Žádná srdeční akce v 7tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 22:30
Žádná srdeční akce

Dobrý den chci se zeptat když plod v 7tt na ultrazvuku vychází podle velikosti na 6+1 a trošku jde vidět srdíčko a taky jen málo a doktorka řekla že je to ještě brzo že je to malinky. Teď v 8tt (7+1 podle ultrazvuku) mi řekla že není srdeční. Akce krvacim 7 dní. Je možný že jak je to malinky že to srdíčko chvilkam nejde vidět že tam být může? Za 3 dny mám jít na revizi ale pořád doufám že se ještě ukáže. Máte někdo zkušenost? :,(

Reakce:
KlarkaK
Závislačka 3888 příspěvků 26.08.19 22:37

Je mi to lito…ale musis to prijmout. Tohle miminko proste nejspis nebylo v poradku a proto odeslo tak brzo :hug:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 26.08.19 22:44

Mrzí mě to, ale nejspíš to tak bude. Měla jsem :srdce: už 5+5 a bylo vidět jasně jak tluce a 7+5 už bylo i slyšet… držím palce, třeba byla ovulace později… velké naděje bych si nedělala… hodně sil…

Janli
Extra třída :D 10174 příspěvků 26.08.19 22:47

Srdce buď je vidět nebo ne, na tom nemá velikost vliv. Rozhodující je pouze stáří. Nicméně, pokud krvácíš, na žádnou revizi bych nechodila a počkala až si s tím tělo poradí samo. Je to šetrnější. Navíc pak nebudeš mít pocit, že jsi podstoupila revizi brzy a srdce se ještě mohlo ukázat.

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 26.08.19 22:51

Smiř se, měla jsem totéž, bohužel to bolí. Nechala jsem tomu volný průběh a čekala na samovolny potrat

Ginuš
Hvězda diskuse 38761 příspěvků 26.08.19 22:58

Pokud bylo a není je to bohužel zamklé. Je mi to líto a i když to teď zní blbě, příroda ví proč to tak bylo, Miminko bylo nejspíš nemocné. Drž se

KačenkaNo
Povídálka 26 příspěvků 26.08.19 23:28

Take jsem si tím prošla v 8tt a za 4-5m jsem otěhotněla i při chráněném sexu.. moc mě to bolelo a na miminko jsem se strašně těšila.. nakonec to preboli věř mi a tím že máš teď v těle tolik hormonů tak bych nevesela hlavu půjde to ani nebudeš vědět jak a budeš zase v očekávání.. já jsem sotva porodila a po půl roce jsem viděla partnera až soukromě a hups hned na poprvé a už jsem zase v tom. Uvidíš určitě bude lépe.. držím palečky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 00:04

Kdybych krvacela, tak revizi odložím. Já potratila ve 13tt a revizi jsem se bohuzel nevyhla. Ale na vasem miste bych to zvážila..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 00:35

Ja si právě myslím že na revizi je ještě brzo taky bych chtěla ještě počkat tím už se nic nezkazí asi. Jinak děkuju vám

Ginuš
Hvězda diskuse 38761 příspěvků 27.08.19 00:43
@Anonymní píše:
Ja si právě myslím že na revizi je ještě brzo taky bych chtěla ještě počkat tím už se nic nezkazí asi. Jinak děkuju vám

i čekáním se dá zkazit - zánět dělohy není nic banálního i když samozřejmě může být i po revizi. Držím palce a hlídej se. Při jakýkoliv bolestech raději hned k dr

lachtanice86
Echt Kelišová 8992 příspěvků 27.08.19 07:01

Ne to dobře nedopadne

Váš příspěvek
Reklama