Žádný dárek ke 20. výročí

Anonymní
10.6.21 09:48

Žádný dárek ke 20. výročí

Ahoj, ráda bych znala váš pohled na naši situaci. Měli jsme 20. výročí od seznámení (jsme manželé, ale vzali jsme se po delší době, proto je pro nás důležitější toto datum). Shodou okolností nám bylo nabídnuto po dlouhé době hlídání dětí na dva dny, využili jsme toho a manžel našel ubytování v hezkém penzionu. Užili jsme si pěkný den s procházkou po městě a dobrou večeří. Já mu pak dala překvapeni, který jsem celkem dlouho vymýšlela a dávala dohromady, není to nic závratně drahého, ale je hodně osobní. Jeste jsem si rikala, jestli to neni jen takova blbost, v minulosti mi totiž vyrazil dech par opravdu romantickymi a hezkymi darky. Nutno rict, ze ne k výročí, ale například k Vánocům. O výročí to byly spis drobnosti, kytka. A jak už víte z názvu, nyní jsem nedostala nic. Manžel byl evidentně v rozpacích, nejspíš ho ani nenapadlo mi nic dávat, trapno by se dalo krájet. Dělala jsem, že se nic neděje a víkend proběhl v klidu, ale byla jsem trochu v šoku. Nebo bral jako darek ubytování v penzionu? Tam bychom ale jeli tak jako tak, i kdybychom neměli zrovna výročí. Vlastne asi budu klidnější, kdyz mi napíšete, ze prehanim a nemam za tim nic hledat. Ja si z toho odnesla, ze uz me si “zas tak moc nežere” :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
10.6.21 09:53

Já teda nevím, ale osobně bych to brala, že jste si užili hezké dny v penzionu spolu jen vy dva a dal bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
10.6.21 09:54

Tak mě napadá kolik problémů si s manželem ušetříme, že tyhle výročí neslavíme.
Budeš mít spokojenej život, když si přestaneš vytvářet očekávání o kterých nebudou druzí vědět. Sama píšeš, že tě umí dárkem překvapit, tak to neřeš. Prostě jsi jednou překvapila ty jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8924
10.6.21 09:54

Asi nejsem romantik, ale my když jsme měli 10 let od svatby, tak jsme si také nechali 1 den hlídat děti a udělali grilovačku s kamarády, povídali jsme a zpívali do noci a moc si to užili. A fakt mě nenapadlo vymýšlet dárek, naštěstí ani manžela :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
10.6.21 09:55

Já myslím, ze to nemá co dělat se vztahem k Vám, ale s tím, ze je to muž :) a tak zapomněl, nebo ho vůbec nenapadlo, ze by měl dárek dávat. Ale chápu, ze vas to mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
10.6.21 09:55

Třeba byl jako dárek ten pobyt :nevim: my třeba svatbou budem mazat výročí od seznámení a pojedem „od 0“ kdo si má pamatovat tolik datumů co se za tu dobu nastřádají :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
10.6.21 10:02

My nejsme romantici a třeba na 10. výročí svatby jsme oba svorně zapomněli :). Každopádně v téhle situaci bych brala, že manžel jako dárek vymyslel ten pobyt v penzionu, užila bych si to, a víc bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
10.6.21 10:03

Asi prostě není až tak dárkový typ. Bral to tak, že výročí oslavíte tím pobytem, píšeš, že to ubytování našel on, tak si myslím, že ho prostě nenapadlo, že by k tomu měl dodat ještě dárek. I mu to bylo trapné - nejspíš ho mrzelo, že jsi z toho smutná, že ho to nenapadlo a nic ti nedal. Ale nehledala bych za tím to, co píšeš na závěr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
10.6.21 10:10
@Urubamba píše:
Já myslím, ze to nemá co dělat se vztahem k Vám, ale s tím, ze je to muž :) a tak zapomněl, nebo ho vůbec nenapadlo, ze by měl dárek dávat. Ale chápu, ze vas to mrzí.

Já jsem žena a taky vůbec dárková nejsem, i trapnou situaci, kdy mi manžel (tehdy přítel) donesl dárek a mě tehdy nějak nenapadlo, že bych mu měla něco dát, mám za sebou. :oops:
Je to o povaze a o tom, co má kdo naučené z rodiny, u nás se prostě dárky nikdy nějak moc neprožívaly.

Příspěvek upraven 10.06.21 v 10:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.6.21 10:11

Dekuju vsem za odpovedi! Mne ta cislovka 20 mi prisla takova vyznamnejsi a v okoli vidam, ze si ruzne darky davaji, tak jsem mela asi prehnana ocekavani. Nebudu tedy za tim nic hledat a hodím to za hlavu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.6.21 10:13

A už nejsem anonymní, ale to je fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
10.6.21 10:13

Zakladatelko, a co tě mrzí? Že jsi nedostala šperk, kabelku, parfém… nebo celkově, že tě nepřekvapil nějakým dárkem ( že na to nemyslel)?
Já myslím, že jsi dostala ten úplně nejlepší dárek, který jsi mohla dostat a spoustu žen by ti ho mohla závidět: Strávila jsi parádní víkend se svým manželem se kterým jsi 20 let!. Gratuluji :kytka:.
Jinak věřím, že tím, že vybral to ubytování, to určitě bral jako dárek. Chlapi to mají občas trochu jinak než my ženy ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.6.21 10:20

@jary1 urcite mi neslo o materialni darek, ale jak pises, ze ho to nenapadlo :) A dekuju za odpoved, mas pravdu, ze v podstate byl nejhezci ten spolecne straveny cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
10.6.21 10:24

Před 3 lety jsme měli taky toto výročí. Přímo ten den, jsme si nedávali nic. Je to o prázdninách a to je frmol, že ti nějak zapadne. Později jsme jeli na víkend s ubytováním, bazénem, wellness, kola. Žádné další dárky jsme si nedávali, jako dárek jsme brali, že je ten pobyt. V podstatě ho platil manžel, takže kdybych to měla brát do krajnosti, nedostal nic on.
Dřív jsme to slavili víc a dávali si dárky, ale už máme čím dál větší problém něco vybrat. Manžel se vyloženě vůbec netrefuje a akorát z tohoto bylo zklamání a zkažená nálada. Stačí, že to řešíme na narozeniny a Vánoce. Výročí už nechávám takto, zážitkově trávit čas jen spolu, bez dárků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3305
10.6.21 10:24

Já tyhle věci neřeším, chlapi přemýšlí jinak, tak proč mu zatěžovat hlavinku ještě takovými věcmi. Naplánovala jsem svatbu dva dny po mých narozeninách, ať netápe. Pokud je jindy pozorný, vůbec bych to neřešila. Já mu nějakou radost udělám jen tak, když mě to napadne a pak na datum seznámení určitě zapomenu :D Možná i na výročí svatby ;)
Pokud je jinak vztah spokojený, tak to na tomto nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat