Reklama

Zadní vrátka v manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 21:58
Zadní vrátka v manželství.

Pěkný večer, potřebovala by jsem se trochu vypovídat a svěřit.
Jak se pozná, když si chlap v manželství udržuje takzvaná otevřená zadní vrátka a nehraje čistou hru? Jak se pozná, že jen čeká na vhodnou příležitost aby se vrátil tam odkud odešel(dobrovolně a sám)?Máte některá z Vás prosím zkušenost s tím, jaké byli hlavní indicie a co tomu předcházelo?
Důvod otázek vyjasním v průběhu diskuze a moc děkuji A. :kytka: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 03.03.17 22:08

Spíš máš asi nedůvěru v manžela, že? Nevím co jsou zadní vrátka. Manželství není hra!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:10
@Anturie píše:
Spíš máš asi nedůvěru v manžela, že? Nevím co jsou zadní vrátka. Manželství není hra!

Jenže on si hraje se mnou a dost nečestně 8)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 03.03.17 22:13
@Anonymní píše:
Jenže on si hraje se mnou a dost nečestně 8)

Víš, ono v noci se bavit v hádankách k ničemu nevede, nemyslíš?

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 22:22

Takhle ti asi nikdo neporadi, zadnich vratek muze byt milion, musis psat konkretne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:22
@Anturie píše:
Víš, ono v noci se bavit v hádankách k ničemu nevede, nemyslíš?

Ale já jsem svoji otázku položila jasně a poprosila jsem o názor :nevim: nemyslím, že mluvím v hádankách :nevim: jen se mi nechce nikomu dělat troubu :?
Je mě 44 let máme s manželem dceru budou jí 4 roky, jsme spolu 1O let a já opravdu nemám náladu na to, aby mě ustavičně lhal, vymýšlel si a snažil se dostat tam kde je zatím jaksi obsazeno :think:
Proto jsem poprosila o názor jestli má někdo zkušenost s tím, jaké jsou indície kdy manžel nemá uzavřenou minulost ačkoli setrvává v novém manželství :nevim:
Třeba můžu být Paranoidní a něco si nalhávat :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:25
@Tarinka píše:
Takhle ti asi nikdo neporadi, zadnich vratek muze byt milion, musis psat konkretne.

Dobře tedy :),jak poznám, že se manžel chce vrátit zpět k rodině od které před lety odešel, opakuji dobrovolně, ze své vůle a sám. Jak poznám, že mu se mnou a dcerou není dobře a myslí na bývalou rodinu :nevim:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 03.03.17 22:38
@Anonymní píše:
Ale já jsem svoji otázku položila jasně a poprosila jsem o názor :nevim: nemyslím, že mluvím v hádankách :nevim: jen se mi nechce nikomu dělat troubu :?
Je mě 44 let máme s manželem dceru budou jí 4 roky, jsme spolu 1O let a já opravdu nemám náladu na to, aby mě ustavičně lhal, vymýšlel si a snažil se dostat tam kde je zatím jaksi obsazeno :think:
Proto jsem poprosila o názor jestli má někdo zkušenost s tím, jaké jsou indície kdy manžel nemá uzavřenou minulost ačkoli setrvává v novém manželství :nevim:
Třeba můžu být Paranoidní a něco si nalhávat :?

Klid, máš pocit, že si svou otázku položila jasně? Ne nepoložila. Tady nikomu nemusíš dělat troubu, spíš ho asi děláš doma. :?
Holka, jsi prostě naštvaná, ale tady nikdo o tom nic nevíme :think: Vše znáš jen ty sama.
Mezi řádky snad správně čtu, že manžel má bočák?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 22:41
@Anturie píše:
Klid, máš pocit, že si svou otázku položila jasně? Ne nepoložila. Tady nikomu nemusíš dělat troubu, spíš ho asi děláš doma. :?
Holka, jsi prostě naštvaná, ale tady nikdo o tom nic nevíme :think: Vše znáš jen ty sama.
Mezi řádky snad správně čtu, že manžel má bočák?

Nééé :) toruba jsem myslela že nechci a nehodlám dělat doma, ne tady :kytka:
Jsem z manžela hodně naštvaná a zklamaná právě :?
Tak já to trochu rozepíšu a snad se pochopíme :)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 03.03.17 22:47
@Anonymní píše:
Dobře tedy :),jak poznám, že se manžel chce vrátit zpět k rodině od které před lety odešel, opakuji dobrovolně, ze své vůle a sám. Jak poznám, že mu se mnou a dcerou není dobře a myslí na bývalou rodinu :nevim:

A proč si myslíš, že se chce vrátit k původní rodině? Ale musíš poznat, že vás má rád a je mu s tebou a dcerkou dobře. 8o
Nevymýšlej! ;)

ppalea
Extra třída :D 11986 příspěvků 03.03.17 22:53

Vy jste spolu 10 let a nema vyresenou minulost? S bývalou má také děti?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27162 příspěvků 9 inzerátů 03.03.17 22:57

No, jestli je mu víc jak 50 let, tak v té původní rodině hledá klid a pohodu? Snad poznáš, jestli je mu s vámi fajn, že ho to s vámi baví… nebo jestli dává najevo nespokojenost… třeba že mu vadí, že ho nutíš dělat něco, co nechce… že chce něco jiného… je starší, že? Chce se vrátit k bývalé, i když ona má už nového partnera?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 23:23

Situace se má tak, že necítím z manžela to co dříve :( Nedává se mi celý, je rezervovaný, nervozní, ublížený, roztěkaný, nedokáže dát radost, pořád se tak divně mračí, sedí, přemýšlí, kouká do jednoho místa, ztratil zájem řešit se mnou, provozní věci, a právě jsme u toho :( Tohle začal právě řešit se svojí bývalou rodinou. Mě jen oznámí byl jsem s nimi tam a tam, vezu je tam a tam, stavil jsem se tam, dělal jsem tam! Synovi je 3O let a dceři je 33 let, máme dobrý vztah a není problém se s nimi na všem domluvit. S nimi se domluvím s manželem ne a pokud potřebuji něco zjistit, řeším to přes ně jelikož vše co je důležité řeší manžel s nimi! Jenže a bohužel se tyhle situace dějí častěji a častěji ale co se děje nyní, to je nad moje vnímání a chápání a je mi to moc líto, Poslední dobou manželovi postonává tatínek 8O let (rakovina) ale vše co se manžela tatínka a maminky týká řeší pouze se svojí bývalou rodinou.Ano pochopila by jsem, pokud by to řešil se synem a dcerou, to je pochopitelné ale nechápu proč v tom musí také figurovat jeho bývalá manželka! :nevim: nechápu :nevim: Například jsem s dcerou u rodičů, máme jet v neděli domů a manžel mi volá že ho doma nenajdeme, protože jede za otcem kterému se udělalo nevolno, přijela pro něho záchranka, odvezli ho a pak zase přivezli zpět domů. Toto je pochopitelné a je mi jasné, že pojede se synem i dcerou a zjistí co a jak je s tatínkem :srdce: nepochopitelné mi ale přijde proč musí jet s nimi i jeho bývalá manželka a já musím zůstat doma s dcerou sama 8o Nepochopím proč manžel šel na konzultaci k paní doktorce u které se léčí jeho otec aby se domluvili na další léčbě a proč s ním musí jet jeho bývalá manželka a konzultovat to s nimi ona místo mě :nevim: :( Rozumíte mi? Manžel se jede pozeptat na zdravotní stav tatínka a bere sebou celou svoji rodinu kromě mě :( A už se mi mockrát stal trapas kdy mého manžela bývalou nazvali paní Nosková a mě ignorovali nebot si mysleli že jsem jejich příbuzná nebo nevím 8o a nejhorší je že manžel je neopraví, nechá to být, přejde to a já se cítím trapně :roll:
Mimochodem dnes mi opět lhal a já se to dozvěděla shodou náhod :zed: Mě tvrdil, že volal synovi a dceři aby se s nimi domluvil jestli mají čas a jeli s ním na konzultaci k té doktorce a nakonec se od jeho maminky dozvím, že nevolal ani jednomu z nich ale volal přímo a pouze své bývalé ženě aby s ním jela ona a vyřídila to dětem a aby jeli všichni 8o
A další pecka dnes byla :roll: šla jsem odpoledne s dcerou ven, manžel byl doma už co vstal byl nějaký napumpovaný, vzteklý, protivný :roll: a já nezamlkla, prostě mě to nenapadlo když je doma aby jsem zamykala :nevim: vylítl na chodbu a začal po mě ječet, že mám zamykat tak jsem mu v klidu řekla aby po mě laskavě přestal ječet, že už toho mám plné zuby a víte co provedl! Na celou chodbu začal řvát ty už mě nes.er ty pí. čo zkur. vená zas..raná, co si o sobě myslíš krá. vo jedna, práskl dveřmi a zalezl! 8o 8o :,( Pak když jsem se vrátila s dcerou domů se omlouval a kydal si na hlavu ale ve mě se něco zlomilo, po všech křivdách, lhaní, upřednostnění bývalé rodiny, mi dnes bylo hrozně zle a zhnusil se mi. Proto píšu a stydím se sama za sebe, že jsem to nechala zajít tak moc daleko :oops: :poblion:

MeloryNox
Kelišová 5720 příspěvků 04.03.17 00:05

Zeptej se ho, jestli se chce vrátit k první manželce.

zrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 04.03.17 00:21

8o Ty chceš být s někým, kdo ti řekne „ty už mě nes.er ty pí. čo zkur. vená zas..raná, co si o sobě myslíš krá. vo jedna“? Opravdu?
Ano, tak jak to popisuješ, tak se chce k původní rodině vrátit… může to souviset s tím, že třeba jeho tatínek měl svou první snachu raději než tebe a jejich rozchod ho mrzel, a teď když je tatínek vážně nemocný, tak si tam mohl projektovat, že se neměl rozvádět (a proto i chodí za ním s původní rodinou - třeba mu tím chce udělat radost) - nebo jak jeho tatínek vychází s tebou a se svým třetím vnoučetem (vaší dcerou)?
Prostě se ho zeptej, jestli tě ještě respektuje jako manželku, nebo už tě bere jen jako matku svého dalšího dítěte. A připomeň mu, že jsi při něm chtěla stát v dobrém i zlém, a mrzí tě, že tě odhání, a jestli to tak holt už necítí, tak zůstanete rodiči a přestanete být manželi…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama