nastřídačku, jednou jí dá někdo vůni z Avonu, pak zase z DM, jindy si zas koupila sama “opravdu smrad” od domovních prodejkyň a já ji koupím značkovej a co z toho? Hlavně to, že koupím parfém věděla, to jsme se dohodly a tím pádem počítala s tím, že ho budu vybírat.. to jen na vysvětlení. :?

Ale tak jí parfém nekupuj.Ze ty povazujes tohle za dobrý protože je to značka, se nemusí druhému líbit
Příště kup rodině to, co si přeje. Ne tvoje odůvodnění že neví co se jí líbí. Jasi kupuji z avonu taky na střídačku a kanál nesnáším.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama