Reklama

Žádný zubař mě nechce ošetřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 09:30
Žádný zubař mě nechce ošetřit

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Včera jsem si prožila fakt peklo se zubem a jsem v místě, kde žádný zubař nenabírá. Nevím jak to mám teď řešit. Když zavolám, tak mě objednají na nějakej ten den. Nejsem nikde registrovaná. Tady je to se zubaři fakt na hraně, přitom je tu přes patnáct ordinací. Poradíte někdo co mám dělat abych vydžela týden, než se dostanu k tý jedinný co mě objednala?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 10.02.17 09:31

A na pohotovost nemůžeš zajet?

debra.morgan
Závislačka 3267 příspěvků 10.02.17 09:31

Zubní pohotovost?

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 10.02.17 09:36

A jak je možné, že zubaře nemáš už dávno? Čekalas až tě něco bude bolet a pak že tě každý vezme? 8o Asi nemáš zuby v moc dobrém stavu. :think: Nezbývá ti nic jiného než pohotovost. A pak šupajdá hledat zubaře. Budeš muset asi dojíždět. To je ale dneska zcela normální.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27163 příspěvků 9 inzerátů 10.02.17 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Včera jsem si prožila fakt peklo se zubem a jsem v místě, kde žádný zubař nenabírá. Nevím jak to mám teď řešit. Když zavolám, tak mě objednají na nějakej ten den. Nejsem nikde registrovaná. Tady je to se zubaři fakt na hraně, přitom je tu přes patnáct ordinací. Poradíte někdo co mám dělat abych vydžela týden, než se dostanu k tý jedinný co mě objednala?

akutní ošetření na pohotovosti, pokud ji nemáte v místě, bude někde v nemocnici na stomatologickém oddělení…

Krofka
Kecalka 375 příspěvků 10.02.17 09:40

Pohotovost a pak bych se obrátila na pobočku pojišťovny, kde jsi registrovaná, měli by ti lékaře zajistit :nevim:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19992 příspěvků 10.02.17 09:44
@Anonymní píše:

A zubař nebere akutní stavy? U nás třeba v 7 ráno, před ordinač. hodinami. :think:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 10.02.17 09:44

Tak zkus přímo zajet do nejbližší ordinace, třeba když už tam budeš a vysvětlíš jim že je to akutní tak tě vezmou a rovnou i zaregistrujou. :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 10.02.17 09:45
@Anonymní píše:

Obrať se na svou zdravotní pojištovnu. Měli by ti lékaře zajistit.

warita
Kelišová 7441 příspěvků 10.02.17 09:46

Nevim, co presne mas se zubem, ale pokud je to zanet a ceka te osetreni kanalku, tak zkus u zubu kousat hrebicek (koreni). Ma to silne antibakterialni ucinek a tlumi bolest. Takto manzel prezil vikend, nez ho vzal zubar na osetreni.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 10.02.17 09:46

Jé, už to psala @Krofka .
Já tedy ještě dodám, že spíš bych využil klientské centrum.

renduli
Závislačka 2975 příspěvků 10.02.17 09:57
@Ice79 píše:
A jak je možné, že zubaře nemáš už dávno? Čekalas až tě něco bude bolet a pak že tě každý vezme? 8o Asi nemáš zuby v moc dobrém stavu. :think: Nezbývá ti nic jiného než pohotovost. A pak šupajdá hledat zubaře. Budeš muset asi dojíždět. To je ale dneska zcela normální.

Tohle výchovné poučování a kopnutí zakladatelce určitě pomůže. :roll: Teď už sama dobře ví, že je chyba nemít zubaře.

Zakladatelko, jak tu píšou oatatní - tvoje zdravotní pojišťovna by ti měla zajistit zubaře, napiš jim.
A jinak s tím hřebíčkem je to fakt účinné.
Držím palce, aby se nad tebou třeba nějaký zubař slitoval :kytka:. A napiš, jak jsi na tom.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 10.02.17 10:10
@renduli píše:
Tohle výchovné poučování a kopnutí zakladatelce určitě pomůže. :roll: Teď už sama dobře ví, že je chyba nemít zubaře.Zaklada­telko, jak tu píšou oatatní - tvoje zdravotní pojišťovna by ti měla zajistit zubaře, napiš jim.
A jinak s tím hřebíčkem je to fakt účinné.
Držím palce, aby se nad tebou třeba nějaký zubař slitoval :kytka:. A napiš, jak jsi na tom.

Však je to pravda. :roll: Omyl, žádná pojišťovna není povinna zajistit zubaře. Proč by taky měla, za to je snad člověk zodpovědný sám, pokud je svéprávný. Dají ti max. výpis zubařů, kteří snad berou pacienty. A podle mých zkušeností nejsou ty výpisy absolutně aktuální.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 10.02.17 10:14

Možná by nebylo od věci napsat kde bydlíš… Někdo by ti mohl doporučit zubare

renduli
Závislačka 2975 příspěvků 10.02.17 10:23

@Ice79 Dobře, možná není povinna jí zajistit registraci u zubaře, ale ošetření ano - dle Zákona o veřejném zdravotním pojištění jsou zdravotní pojišťovny jsou povinny zajistit svým pojištěncům místní dostupnost hrazených služeb.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama