Žádné nevolnosti v těhotenství

5.2.21 09:51

Žádné nevolnosti v těhotenství

Zdravím.
Jsem čerstvě tehotna, podle posledni menstruace 5+4 tt. Co mi dělá starosti je, ze nemam zadne tehotenske priznaky, nevolnosti. Jen mi trochu vyrostly prsa a mam citlivé bradavky. Mely jste to taky tak a tehotenstvi bylo v poradku? Na první prohlidku ke gynekologovi jdu az 16.2. Dekuju 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8332
5.2.21 09:53

@Bettynka93 Někomu zle je někomu ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
5.2.21 09:56

Ahoj, nevolnosti nic nevypovídají o prosperitě těhotenství. Se synem mi nebylo vůbec nic a ukázkové těhotenství.
:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 09:56

Já jsem 6+4 a není mi nějak extra zle, spíš mám jen pocit kocoviny :)

• Citovat
  • Nahlásit
5.2.21 09:58

Ok, děkuju moc, uklidnily jste me 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
5.2.21 09:58

Neměla jsem příznaky ani u jednoho z těhotenství na začátku. Jen lehká citlivost prsou. U prvního to tak zůstalo, u druhého jsme mezi 10. a 24.tt nemohla téměř jíst. Mám dvě zdravé děti. Buď ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 10:11

Modli se, ať ti to vydrží, já už bliju 4. měsíc. Ale 5+4 jsem ještě snad ani nevěděla, že jsem těhotná, to mi ještě blbě nebylo…

• Citovat
  • Nahlásit
15247
5.2.21 10:25

Ja blila jak Alík a stejně z toho bylo zamlkle těhotenství. Nevolnosti o prosperitě nic nevypovidaji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
5.2.21 10:25

Sestra je v 10tt a kdyby ji nevynechala ms tak ani neví, ze je v tom. Žádné nevolnosti, ani únava, ani prsa, chutě, proste nic…
Pořad si stěžuje ze nema žádné příznaky a já ji říkám, že ma šťastné těhotenství, lepší než 3 měsíce objímat zachodovou mísu.
Prcek je zatím v pořádku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
5.2.21 10:26
@Bettynka93 píše:
Zdravím.
Jsem čerstvě tehotna, podle posledni menstruace 5+4 tt. Co mi dělá starosti je, ze nemam zadne tehotenske priznaky, nevolnosti. Jen mi trochu vyrostly prsa a mam citlivé bradavky. Mely jste to taky tak a tehotenstvi bylo v poradku? Na první prohlidku ke gynekologovi jdu az 16.2. Dekuju 😊

To přijde, neboj :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
5.2.21 10:31

Buď ráda 😁 😁jsem 14tt+2 a není mi blbě vůbec včera první screen vše v pořádku ❤️každá to má jinak 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.2.21 10:52

Ahojky
Celé těhu mi nic nebylo, ani prsa mě nebolela.
A žádný chutě jsem taky neměla :mrgreen: takže kdybych neměla zvětšující se břicho tak to nevím ani já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 11:12

Tak uvidim, jestli nejake nevolnosti přijdou 😃 bala jsem se, jestli je vse v poradku, kdyz nemam temer zadne priznaky, ale uklidnily jste me 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
5.2.21 11:16

@Bettynka93 každá žena to má jinak já sem třeba rada ze žádné nemám 😁moje kámoška je v 6 měsíci a furt zvrací 🙄bdu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6334
5.2.21 11:25

@Bettynka93 taky jsme těhotná teda u mě je to složité nevím jak to s miminkem bude ale nicméně jsem asi 8 plus něco a zle mi nějak teda není a to už mám 3 děti a u všech tří šílené nevolnosti takže každé těhotenství je jiné a nemusí být vždycky zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat