Žádný pocit hladu po střevní viróze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
649
13.12.21 19:30

Zadny pocit hladu po strevni viroze

Zdravim, treba jste se s tim nekdo setkal - doma jsme vsichni chytli strevni virozu, klasika horem dolem, ale uz je to tyden a ja stale nemam zadny pocit hladu.
Kojim 1,5 rocni dite, mela jsem hlad prakticky porad a je to trochu desive.

Prcek to mel taky a prakticky prestal jist, z pohledu na jidlo chyta hysteraky, sni par soust neceho denne a za ten tyden shodil skoro kilo dolu.

Sice je kojeny, ale nestaci mu to, je unaveny, polehava a hlavne ta vaha…

Zazil jste nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8276
13.12.21 19:53
@JezinkaBezinka píše:
Zdravim, treba jste se s tim nekdo setkal - doma jsme vsichni chytli strevni virozu, klasika horem dolem, ale uz je to tyden a ja stale nemam zadny pocit hladu.
Kojim 1,5 rocni dite, mela jsem hlad prakticky porad a je to trochu desive.

Prcek to mel taky a prakticky prestal jist, z pohledu na jidlo chyta hysteraky, sni par soust neceho denne a za ten tyden shodil skoro kilo dolu.

Sice je kojeny, ale nestaci mu to, je unaveny, polehava a hlavne ta vaha…

Zazil jste nekdo?

Zažívám vždy po nemoci. Pocit hladu nemám pak hodne dlouho. Dítě za týden kilo dolů? To bych sla k lékaři. Pro tak malé dítě je kilo opravdu hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
13.12.21 21:09

Nasaďte probiotika. Mě syn po střevní viróze přestal úplně jíst, naprosto bez energie. Na radu doktora jsme dali probiotika a za dva nebo tři dny naprostý obrat a jedl za dva 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
14.12.21 11:30

@Meggiska Diky za tip, napsala jsem dr., ktera by doporucila :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
14.12.21 11:32

@Uslava Byli jsme u dr. vcera na 18m prohlidce, ale asi moc nedavala pozor celkove, zminovala jsem to, nic na to nerekla a pak se me na konci zeptala, jestli se dite stavi u nabytku (kdy 10 minut volne chodilo po ordinaci)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8276
14.12.21 12:48
@JezinkaBezinka píše:
@Uslava Byli jsme u dr. vcera na 18m prohlidce, ale asi moc nedavala pozor celkove, zminovala jsem to, nic na to nerekla a pak se me na konci zeptala, jestli se dite stavi u nabytku (kdy 10 minut volne chodilo po ordinaci)…

Tak asi měl šikula z čeho hubnout. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
14.12.21 13:09

@Uslava Nooo, tlustoch fakt nebyl, ma 18 mesicu, 82cm a pred tydnem 11kg, ted 10,1 kg :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat