Žádný dárek k narozeninám od přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 14:35
Žádný Darek k narozeninám od přítele

Ahoj, chtěla bych jen názor na situaci. Před týdnem jsem měla narozeniny (28 let) a od přítele jsem nedostala žádný dárek. Resp. Popřál, koupil zákusky, ale ani žádná drobnost. Mám si vybrat nějaký šaty nebo kabelku. A mě hrozné mrzí, ze si nedal práci, aby koupil alespoň nějakou drobnost. Jinak je vztah i po šesti letech perfektní, děti nemáme. Jsem asi kráva, co řeší kraviny, ze? Děkuji za anonym, pro mě citlivé téma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20128 příspěvků 07.06.19 14:39

Je problém mu to říct? Já nevím - mně vyhovuje si koupit to, co se mi líbí, z těch „překvapení“, co kupoval manžel, ale ležely mi ve skříni už jsem vyrostla. Musíte si to nastavit a tak to bude. Komunikace.

Kriss Tina
Extra třída :D 10636 příspěvků 07.06.19 14:39

Jo, buď ráda že si vzpomel. Já dostala akorát kytku a i tak sem byla ráda, jde o to že na tebe mysli, nejde přece o to, aby ti dal nějaký drahý dar.

Heivka
Závislačka 3990 příspěvků 07.06.19 14:39

Řešíte blbosti, drobnost jste dostala, vzpomněl si, popřál a koupil zákusky.

Lorry1
Povídálka 21 příspěvků 07.06.19 14:41

Nasi to tak taky delaji, ze pak jedou spolu do obchodaku a tam si darky vyberou… Vlastne I my s manzelem, prekvapovali jsme se jen asi prvni 3 roky. :) Kdyby to byl novy vztah, tak by me to taky vadilo, ale po 6 letech mi to prijde normal.

Lalelale
Závislačka 4703 příspěvků 07.06.19 14:41

Udělal ti malou oslavu a koupí ti šaty či kabelku dle tvého výběru. Nadpis zněl, jak kdyby se na tebe úplně vykašlal.

pujda
Kecalka 136 příspěvků 07.06.19 14:41

A jinak ti každý rok něco dával? Třeba můj muž nesnáší nakupování dárků (stejně jako můj taťka nebo brácha, oni chlapi to asi budou obecně takhle mít) a nejlépe by to taky řešil tím, že si něco vyberu sama. Já ho ale vždycky „donutím“, ať něco vymyslí on a já mám překvápko :lol: Určitě bych to nijak nehrotila a byla šťastná za zákusky a za to, že mi koupí něco, co si sama vyberu. Asi by mě to mrzelo, ale nehledala bych v tom nic víc.

Příspěvek upraven 07.06.19 v 14:43

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 07.06.19 14:42

Resite kraviny.

Kotatko03
Echt Kelišová 8699 příspěvků 07.06.19 14:45

Každý muž je jiný…znám pár mužů co to mají evidentně jako tvůj „něco si kup“, chápu, že tě to mrzí, ale zkus to vzít tak, že je to prostě maličkost, nehledě na to, že on se na tebe nevykašlal, koupil zákusky, popřál…zřejmě se zachoval tak, jak si myslel, že je to nejvhodnější :think:

Monchichik
Echt Kelišová 8639 příspěvků 07.06.19 14:47

Popřál, koupil zákusky a dárek si máš vybrat podle sebe. Takže já bych byla spokojená ;) lepší než aby sám vybral něco, co se ti nelíbí. Drobnost ti koupil, zákusky :). A nevím, co bys chtěla za drobnost…

kve-tinka
Kelišová 5126 příspěvků 2 inzeráty 07.06.19 14:48

A tak vzpomněl si. Akorát „nic“ nekoupil, ale máš si vybrat. Zas taková trága to není ;) Fičte o víkendu do obchodu a vyber si kabelku i šaty, přece musíš ladit. :mrgreen:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 07.06.19 14:50

A doted ti na narozeniny neco kupoval? Pokud ano, tak by me byt tebou zajimalo, proc se najednou to rozhodl resit takto a proste bych se ho na to optala. A pokud ti to hodne nevyhovuje, tak mu rekni, ze priste bys darek ocenila. Jestli mu dosly napady, co ti koupit, tak udelejte kompromis - udelej si seznam darku, ktere by ti udelaly radost, a pritel at z toho neco vybere a koupi ti to.

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 07.06.19 14:52

Podle me darky jsou zbytecne.. Hlavne ze si vzpomnel ne? Ja nedavno „slavila“ taky 28 let a byla jsem spokojena, ze mi manzel popral, dal mi malou kytici ruzi :) Manzel mel vcera 30, tak jsem mu udelala „svatecni“ veceri a byl taky spokojeny. Kdyz jsme mu rekla, ze me trapi, ze pro nic nemam (jsme v trochu slozitejsi financni situaci), tak mi jen rekl, ze nic nepotrebuje a ze JA jsem pro nej ten nejlepsi darek co by si kdy mohl prat :blush:

Tableta
Kelišová 5079 příspěvků 07.06.19 14:52

Vzomněl si, popřál ti, kouzpil ti zákusky a pak si vybereš šaty, který se ti budou líbit :nevim: To je snad fajn, ne? Taky ti mohl koupit nějakej krám. Nevděčnost. Kdyby se takhle choval můj manžel, tak se na něj příště vyprdnu a ani mu nepopřeju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 14:55

Zakladatelka: Máte pravdu, muže mám doma úžasného po všech stránkách a tohle je jen pitomost. Já v poslední době hrozné řeším, jestli nedělám nějaký chyby, co se vztahu tyče (přehlížím nějaký chování přítele, nedělám něco špatně, atd). Protože čím jsem starší, tím vic vidím, jak se na mě podepsalo soužití mých rodičů (ve zkratce rozvést se měli už dávno předtim než to udělali ) a mám pořad povědomí strach, aby se mi taky něco takovýho taky nestalo a ze vlastně nevím, jak by to mělo byt. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama