Žádný plod na utz 7+0 tt

29.6.20 16:58

žádný plod na utz 7+0 tt

Dobrý den maminky, jdu za vámi s prosbou o radu. Dnes jsem byla na prvním utz a paní doktorka neviděla žádný plod a odhadem jsem prý 7+0. Objednala si mě na další kontrolu teď v pátek a rovnou ráno na lačno s tím, že kdyby se stále nic neobjevilo, tak rovnou nastoupím do nemocnice na vyčištění. Mám z toho divný pocit, je to na mě všechno strašně rychlé a hlavně mám úplně stejné stavy jako při prvním těhotenství. Testy mi vycházely pozitivní s postupně se zesilující intenzitou čárky, mám větší a bolavá prsa, nevolnosti během dne, občas se mi točí hlava. Nechci být za hysterku u paní doktorky, ale já mám opravdu pocit, že jsem těhotná a nerada bych podstupovala zákrok, když si nebudu na 100% jistá tím, že těhotná nejsem. Setkala se s tím některá z vás a mělo to dobrý konec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59576
29.6.20 17:05

@Marketa_1711 počkat můžeš vždy.. Odmítnout zákrok taky..otazkou je, dle chro bys byla 7 tt.. To už má bit srdíčko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
29.6.20 17:13

Určitě bych nešla. Počkala bych. Tělo se dokáže vyčistit samo, kdyby to nebylo prosperující těhotenství. Navíc, když tam ani není plod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
29.6.20 17:20
@martina.se píše:
@Marketa_1711 počkat můžeš vždy.. Odmítnout zákrok taky..otazkou je, dle chro bys byla 7 tt.. To už má bit srdíčko :think:

Ve druhém těhotenství v 7tt.jsem mela plod bez akce. V 9tt už se srdíčkem. Nicméně zakladatelko pokud jsi opravdu 7+0tt, tak si nejsem jistá zda se ještě plod objeví.. Měla jsem dva vacky, a jenom jeden plod.. Ten druhý už se neobjevil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50558
29.6.20 17:20

Pokud jsi 7+0 dle poslední MS, je šance. Ale pokud váček velikostně odpovídá 7+0, tak je ta šance mizivá. Bohužel se může stát i to, že se embryo nevytvoří, ale hCG (tudíž i pozitivní testy, příznaky…) je ve velkorysé míř tvořeno zárodkem placenty. Na revizi hned jít nemusíš, klidně můžeš vyčkat, jak si s tím tělo poradí samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
29.6.20 17:21
@mackA159 píše:
Ve druhém těhotenství v 7tt.jsem mela plod bez akce. V 9tt už se srdíčkem. Nicméně zakladatelko pokud jsi opravdu 7+0tt, tak si nejsem jistá zda se ještě plod objeví.. Měla jsem dva vacky, a jenom jeden plod.. Ten druhý už se neobjevil..

Tak jsi pak nebyla 7 tt, ale tehotenstvi bylo mladší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
29.6.20 17:27
@martina.se píše:
Tak jsi pak nebyla 7 tt, ale tehotenstvi bylo mladší..

Zatím podle všech ultrazvuku vychází ze jsem 7tt byla. U spousty těhotenství se projeví akce až 8-9tt..akorát ten jeden váček byl o polovinu menší, a nakonec zanikl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
29.6.20 17:29

@mackA159 ok tedy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu