Žádný cit při sexu po porodu

Anonymní
24.11.20 22:07

Žádný cit při sexu po porodu

Dobrý večer, omlouvám se za anonymitu, ale za dotaz se dost stydím. Jsem měsíc po porodu. Měla jsem šest vnějších stehů, vnitřní žádný. Již nekrvacim, hráz mě nebolí a s partnerem jsme měli velkou chuť na sex. Neměli jsme spolu nic poslední dva měsíce těhotenství, jelikož parter měl problém s tím, že naše miminko je hlavou dolů a tak dále.
Každopádně mě sex nebolel, ale necítila jsem vůbec nic. 8o vím, že 4 týdny je krátká doba a měli jsme ještě dva týdny počkat, ale tohle mě dost vyděsilo. Mám první dítě a úplně jsem nečekala, že můj sexuální život bude po porodu stát za starou Belu. měla jste to některá podobně, ale časem vše bylo jako dříve?? Mám z toho dost strach, jelikož partner říkal, že je to jiný a zvláštní, ale orgasmu dosáhl. Když to napíšu narovinu. Ale já prostě necítím vůbec nic. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.11.20 22:15

Je hoodne brzy. Casem se to zase zlepsi. Zkousejte jine praktiky, jestli to nebude lepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 22:19

Můj první sex po porodu byl taky takovej divnej. Ale postupně se to upravilo. A teď si užíváme mnohem vic. Včetně mokrých orgasmů. Netlač na pilu..:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 22:38

Mně se ten cit už bohužel po třech porodech nevrátil, necítím při sexu nic příjemného. Je to blbý 8o

• Citovat
  • Nahlásit
571
24.11.20 23:10

Nam se povedl nejaky sex az po sedmi mesicich po porodu. Kdybych mohla tak brzy skakala bych do stropu. Jsem zdevastovana az hruza, ale i tak se neco malo zlepsilo treba po ukonceni kojeni. Jinak to chce hlavne cas a dobre, ze to jde. Ja brecela na zachode, ze tohle vedet manzela bych si nevzala… Naprosto vazne jsem myslela, ze uz sex nepujde nikdy. Ted je mi jedno jaky je pro me, stoji za starou belu, ale je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 23:49

Kamarádka má po trech dětech a sex uz přímo nesnáší.. je jí to nepříjemné. Je mi jí fakt líto. V tomhle my, co jsme rodily císařem nemáme moc problémy. Je to hrozně nefér. Já rodila císařem právě a ted bych mela rodit znovu a kdyz to čtu, je to hrozne odrazující zkoušet to vúbec normálně. Špatný sex, úniky moči, povolené pánevní dno, šití, chjo.

• Citovat
  • Nahlásit
18212
24.11.20 23:53

Pustila jsi se do sexu moc brzo a ještě čekáš zázraky. Tělo se nevrátilo do normálu, pochva je stále povolená. Začni cvičit pánevní dno a posiluj svaly, ono se to zase srovná. Já prožívám sex po třech porodech mnohonásobně víc a to už před dětma byla jízda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 02:54
@Anonymní píše:
Kamarádka má po trech dětech a sex uz přímo nesnáší.. je jí to nepříjemné. Je mi jí fakt líto. V tomhle my, co jsme rodily císařem nemáme moc problémy. Je to hrozně nefér. Já rodila císařem právě a ted bych mela rodit znovu a kdyz to čtu, je to hrozne odrazující zkoušet to vúbec normálně. Špatný sex, úniky moči, povolené pánevní dno, šití, chjo.

Mluv za sebe. Jsem po císaři a je to se sexem špatný. Srůsty a křečové žíly.

• Citovat
  • Nahlásit
16076
25.11.20 03:29

To se ještě upraví. Mám za sebou čtyři porody a po tom posledním to trvalo asi půl roku, než se to hodilo do normálu. Hodně cvič a posiluj pánevní dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 08:11

Mesic po porodu nemuzes cekat zadne zazraky. Vsechno je jeste povolene. Muze se to taky zlepsit az po ukonceni kojeni a/nebo po obnoveni menstruace… Ale nepotesim te. Po dvou porodech necitim nic..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 12:16

Ja mam po porodu taky dost problemy..už je to 4roky a prostě vevnitř nic necítím.. jsem mladá, hubená ale pi*u mám mrtvou a ještě k tomu asi dost velkou zevnitř.. hrůza a děs :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 21:45

Já se přiznám, že jsme to prubli po 3 a půl týdnech 🙈 😁 bylo to skoro jako úplně poprvé. Trochu obavy, nervozita, trochu to bolelo a nic moc jsme necítila. Teď jsem 5 týdnů po porodu a zkoušeli jsme to už po třetí. Je to už lepší a měla jsem i orgasmus (silnější než predtím) ale ještě to nebylo ono. Prostě to tam dole ještě není úplně připravené. A i má psichyka asi úplně není. Takže jsme se s přítelem shodli, že příště se zaměříme spíše na to aby jsme si spolu pohrál jinak 🙂 prostě to chce čas a je všemu jít asi postupně no. Já si myslím, že je to trochu u tou nervozitou. Jakoze strach, že to bude bolet a taky z toho jak vypadám po porodu. Přece jen mi zůstalo ještě 10kg navíc a přibyly hrozný strie 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 09:08

Je to děs

Já jsem si poprvé po šestinedělí sex moc užila. Ale po druhé už to nebylo nic moc. A teď už mě sex vůbec nebaví a jen se u něho těším až bude konec.
Momentálně jsem 7 měsíců po porodu. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 19:02

Ahoj, je to 4 mesice po porodu, sex jsem jeste nemela a bojim se, ale kdyz si tam strcim prsty, taha to jen u posevniho vchodu, mela jsem nastrih a pak dvojitou revizi kvuli hematomu, takze jizva z nastrihu a jizva po hematomu 2× presita, dole jsem stehy a vse prestala citit tak 3 mesice od porodu, takze to fakt chce cas, kdyby se to nelepsilo ani po roce treba, nebo po pul roce, chtej po gynde svoji vaginoplastiku, vetsinou je to proste blbe sesite, kdyz ti to vypise na. Zadanku gynda tak to jdeje na pojistovnu, jinak si to hradis sama, v praze se tim zabyvaji, nevim ted jesi motol nebo podoli ci u apolinare. Drzim pesti vsem, je to narocne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat