Žádný PMS, zpožděná menstruace, negativní test

Anonymní
14.12.19 18:58

Žádný PMS, zpožděná menstruace, negativní test

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost.
Vždy týden před menstruací mám docela velký PMS, bolí mě prsa tak, že prakticky nemohu sundat podprsenku, mám hroznou chuť na sladké, jsem podrážděná. Jenže tento měsíc je vše jinak. PMS žádný, menstruaci jsem měla dostat ve středu 11.12. a dodnes nedorazila. Ale ani náznak, že by měla přijít. Prsa nebolí vůbec a ani nebolela. Test je negativní. Mám dvě děti a test mi těhotenství ukázal vždy první den zpoždění. Je nějaká možnost, že bych mohla být i přesto těhotná? Miminko bychom si přáli.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
14.12.19 19:59

Možnost tu je, mě test ukázal těhotenství až 9dní po zpoždění. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
14.12.19 23:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost.
Vždy týden před menstruací mám docela velký PMS, bolí mě prsa tak, že prakticky nemohu sundat podprsenku, mám hroznou chuť na sladké, jsem podrážděná. Jenže tento měsíc je vše jinak. PMS žádný, menstruaci jsem měla dostat ve středu 11.12. a dodnes nedorazila. Ale ani náznak, že by měla přijít. Prsa nebolí vůbec a ani nebolela. Test je negativní. Mám dvě děti a test mi těhotenství ukázal vždy první den zpoždění. Je nějaká možnost, že bych mohla být i přesto těhotná? Miminko bychom si přáli.

Záleží kdy si měla ovu jestli to vis nebo ne… A 3 dny fakt není nic tělo se také meni takže teď třeba nebudeš mít takové PMS :nevim: všechno je možné zkus test za pár dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 15:13

Anovulacni cyklus?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 18:15

Zdravím, takže dodneška žádná změna. MS nikde a test stále negativní… Zpoždění 6 dní. Dnes jsem zkusila jiný test a stejně nic. Ještě zkusím digitální a pak asi k dr. Nějak už přestávám doufat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 18:30
@Anonymní píše:
Zdravím, takže dodneška žádná změna. MS nikde a test stále negativní… Zpoždění 6 dní. Dnes jsem zkusila jiný test a stejně nic. Ještě zkusím digitální a pak asi k dr. Nějak už přestávám doufat.

Tak si zajdi na krev jako samoplatce. Stoji to kolem 250 kc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 19:00

Počkám do středy a pak zajdu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat