Žádný zubař mě nechce ošetřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 09:30
Žádný zubař mě nechce ošetřit

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Včera jsem si prožila fakt peklo se zubem a jsem v místě, kde žádný zubař nenabírá. Nevím jak to mám teď řešit. Když zavolám, tak mě objednají na nějakej ten den. Nejsem nikde registrovaná. Tady je to se zubaři fakt na hraně, přitom je tu přes patnáct ordinací. Poradíte někdo co mám dělat abych vydžela týden, než se dostanu k tý jedinný co mě objednala?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8365 příspěvků 10.02.17 09:31

A na pohotovost nemůžeš zajet?

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 10.02.17 09:31

Zubní pohotovost?

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 10.02.17 09:36

A jak je možné, že zubaře nemáš už dávno? Čekalas až tě něco bude bolet a pak že tě každý vezme? 8o Asi nemáš zuby v moc dobrém stavu. :think: Nezbývá ti nic jiného než pohotovost. A pak šupajdá hledat zubaře. Budeš muset asi dojíždět. To je ale dneska zcela normální.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27339 příspěvků 10.02.17 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Včera jsem si prožila fakt peklo se zubem a jsem v místě, kde žádný zubař nenabírá. Nevím jak to mám teď řešit. Když zavolám, tak mě objednají na nějakej ten den. Nejsem nikde registrovaná. Tady je to se zubaři fakt na hraně, přitom je tu přes patnáct ordinací. Poradíte někdo co mám dělat abych vydžela týden, než se dostanu k tý jedinný co mě objednala?

akutní ošetření na pohotovosti, pokud ji nemáte v místě, bude někde v nemocnici na stomatologickém oddělení…

Krofka
Kecalka 382 příspěvků 10.02.17 09:40

Pohotovost a pak bych se obrátila na pobočku pojišťovny, kde jsi registrovaná, měli by ti lékaře zajistit :nevim:

ivik21
Generální žvanilka 20166 příspěvků 10.02.17 09:44
@Anonymní píše:

A zubař nebere akutní stavy? U nás třeba v 7 ráno, před ordinač. hodinami. :think:

arinecka
Závislačka 4781 příspěvků 10.02.17 09:44

Tak zkus přímo zajet do nejbližší ordinace, třeba když už tam budeš a vysvětlíš jim že je to akutní tak tě vezmou a rovnou i zaregistrujou. :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 10.02.17 09:45
@Anonymní píše:

Obrať se na svou zdravotní pojištovnu. Měli by ti lékaře zajistit.

warita
Echt Kelišová 8179 příspěvků 10.02.17 09:46

Nevim, co presne mas se zubem, ale pokud je to zanet a ceka te osetreni kanalku, tak zkus u zubu kousat hrebicek (koreni). Ma to silne antibakterialni ucinek a tlumi bolest. Takto manzel prezil vikend, nez ho vzal zubar na osetreni.

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 10.02.17 09:46

Jé, už to psala @Krofka .
Já tedy ještě dodám, že spíš bych využil klientské centrum.

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 10.02.17 09:57
@Ice79 píše:
A jak je možné, že zubaře nemáš už dávno? Čekalas až tě něco bude bolet a pak že tě každý vezme? 8o Asi nemáš zuby v moc dobrém stavu. :think: Nezbývá ti nic jiného než pohotovost. A pak šupajdá hledat zubaře. Budeš muset asi dojíždět. To je ale dneska zcela normální.

Tohle výchovné poučování a kopnutí zakladatelce určitě pomůže. :roll: Teď už sama dobře ví, že je chyba nemít zubaře.

Zakladatelko, jak tu píšou oatatní - tvoje zdravotní pojišťovna by ti měla zajistit zubaře, napiš jim.
A jinak s tím hřebíčkem je to fakt účinné.
Držím palce, aby se nad tebou třeba nějaký zubař slitoval :kytka:. A napiš, jak jsi na tom.

Ice79
Závislačka 2613 příspěvků 10.02.17 10:10
@renduli píše:
Tohle výchovné poučování a kopnutí zakladatelce určitě pomůže. :roll: Teď už sama dobře ví, že je chyba nemít zubaře.Zaklada­telko, jak tu píšou oatatní - tvoje zdravotní pojišťovna by ti měla zajistit zubaře, napiš jim.
A jinak s tím hřebíčkem je to fakt účinné.
Držím palce, aby se nad tebou třeba nějaký zubař slitoval :kytka:. A napiš, jak jsi na tom.

Však je to pravda. :roll: Omyl, žádná pojišťovna není povinna zajistit zubaře. Proč by taky měla, za to je snad člověk zodpovědný sám, pokud je svéprávný. Dají ti max. výpis zubařů, kteří snad berou pacienty. A podle mých zkušeností nejsou ty výpisy absolutně aktuální.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 10.02.17 10:14

Možná by nebylo od věci napsat kde bydlíš… Někdo by ti mohl doporučit zubare

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 10.02.17 10:23

@Ice79 Dobře, možná není povinna jí zajistit registraci u zubaře, ale ošetření ano - dle Zákona o veřejném zdravotním pojištění jsou zdravotní pojišťovny jsou povinny zajistit svým pojištěncům místní dostupnost hrazených služeb.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >