Žádný orgasmus při sexu

Anonymní
17.1.21 00:12

Žádný orgasmus při sexu

Ahoj holky
Už nějakou dobu mě trápí s partnerem že se nemohu udělat při sexu, pusou a rukou jinak jo
Jsme spolu 2 roky a pořad nic, zkoušela jsem různé hračky polohy a nic, mate někdo zkušenost jak to spravit?
Dekuju :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.1.21 00:17

Já jsem se nikdy při sexu neudělala. Sex se mi líbí, ale orgamus jsem nikdy nikdy při sexu neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
31609
17.1.21 06:18

S jinými partnery jsi ho měla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9062
17.1.21 06:44

No ono ti to nemusí prostě jít. Někdo nemá orgasmus vůbec žádný. Ty ho máš očividně přes klitoris, takže dráždit při sexu ten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
17.1.21 07:27

A v čem je problém? Ať ti to udělá pusou nebo rukou. Někdo nemá orgasmus při sexu vůbec. :nevim: Někdy je lepší si užívat cestu než se hnát za cílem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
17.1.21 10:35

Jak to spravit, abys nebyla porouchaná, že ;) Předpokládám, že myslíš vaginální orgasmus, ten taky nemusíš mít nikdy a je to úplně v pořádku. Jsou holky, co ho začaly mít po porodu, ale je to čistě individuální. Buď ráda, že se uděláš aspoň drážděním klitorisu, někdo nemá ani to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25974
17.1.21 13:37

K čemu potřebuješ orgasmus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 17:30

Buď ráda za orgasmus

Je dost žen, které zůstávají po styku neuspokojené zcela. Buď vděčná za to, že tě partner udělá jinak, bez ohledu na způsob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2610
17.1.21 19:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky
Už nějakou dobu mě trápí s partnerem že se nemohu udělat při sexu, pusou a rukou jinak jo
Jsme spolu 2 roky a pořad nic, zkoušela jsem různé hračky polohy a nic, mate někdo zkušenost jak to spravit?
Dekuju :,(

Nekomu to proste nejde, nic jineho nez zkouset nezbyva. Pro lepsi pocit te partner muze drazdit rukou pri sexu nebo to muzes delat sama. Treba pomuze, kdyz te pri pohlavnim styku bude vzrusovat i jinak, libani na krku, hlazeni prsou, zadku, sani bradavek, proste neco k tomu pohl. styku pridat, co te vzrusuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat