Žádné příznaky, ale zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yumm2799
Nováček 2 příspěvky 13.01.19 10:20
Žádné příznaky ale spožděná menstruace

Ahojte, nepatřím sice mezi snažilky, na to ještě nemám věk, ale potřebuju pomoct, nebo spíše uklidnit tím, že nejsem sama. Asi 19.12. jsem měla pohlavní styk, tak den po menstruaci, samozřejmě chráněný, předtím jsem asi od 2.12. léčila kvasinkovou infekci. No je 13.1. a já mam spoždění 3 dny, mám bílý hlenovitý výtok, ale slabý, žádné špinění, ani prsa nebolí, ani hlava, nemám nevolnost, BT dneska 36,2 (zdá se mi spíše moc nízká). Zkrátka žádné příznaky, mamka je ale stále nesvá, ví že miminko bych si kvůli škole nemohla nechat, přítel taký začíná být nesvůj, včera mě bolely záda těsně nad zadkem, to jsem spíše přidala do ohně, jak mamce tak i příteli. Říkám necítím se těhule, no prosím někteří jsou z toho více páv jak já. Měl někdo podobnou příhodu? Budu ráda za každý názor. A mamka bude konečně spát klidně.

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 13.01.19 10:24

A test sis dělala??

Yumm2799
Nováček 2 příspěvky 13.01.19 10:25

@Kriss Tina To ne, ještě hodlám chvilku počkat.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 13.01.19 10:31

@Yumm2799 :roll: tyhle diskuze jsou tu dnes a denně, co čekáš že se tu teda dozvíš? Každé těhotenství probíhá jinak, bez testu (který by byl se 3 denním zpožděním už průkazný) nic nevymyslíš. Zajdi si do lékárny, kup si test za 50kc a ráno si ho udělej, aspoň bude moct mamka v klidu spát. V balení jsou 2 tak si jeden můžeš schovat a udělat ho třeba za 3 dny pro kontrolu. Ale tyhle diskuze jsou úplně zbytečné, promiň…

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 13.01.19 10:41

A jako na co s tím testem cekas? Stejne by sis dítě nenechala, takže pokud jsi v tom, čím dříve to zjistíš, tím lepe

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 13.01.19 10:48

Tk počkej, ale přeci jen je malinko spolehlivější, než dotaz na netu. Asi tak o 100 % ;)

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 13.01.19 10:50

Ale tak si představuju, jak přijde holka za maminkou a sdělí jí - hele, test jsem nedělala, ale ženský na netu řeky, že to těhotenství není, tak jako dobrý :mrgreen: A maminka se uklidní a bude zase klidně spát. Zkus to.

carola
Kelišová 7257 příspěvků 13.01.19 10:51

Ženský,tohle je tu denně tak 10×. Kupte si testy,tady vám nikdo neřekne,zda jste nebo nejste těhotné. Já se tu taky ráda na leccos zeptám,ale tohle je vážně moc. :roll:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >