Zadní rýma a kašel u 3letého dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.12.21 20:43

Zadní rýma a kašel u 3leteho dítěte

Ahoj, mám takový dotaz, jelikož už jsem doslova zoufalá..
Mám 3leteho syna, bývá často nachlazeny - začali jsme chodit do školky… Teď naposledy jsme měli rýmu, kašel bez teplot… Doktorka nasadila přes den mucosolvan, na noc stoptusin, sprej do nosu já ještě dávám pravidelně vitamín C v sirupu… Začali jsme dávat i domácí sirup z cibule a medu… Inhalujeme Vincentku… Naštěstí už umí smrkat, takže už nevysavame…
Malej se zlepšil - za týden se zbavil nejhoršího ale už přes týden chrochta - dírky má prázdné, ale prostě chrochta hlavně při spaní a pokaslava, nic zavratneho (hlavně když dělá blbosti) jako by ho něco drazdilo… Jinak je naprosto spokojený a veselý dítě, teploty nemá, hraje si, krásně jí, chce dělat blbosti…
Předpokládám, že chrochtani bude zadní rýma a kašel z toho, jak mu to v krku protyka…
A má otázka, nebo spíše žádost o radu zní… Co byste mi doporučili, abychom se toho nadobro zbavili?(kromě léků, rad, co jsem psala..)…
Rada bych spíše přírodní léky, babske rady, protože jak jsem psala, v posledních měsících jsme byli často nachlazeny a doktorka předepisuje stálé to samé.. Takže si myslím, že už toho měl dost…
Děkuji za veškeré tipy a rady.. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1182
2.12.21 20:50

Sinupret :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3118
2.12.21 21:46
@llida píše:
Sinupret :palec:

Jo, taky jsem ho chtěla napsat. Nic jinýho mě nenapadá. Syn na tyhle pitomý zadní rýmy trpí, takže jakmile začne trochu huhňat, okamžitě nasazuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.12.21 22:05

Sinupret je super, ale bohužel je dost hořký, pokud ho přijme určitě pomůže.
Na „splasknutí“ sliznic doporučuji k mucosolvanu a stoptusinu přidat fenistil kapky.
Do nosu pak něco s mořskou solí a střídat to s kapkami vibrocil.
Od zadní rýmy také uleví Priessnitzovy zábaly krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3118
2.12.21 22:31
@ladybird77 píše:
Sinupret je super, ale bohužel je dost hořký, pokud ho přijme určitě pomůže.
Na „splasknutí“ sliznic doporučuji k mucosolvanu a stoptusinu přidat fenistil kapky.
Do nosu pak něco s mořskou solí a střídat to s kapkami vibrocil.
Od zadní rýmy také uleví Priessnitzovy zábaly krku.

Já ho synovi dávám snad od roka a kupodivu mu ta hořká chuť až tak nevadí. Je mu pět. To mu víc vadily kapky Stoptussin. Ale dcera (9 let), ta si radši k nim hned připravuje vodu a okamžitě zapíjí. Jo, Fenistil na noc dávám taky, ale třeba dceři zabírá a synovi mi přijde, že moc ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat