Reklama

Žádné příznaky těhotenství 6+6. týden těhotenství - může hrozit z

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 08.02.17 16:07
Žádné příznaky těho. 6+6tt - může hrozit zamlklé těho.?

Ahoj holky. Zitra mi zacina 7. tyden tehotenstvi a nemam vubec zadne priznaky. K dr. jdu az 22., tak jsem takova nesva. Nespinila jsem, nic. Jen mam obcas za den nahle jakoby predmenstruacni krece, coz je pry normalni. Co myslite, neni mi vubec spatne, prsa neboli… Nemuze hrozit zamlkle tehotenstvi? Dekuju za rady!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 08.02.17 16:11

Nikdy jsem žádné příznaky neměla. Až pohyby. Proč by jste měla špinit? Špinění v těhotenství moc nic dobrého nevěstí. Uklidněte se, třeba jste jedna z těch, komu fakt nic nebude. Já měla vždy jen břicho a pohyby :-)

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 08.02.17 16:12

@-Luciš- s největší pravděpodobností se nejedná o zamlklé. každá to máme jinak, některá to nepocítí vůbec, některá až v 10tt. Buď v klidu a nestresovat se. :kytka: :kytka:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 08.02.17 16:12

Ja neměla za celé těhotenství žádné příznaky, krom narustajiciho bříška :lol: žádné zvracení, bolesti, otoky, nálady, chutě. Otehotnela jsem 3 měsíce po porodu prvního syna, a az do porodu jsem neměla problemy se o něj postarat. A to jsem ho denně tahala. Buďte rada, ze je vám dobře :palec:

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 08.02.17 16:23
@epsice píše:
@-Luciš- s největší pravděpodobností se nejedná o zamlklé. každá to máme jinak, některá to nepocítí vůbec, některá až v 10tt. Buď v klidu a nestresovat se. :kytka: :kytka:

Jak já, machrovala jsem, že o těhotenství nevím a jak se blížil konec prvního trimestru, začlo se to rozjíždět a už jsem objímala mísu skoro každý ráno :-D :oops:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 08.02.17 16:24
@Terezxx píše:
Ja neměla za celé těhotenství žádné příznaky, krom narustajiciho bříška :lol: žádné zvracení, bolesti, otoky, nálady, chutě. Otehotnela jsem 3 měsíce po porodu prvního syna, a az do porodu jsem neměla problemy se o něj postarat. A to jsem ho denně tahala. Buďte rada, ze je vám dobře :palec:

Přesně. Jen s tím rozdílem, že já otěhotněla po 4 měsících :-)

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 08.02.17 16:30

Buď ráda, co by za to jiné daly. ;) Příznaky nevypovídají vůbec nic o prosperitě těhotenství. Dvě těhotenství naprosto pohodová, bezpříznaková, u druhého kdybych neměla jakýsi šestý smysl a nešla si koupit test, nezjistím těhotenství asi docela dlouho. Teď u třetího mi bylo od 6 do 9tt. tak příšerně zle, že jsem si kolikrát říkala, proč jsem do toho ještě šla. Celodenní nevolnosti, ve dne, v noci, domov jsem neopustila bez pytlíku v kapse. Do toho jsem na začátku několikrát špinila. No nic moc. Buď ráda, jak to je.

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 08.02.17 16:38

Jen malickost, zitra ti zacina osmy tyden, ted koncis sedmy ☺

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 16:49

Taky jsem to furt resila. Ze me boli moc bricho, pak ze me najednou prestalo bolet, pak me zas nebolely najednou ani prsa, pak mi bylo aspon zle a naraz zas nic. Ani jedno z toho nic neznamenalo. Procetla jsem sposutu diskuzi na tohle tema a proste nejde dopredu rict, jak poznat zamlkle tehotenstvi. Nekterym opravdu vymizely nektere priznaky a zjistilo se, ze srdce nebije. Ale jine jeste rano pred kontrolou zvracely jako vzdy a plod byl uz nekolik dni bez srdecni akce.

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 08.02.17 17:13

Já sem ve 12týdnu a žádné nevolnosti no prostě vubec nic od samého začátku jen prsa která už přestala bolet, tak sem si koupila Angelsounds, denne poslouchám a sem v klidu :)

Marketka25
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 08.02.17 17:43

@-Luciš- já mám za sebou 2 těhotenství a ani u jednoho mi nic nebylo az do porodu, a to mám děti 15 měsíců od sebe. Teď jsem v 6tt a cítím se skvěle :D

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 08.02.17 18:14
@Samantha9 píše:
Jen malickost, zitra ti zacina osmy tyden, ted koncis sedmy ☺

Aha…Jak to? Ja to mozna spatne napsala.. Minuly tyden mi dr. rekl, ze jsem zhruba 5. Tyden a 6 dni..Myslela jsem tedy, ze je to 5+6 tt…Neni to tak?

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 08.02.17 18:18
@-Luciš- píše:
Aha…Jak to? Ja to mozna spatne napsala.. Minuly tyden mi dr. rekl, ze jsem zhruba 5. Tyden a 6 dni..Myslela jsem tedy, ze je to 5+6 tt…Neni to tak?

jo to jo a je to konec sesteho tydne to 5+6. Pak zacinas 6+0,1.. a to je zacatek sedmeho tydne, 7+0,1… zac. osmeho tydne atd..

-Luciš-
Stálice 91 příspěvků 08.02.17 18:18

Tak dekuju holky…Uklidnily jste me.. Uz jsem se zacinala bat… Tak snad bude vse ok..
Jenom je caste, ze je to zamlkle tehotenstvi uplne bez duvodu? Ze vse probiha jak ma, zadna nemoc, alergie… A z niceho noc bum..?! Protoze si porad rikam, ze mi nic neni, tak snad moc nehrozi.. :nevim:

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 09.02.17 11:21

@-Luciš- První a poslední příznaky byly až pohyby dětí. A to jsem čekala dvě. Nic to neznamená. Každé těhotenství je jiné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama